Pozdrowionka! :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pozdrowionka! :)

Postprzez zuzanna6 Śr, 27.03.2019 21:01

Witam Pani Krystyno.
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Teatru!
Wszystkiego najlepszego dla Pani, dla wszystkich pracowników obu teatrów i wszelkiej pomyślności dla wszystkich ludzi teatru. :)
Sobie też życzę wszelkiej pomyślności, bo dziś na próbie, szalałam na scenie i przypomniało mi się, że to dziś ten wspaniały dzień. :)
Znowu zbliża się kwiecień, w naszym regionie to przeglądy teatralne. Znowu z dzieciakami przygotowałam kabarecik i już mam pierwsze miejsce w powiecie, jestem z nich bardzo dumna i teraz bez stresu szaleję z przedstawieniami, gdzie się da. :)
Ale dziś nie szalałam na scenie między dzieciakami, znowu próbuję zebrać grupę teatralną wśród naszych nauczycieli. A na każdej próbie nie ma kilku osób, więc ja biedna nie dość, że bawię się w reżysera, to jeszcze gram za nieobecnych. Mam wielu chętnych i nie spodziewałam się, że mamy w szkole tyle talentów. Ale bardzo ogranicza nas plan lekcji, zajęcia dodatkowe i ciągle jakieś imprezy w szkole. Każda ma jakiś konkurs na głowie, jakiś apel, albo małe dziecko w przedszkolu, albo zaczęła studia i właśnie wykłady … itp., itd. Więc nie ma mowy o wyborze tylko talentów, łowię ludzi odważnych i o podobnym planie lekcji. :) I tradycyjnie robię kabaret, z wielkim zamieszaniem,tempem, muzyką ... takie szaleństwo :) i tradycyjnie w 1 kwietnia premiera, a jeszcze nie było próby generalnej, bo zawsze kogoś brakuje. Ale co tam, zabawa jest wspaniała i to bardzo zbliża ludzi, a niektórych dopiero poznaję bliżej, bo szkoła jest tak duża, że tych nowych nauczycieli prawie nie znam.
Najgorsze jest to, że główny narrator stracił głos i jak nie wydobrzeje, to tej roli nikt nie udźwignie, będę musiała wziąć to na siebie. I tak zawsze wskakuję w jakieś epizody, bo zawsze kogoś brakuje i znam prawie cały scenariusz już na pamięć (zresztą sama go pisałam), ale głównej roli nigdy nie grałam, bo może i reżyserem jestem dobrym( już dwa razy wygraliśmy w powiecie w przeglądach teatrlanych), ale aktorką to na pewno kiepską, mam zawsze okropną tremę, a jak się boję to seplenię. Ech … :roll:

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla wszystkich ludzi teatrów, a za mnie niech Pani trzyma kciuki
1 kwietnia, napiszę jak nam poszło. :D
Serdecznie pozdrawiam, wiejska nauczycielka, Zuzanna
Choć już życia psia mać popołudnie
Jest cudnie, jest cudnie...
M.U.
zuzanna6
 
Posty: 192
Dołączył(a): Śr, 18.02.2009 17:10

Re: Pozdrowionka! :)

Postprzez Krystyna Janda Pn, 22.04.2019 06:57

Powodzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja