"Słodki" film.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Słodki" film.

Postprzez ania1323 Śr, 29.05.2019 22:13

Droga Pani Krystyno,

"Słodki koniec dnia" to piękny, artystyczny film i ogromnie mi się podobał, ale Pani rola wyjątkowo mnie zachwyciła!

Tak, jak uwielbiam wiele Pani ról przede wszystkim dramatycznych, tragicznych, tak ta kreacja zaskoczyła mnie świeżością i lekkością. Nawet nie wiem jak to ująć.. - jakby ubyło wręcz Pani wielu lat!
I nie sądzę, że to tylko przez inną fryzurę czy wolniejsze mówienie, jak to w wielu recenzjach się przewija. Nawet też nie kwestia wątku relacji z młodszym mężczyzną...
Na pewno w dużej mierze to zasługa scenariusza, przepięknych zdjęć, muzyki i oczywiście postawy głównej bohaterki. Przede wszystkim jednak Pani to zagrała w sposób tak ożywczy i bezkompromisowy, że chyba stąd takie odczucie.
Jeśli napiszę, że poczułam powiew świeżości z ekranu to będzie banał, ale...
Tak, wzięłam nareszcie w kinie głęboki haust czystego powietrza! Pośród tego całego brudu i ludzkiego smogu wokół.

Wspaniała rola Pani Krystyno. Wspaniała!

Dziękuję i pozdrawiam,
Ania Mrożek
Jeśli Bóg istnieje, wieczorami przechadza się po teatrze..
Avatar użytkownika
ania1323
 
Posty: 4381
Dołączył(a): Śr, 29.04.2009 21:05

Re: "Słodki" film.

Postprzez Krystyna Janda Śr, 05.06.2019 06:48

Bardzo dziękuję, spotyka mnie wiele przyjemności i pochwał za tę rolę, której byłam tak niepewna. to w dużej mierze zasługa reżysera ta " lekkość". Miło jest pracować z atmosferze całkowitej akceptacji. Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Re: "Słodki" film.

Postprzez Krystyna Janda Śr, 05.06.2019 06:48

Bardzo dziękuję, spotyka mnie wiele przyjemności i pochwał za tę rolę, której byłam tak niepewna. to w dużej mierze zasługa reżysera ta " lekkość". Miło jest pracować z atmosferze całkowitej akceptacji. Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja