Warszawa

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Warszawa

Postprzez tomaszKa N, 28.07.2019 19:48

Droga Pani Krystyno!

Bardzo, bardzo dziękuję za dwa cudowne popołudnia i wieczory teatralne w Warszawie. Czwartkowa Maria Callas - fantastyczna, zasakakująca, genialna! Pani rola wybitna, śpiewacy rewelacyjni. To było moje pierwsze spotkanie z tym spektaklem i mam nadzieję nie ostatnie;-)
W piątek kolejna Biała Bluzka, tym razem na macierzystej scenie. Jak zwykle była Pani wyjątkowa, autentyczna, wspaniała, a tekst faktycznie staje się zadziwiająco aktualny. Emocje w piosenkach, w słowach, w Pani głosie.
Nerwy? Były niepotrzebne, wszystko poszło bardzo dobrze, no chyba że mocniej mobilizują;-)
Przy okazji zobaczyłem na pl Konstytucji "Związek Otwarty" i "Lament Na Placu Konstytucji", świetne spektakle i wspaniała inicjatywa grania w miejskiej przestrzeni. A może by tak jakaś rezydentura w przyszłym roku we Wrocławiu? Marzy mi się... Warszawie zazdrościmy Pani teatrów;-)

Przy okazji najmocniej jak umiem dziękuję za wsparcie, za słowa i za Pani obecność na warszawskiej pikiecie po wydarzeniach w Białymstoku.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję! Pozdrowienia już z Wrocławia:-)

Tomasz K
Avatar użytkownika
tomaszKa
 
Posty: 103
Dołączył(a): So, 26.03.2005 22:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Pn, 12.08.2019 22:04

Bardzo dziękuję za ten list. Bardzo mi miło. Kłaniam się.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Re: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Pn, 12.08.2019 22:04

Bardzo dziękuję za ten list. Bardzo mi miło. Kłaniam się.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja