MAMA

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

MAMA

Postprzez MAB Pt, 06.09.2019 23:52

Pani Krystyno, czytjąc Pani wpis na temat Mamy czułem Pani ból.

Ja sam, dokładnie 16.06.2015, stracilem Mamę, miała zaledwie 62 lata. Zachorowała na raka mózgu. Walczyliśmy o mamy zdrowie ponad rok i dopiero po śmierci mamy zdałem sobie sprawę że w tym czasie tylko funkcjonowałem i że był to najgorszy czas mojego wtedy 42 letniego życia. Ja mieszkam w Berlinie a rodzina 250km dalej. Jeżdziłem co drugi dzień do mamy.

Mama zmarła 2 dni po 70 urodzinach taty. W dniu urodzin taty byłem do południa sam z mamą i podawałem jej śniadanie. W pewnej chwilii mama przytuliła mnie do siebie, a dwa dni póżniej zrozumiałem, że mama (która nie mogła już nic powiedzieć) w ten sposób pożegnała się ze mną.

Mama zmarła w rękach mojego brata w domu i mi również nie było dane być przy odejściu mamy. Nie mam z tego powodu żalu do nikogo, ponieważ sądze że osoby jak my, tak mocno związane emocjonalnie z mamami, tylko by niepotrzebnie utrudniły odejście duszą naszych Mam....

Mama była moją bratnią duszą, uwielbiałem z nią godzinami rozmawiać. Jest mi jej niezmiernie brak.

Pozdrawiam z całego serca
Marek
Załączniki
IMG-20150926-WA0004 (5).jpg
MAB

Re: MAMA

Postprzez Krystyna Janda So, 07.09.2019 21:51

Ach serdecznie Pana pozdrawiam. My sieroty po rozstaniu na zawsze z naszymi rodzicami, rozumiemy się dobrze. Życzę Panu wszystkiego dobrego, dobrego Berlina także. Ukłony.
Krystyna Janda
Właściciel

Powrót do Korespondencja