Poznański koncert "Kobiety Kobietom"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Poznański koncert "Kobiety Kobietom"

Postprzez Alexandra Pn, 20.01.2020 23:01

Szanowna Pani Krystyno,

dziękuję, że wraz z p. Magdą Umer znalazłyście Panie czas, by zachwycić nas muzycznie i angdotycznie w tak szczytnym celu. Dla mnie był to wyjątkowo wzruszający wieczór, ponieważ usłyszenie na żywo "Sama chciała" w Pań wykonaniu, było jednym z tych najcichszych, bo wydawać by się mogło, że niemożliwych do realizacji, marzeń. I jak warto było czekać na ten moment, by zatopić się w tych dźwiękach, słowach, wyszeptanych i wykrzyczanych wersach piosenek. No i ten jedyny w swoim rodzaju bis "Jeszcze w zielone gramy" - cudo.

Czułość p. Magdy w opowiadaniu o piosenkach, ich twórcach, urzekający i dający do myślenia dobór słów oraz sformułowań, który budzi tęsknoty za słuchaniem takiego języka w każdej przestrzeni, w połączeniu z Pani żywiołowością oraz nieustannie zadziwiającą energią, stworzyło najcudowniejszy mikroklimat. To za sprawą takich chwil, pełnych mądrego humoru oraz refleksji, chce się "żyć, jak to mówią: mocno, wesoło żyć".

Tego też Paniom życzę: by się chciało, chociaż okoliczności są mało sprzyjające. A gdyby tej motywacji zabrakło, dostarczymy ją - z widowni teatru lub sali koncertowej.

Chciałam napisać "Wszystkiego dobrego", ale znaczenie tego, co dobre nieco się zaciera. Napiszę zatem: wszystkiego, czego Paniom potrzeba.

Pozdrawiam najserdeczniej
Aleksandra
Alexandra
 
Posty: 14
Dołączył(a): Wt, 07.06.2016 18:48

Re: Poznański koncert "Kobiety Kobietom"

Postprzez Krystyna Janda Wt, 25.02.2020 11:29

Pani Aleksandro, dziękujemy. Pozdrawiam najserdeczniej. Zajęłam się innymi sprawami, rzadko teraz śpiewam, Magda na szczęście wciąż. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron