Dawno

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dawno

Postprzez paniA Wt, 11.02.2020 20:42

Dawno nie pisałam, dawno nie było mnie w teatrze. Jakoś ostatnio nie daje rady, przygniotło mnie to wszytsko. Ale warszawska Biała Bluzka troche mnie uleczyła, to dobrze że są jeszcze takie miejsca gdzie człowiek czuje że w ludzie w nich przebywający myślą podobnie. Inaczej naprawdę zamknęłabym się już tylko w domu tak jak mówił Jacek Borcuch w ostatnich wywiadach. Miło też zobaczyć znajome twarze osób udzielających się w Internecie z którymi wspólnie interesujemy się Pani twórczością i działalnością.
Pozdrawiam i całuje.

Nieprzystosowana ale z dużym poczuciem obowiązku.
Agata Jakubowska

P.S.
Oglądając po raz kolejny Białą Bluzkę, przyszła mi do głowy pewna myśl. Na ekranie podczas spektaklu pojawia się niesamowicie dużo ważnych postać związanych z działalnością opozycyjną. Tak się składa, że siostra przyjaciółki naszej rodziny była również z związana Solidarnością, dziś troche zapomniana, zwłaszcza przez aktualną władze, najdłużej internowana kobieta - Barbara Szubert, związana bezpośrednio z Jackiem Kuroniem. Ja sama zaczęłam się interesować jej historią dość niedawno (tutaj najnowsza publikacja na ten temat http://chelmski.eu/agenci-nie-dali-nam- ... 7AHSxKDKlY)
Nie wiem czy to w ogóle możliwe, ale pomyślałam że Pani jako kobieta silna, skuteczna i wybierająca zawsze tematy związane z ciekawymi kobietami, mogłaby pomyśleć o dołączeniu tam jej zdjęcia. Niby nic a byłby to wkład w obudowywanie tego co próbują zniszczyć i zdeptać. Pani Basia oczywiście nic o tym nie wie, to tylko mi przychodzą do głowy takie szalone pomysły.

P.S. 2
Dzisiaj po raz kolejny nagrodę Targów Bolońskich otrzymała najlepsza przyjaciółka mojej mamy Iwona Chmielewska, piszę o tym tylko dlatego że widziałam że Pani się tym zainteresowała i że raz na jakiś czas o niej na Pani profilu się pojawia. Zresztą dostałam od cioci pozwolenie, że jeżeli jest coś co może Panią zainteresować co jest związane z nią, z Panią i ze mna to mam o tym pisać :) O tym żeby książkę za którą właśnie jest ta nagroda dać Pani w prezencie myślałam już od dawana bo od 09.2018 kiedy było pierwsze spotkanie na jej temat w Łodzi . Ostatecznie książka została wydana w Korei, jak tylko trafi w moje ręce dołączę oczywiście również polski tekst dla Pani. To i tak niewiele w porównaniu z tym jakimi cudownymi emocjami obdarowuje Pani nas wszystkich.
paniA
 
Posty: 21
Dołączył(a): N, 13.11.2016 11:08

Re: Dawno

Postprzez Krystyna Janda Wt, 25.02.2020 11:22

Pozdrawiam Panią. Dziękuję za słówko o BIAŁEJ BLUZCE. MYślAŁaM JAKIŚ CZAS ŻEBY ZROBIC COś O KOBIETACH SOLIDARNOśCI, TAKICH WłASNIE DO DZIS najczęściej ANONIMOWYCH SuPERPANIACH. NIE miałam dobrego tekstu. Przeczytam książkę w wolny czasie, na razie pozdrawiam. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron