I co z tego?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

I co z tego?

Postprzez trojden So, 02.01.2021 13:39

Szanowna Pani Dyrektor,

Mam nadzieję, że dobrze się Pani Dyrektor czuje. Przedawkowanie pełnej pogardy obojętności wobec protestujących przeciwko przyjęciu "spod lady" szczepionki przez Panią, Panią Marię i Pana Dyrektora oraz innych celebrytów (badanie wstępne: odpowiedni poziom nienawiści do rządu, który zakupił szczepionkę, bo nie, wbrew Pani niewykształconym politycznym bożyszczom, nie kupiła ich Unia Europejska) może być groźne, proszę na siebie uważać! A już doklejenie po raz kolejny na Pani Facebooku "pieronka" z Wysokich Obciachów (nie, to nie jest błąd pisarski) oraz artykułu o wylewaniu dawki (zgodnie z zaleceniami agencji z "Europejska" w nazwie, więc powinno być czołobicie) w dniu kiedy nawet Pani Maria poczuła się zmuszona do zabrania głosu, jest już po prostu czymś chorobliwie bezczelnym. Może księża Boniecki i Lemański odprawiliby jakieś świeckie egzorcyzmy?
Rzeczywiście, zgodnie ze zdjęciem na profilu, "DOŚĆ". Dość ułatwień dla takich ludzi jak Wy-pazernych na pieniądze i sławę załatwiaczy duchowo zakorzenionych w PRLu, z którym "walczyli" robiąc na jego koszt karierę, tak jak dziś biorą granty od "pisowców" plując na nich w niemieckich mediach.
Czekam na otwarcie obu teatrów i chętnie pójdę. W tym jednym jestem od Pani lepszy.

Z wyrazami beznadziejnego współczucia
Piotr z Bemowa koło Milanówka

Edycja: To że ksiądz Lemański już po moim wpisie zelżył Pana Jana Śpiewaka, a Pani ochoczo udostępniła to na Facebooku jest tak przerażające w swej przewidywalności, że aż chce się śmiać. Pani Maria i Pani Magda Umer mało chętnie, ale jednak przeprosiły, także Pan Wiktor Zborowski. Pani trwa w swym poczuciu wyższości i pogardzie.
trojden
 
Posty: 45
Dołączył(a): Wt, 05.06.2012 20:32

Powrót do Korespondencja