Zmiana emblematu.

Przeczytaj zanim będzie za późno ;)

Zmiana emblematu.

Postprzez nie ma mnie Cz, 27.09.2007 08:39

.... kochani Forumowicze.... bo raczej na Was mogę tu liczyć ...
chciałam zmienić emblemat.... operacja się nie powiodła niestety, zapewniam, że emblemat miał odpowiedni rozmiar i był zapisany jako JPG ..... po wielu próbach.... zrezygnowałam


..... Panie Jarku, gdyby Pan kiedyś, przypadkiem tu wpadł, to może też mi Pan coś podpowie ?......
Lord, help me be the person my dog thinks I am.
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Postprzez Ściana Cz, 18.10.2007 12:24

To bylo dawno temu

http://krystynajanda.net/forum/viewtopi ... &start=600

Jak wkleic emblemat:

Krok #1
1. wchodzisz w "Profil", wpisujesz nazwe uzytkownika i haslo, zeby sie zalogowac
2. widzisz "Informacje Rejestracji", na tej stronie znajdz "Panel kontrolny emblematow", a pod nim "wyslij emblemat z Twojego komputera", nacisnij "Browse" i wybierz zdjecie z Twojego komputera, ktore chcialbys zamiescic jako swoj emblemat. Nacisnij "otworz/open" w tym okienku, ktore Ci wyskoczylo
3. nacisnij wyslij

Prawdopodobnie wszystkie zdjecia, ktore masz w komputerze, beda za duze (pan Darek vel pan Jarek vel Bronka vel Neo chca, zeby szerokość obrazka nie byla większa niż 96 pikseli, wysokość większa niż 96 pikseli, a rozmiar większy niż 6kB). W tym celu, zanim zrobisz krok#1, musisz zmniejszyc swoj obrazek, czyli zrob krok #0.

Krok #0
1. kliknij na zdjecie (prawym przyciskiem myszy) i otworz to zdjecie w Microsoft Office Picture Manager
2. Wejdz do "edytuj zdjecie" (edit picture)
3. Wejdz do "zmniejsz zdjecie" (compress picture) tak, zeby weszlo jako zalacznik do emaila
4. Wejdz do "zmien rozmiar" (resize picture) tak, zeby mialo 96 na 96 pikseli.
5. Zachowaj to nowe/male zdjecie pod nowa nazwa
6. Przejdz do kroku #1.

Uffff.....co to ja Misiek, Syn Sowy, jestem, zeby tlumaczyc sprawy komputerowe jak tlumaczka z UN?

Powodzenia!

PS Romek, ale CO MASZ ZA DUZE? Bo jesli chodzilo o EGO, to witaj w DOMU, czili na Forum!
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2651
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Re: Zmiana emblematu.

Postprzez admin So, 01.11.2008 11:38

Emblemat można dodać/zmienić w "Twoje konto -> Profil -> Awatar"
admin
Administrator
 
Posty: 27
Dołączył(a): N, 04.03.2007 13:40


Powrót do Korzystanie z Forum