Gdzie można smacznie zjeść na trasie Warszawa-Żyrardów?

Czasami nie masz zielonego pojecia jak coś zrobić, jak coś działa. Tutaj znający się radzą co i jak.

Gdzie można smacznie zjeść na trasie Warszawa-Żyrardów?

Postprzez anya_anya Wt, 21.04.2009 19:42

Jak w temacie czyli czy zna ktoś jakieś miłe knajpki w Pruszkowie, Milanówku, Grodzisku Mazowieckim, Żyrardowie, w których można zjeść coś w miarę szybko i smacznie? Ewentualnie wziąć coś na wynos.
Pi
Avatar użytkownika
anya_anya
 
Posty: 2076
Dołączył(a): Pt, 15.07.2005 17:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie można smacznie zjeść na trasie Warszawa-Żyrardów?

Postprzez KAMIL Wt, 21.04.2009 19:43

w Pruszkowie nie wiem
ale popytam kolegow
hiiiiiiiiii
Najważniejsze to bujać w obłokach. (ROMAN POLANSKI)
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Re: Gdzie można smacznie zjeść na trasie Warszawa-Żyrardów?

Postprzez anya_anya Wt, 21.04.2009 19:54

Ty się nie nabijaj bo to ważna sprawa jest ! Ścieżka na Żyrardów podbija moje serce :)
Teraz jeszcze muszę zadbać o żołądek :)
Pi
Avatar użytkownika
anya_anya
 
Posty: 2076
Dołączył(a): Pt, 15.07.2005 17:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie można smacznie zjeść na trasie Warszawa-Żyrardów?

Postprzez gut N, 26.04.2009 13:54

A jeżdzisz pociągiem czy autem?

Jeśli pociagiem, to w Milanówku przy samej stacji- Tajemniczy Ogród- popularnie zwany Tajemniczakiem lub Ogrodniczym. Smacznie, szybko. Bardzo fajny makaron z sosem genueńskim. Pizzy nie polecam, ale pewnie dlatego, że nie lubię.

Niedaleko trasy, po lewej stronie jadąc z Wawy - pizzeria Gemini. Też fajnie dają jeść, większy wybór niz w Tajemniczaku, ale podpadli mi, bo już nie można przychodzić do ogródka z psami.

No i perła Milanowska- Willa Borówka. Jedzenie- absolutna pierwsza klasa! Niestety również cenowa. Ale np. sałatki są jak danie główne. Np. sałatka z gruszką i kozim serem na gorąco, albo z marynowanym łososiem- mistrzostwo. Są też obiady dnia. Dla naprawdę głodnych. I w cenie przystępnej- na szczęście! Tam naprawdę bardzo warto wpaść!


W Brwinowie- w miejscu dość brzydkim - Siedlisko. Dobre jedzenie, ale kiedy się wpadnie większa grubą, to długo trzeba czekać. Jedni już kończą, kiedy inni dostaja swoje dania.

W Podkowie Leśnej Głównej- Weranda. Sałaty całkiem ok. Przekąski takie sobie. Obiady... To knajpa przede wszystkim w ładnym miejscu, przy kościelnym parku gdzie krzyczą pawie.
Za to bardzo pyszna zupa imbirowa w knajpce "Mili Moi" ! Quisze też pyszne. To już bardziej w Podkowie Wschodniej.

Przy wyjeździe z Pruszkowa, po prawej stronie knajpka, której niestety teraz nazwy sobie nie przypomnę. W niskich pawilonach. Jak na moje nielubienie pizzy, to tam jest fajna;) Całkiem smacznie, chociaz w pastach mam wrażenie, że sosu oszczędzają. Za to kelnerki bardzo sympatyczne.


W moim prywatnym rankingu bezapelacyjnie wygrywa Borówka!
gut
 
Posty: 949
Dołączył(a): N, 04.11.2007 10:34

Re: Gdzie można smacznie zjeść na trasie Warszawa-Żyrardów?

Postprzez anya_anya Pn, 27.04.2009 01:27

Autem :)

Gut!
Dzięki wielkie!
Bardzo czekałam na taki jak Twój wpis!
Będę się dzieliła wrażeniami w miarę korzystania z w/w miejsc.
Willa Borówka - sounds great - już sama nazwa i czytanie ich strony...

Ze swej strony polecam poleconą mi ale już i trzykrotnie sprawdzoną Pizzerię Corrado w Pruszkowie, kawałek za Mc Donaldsem jadąc z Warszawy. Pyszna pizza! Ale i inne jadło. Konkretnie i umiarkowanie cenowo.
Pi
Avatar użytkownika
anya_anya
 
Posty: 2076
Dołączył(a): Pt, 15.07.2005 17:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie można smacznie zjeść na trasie Warszawa-Żyrardów?

Postprzez gut Pn, 27.04.2009 13:37

:)
gut
 
Posty: 949
Dołączył(a): N, 04.11.2007 10:34

Re: Gdzie można smacznie zjeść na trasie Warszawa-Żyrardów?

Postprzez nemo N, 10.05.2009 20:40

w ramach ciekawostek, zaraz za grodziskiem, na wysokości kozerek, po prawej stronie, jest knajpka, w małym budynku, raczej baraku, ogólnie nic szczególnego,a le czasem schabowy i frytki mają naprawdę dobre :)
no i w żyrardowie, juz prawie na wylocie w kierunku sochaczewa, nie jestem w stanie niestety dokładnie wyjaśnić, jest "pizzeria" choc w zsadzie raczej restauracja. pizze mają wg włoskich receptur, a reszty jest całkiem sporo wi całkiem dobrze smakującej :)
300 dni później. wszystko było tak samo....
wszystko się zmieniło. i to był konstans.
Avatar użytkownika
nemo
 
Posty: 5282
Dołączył(a): Pt, 26.10.2007 21:01
Lokalizacja: Milano Parano

Re: Gdzie można smacznie zjeść na trasie Warszawa-Żyrardów?

Postprzez celiopa Wt, 18.08.2015 10:01

Tak długo tego szukałam.....No nic, dziękuję Wam serdecznie.
celiopa
 
Posty: 3
Dołączył(a): So, 15.08.2015 17:07


Re: Gdzie można smacznie zjeść na trasie Warszawa-Żyrardów?

Postprzez welfareheals N, 21.11.2021 23:30

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Gdzie można smacznie zjeść na trasie Warszawa-Żyrardów?

Postprzez welfareheals Śr, 31.08.2022 23:48

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Gdzie można smacznie zjeść na trasie Warszawa-Żyrardów?

Postprzez welfareheals N, 03.03.2024 09:22

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Powrót do Pomóż mi