zapalenie strun głosowych

Czasami nie masz zielonego pojecia jak coś zrobić, jak coś działa. Tutaj znający się radzą co i jak.

zapalenie strun głosowych

Postprzez glicynia Pn, 06.07.2009 18:55

Proszę o pomoc. Od niedawna pracuję z dziećmi, jako instruktor sportowy a więc dużo na dworze. Na początku głos zmienił mi się na interesującą chrypkę ale jest coraz gorzej i bardzo trudno mi mówić, często głos mi zanika. Co radzicie????? Pozdrówka
glicynia
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pt, 11.01.2008 18:42

Re: zapalenie strun głosowych

Postprzez Andriej Lepper Pn, 06.07.2009 18:56

Wizytę u lekarza.
Vance Havner: Tęsknię za niebem.
To właśnie nadzieja, że umrę - trzymała mnie przy życiu do tej pory.
Avatar użytkownika
Andriej Lepper
 
Posty: 9157
Dołączył(a): So, 25.10.2008 03:40

Re: zapalenie strun głosowych

Postprzez kibic Pn, 06.07.2009 19:59

temu Panu juz dziekujemy
Avatar użytkownika
kibic
 
Posty: 14495
Dołączył(a): Śr, 16.03.2005 16:28

Re: zapalenie strun głosowych

Postprzez kasja Pn, 06.07.2009 20:30

najpierw pewnie lekarz a potem moze warsztaty z emisji glosu, wiem ze sa takowe organizowane dla nauczycieli
Avatar użytkownika
kasja
 
Posty: 723
Dołączył(a): Cz, 31.01.2008 15:26
Lokalizacja: w drodze

Re: zapalenie strun głosowych

Postprzez glicynia Wt, 07.07.2009 11:13

Dzięki Kasja, poszukam. Lekarzy omijam szerokim łukiem, wolę metody naturalne i naukę jak mówić.
glicynia
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pt, 11.01.2008 18:42

Re: zapalenie strun głosowych

Postprzez Jarek So, 01.08.2009 09:57

Jak najszybsza wizyta u kilku lekarzy, z uwagi na to że człowiek jest tylko człowiekiem i wielu lekarzy dzisiaj wydaje błędne diagnozy, plus porównanie objawów z informacjami książkowymi, da jakąś diagnozę, pozdrawiam.
Jarek
 
Posty: 41
Dołączył(a): Pn, 29.06.2009 17:19

Re: zapalenie strun głosowych

Postprzez Nostalgija So, 01.08.2009 21:58

glicynia napisał(a): Lekarzy omijam szerokim łukiem, wolę metody naturalne i naukę jak mówić.


Wybacz ale to jest absurdalne i nieodpowiedzialne podejście do własnego zdrowia. Życzę jak najlepiej ale niestety gdyby wszystko dało się leczyć ziółkami i naparami taki zawód jak lekarz nie byłby nikomu potrzebny i w ogóle nie powstał.
Skoro jednak powstał i funkcjonuje od wieków, rozwija się to czy nie jest to dowodem na fakt że natura nie zawsze jest w stanie zrobić swoje?
Nostalgija
 
Posty: 3765
Dołączył(a): Wt, 27.03.2007 22:20
Lokalizacja: z otchłani źrenic

Re: zapalenie strun głosowych

Postprzez Andriej Lepper N, 02.08.2009 00:19

A dyć te medyki to tylko łapiduchy som. Jak u nas we wsi taka jedna Rozalka zaniemogła
to jom na trzy zdrowaśki do pieca włożyli co by choróbsko wypędzić, a nie po doktorach
chodzić i jeszcze piniondze dawać tym darmozjadom.
Vance Havner: Tęsknię za niebem.
To właśnie nadzieja, że umrę - trzymała mnie przy życiu do tej pory.
Avatar użytkownika
Andriej Lepper
 
Posty: 9157
Dołączył(a): So, 25.10.2008 03:40

Re: zapalenie strun głosowych

Postprzez Waldemar N, 02.08.2009 01:32

.
Ostatnio edytowano So, 12.04.2014 02:23 przez Waldemar, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Waldemar
 
Posty: 7037
Dołączył(a): So, 11.04.2009 22:51

Re: zapalenie strun głosowych

Postprzez Andriej Lepper N, 02.08.2009 01:44

Waldi, ale tu mowa o tym, że już głos zanika.
Lekarz natychmiast.
Vance Havner: Tęsknię za niebem.
To właśnie nadzieja, że umrę - trzymała mnie przy życiu do tej pory.
Avatar użytkownika
Andriej Lepper
 
Posty: 9157
Dołączył(a): So, 25.10.2008 03:40

Re: zapalenie strun głosowych

Postprzez Waldemar N, 02.08.2009 13:47

.
Ostatnio edytowano So, 12.04.2014 02:24 przez Waldemar, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Waldemar
 
Posty: 7037
Dołączył(a): So, 11.04.2009 22:51

Re: zapalenie strun głosowych

Postprzez Nostalgija N, 02.08.2009 23:57

Andriej Lepper napisał(a):A dyć te medyki to tylko łapiduchy som. Jak u nas we wsi taka jedna Rozalka zaniemogła
to jom na trzy zdrowaśki do pieca włożyli co by choróbsko wypędzić, a nie po doktorach
chodzić i jeszcze piniondze dawać tym darmozjadom.


No, słyszałam o tym. Fakt, trumne od państwa dostaje się za darmo.

Waldi zanim osoba dojrzeje będzie pisać na kartkach to co chce powiedzieć. Dzieciaki w szkole będa mieć radochę.
Homeovox nie pomoże na takie poważne stany zapalne. Testowałam, to był jedyny lek jaki lekarz pozwolił mi brać ze względu na mój stan.
Nostalgija
 
Posty: 3765
Dołączył(a): Wt, 27.03.2007 22:20
Lokalizacja: z otchłani źrenic

Re: zapalenie strun głosowych

Postprzez artfilka Pn, 07.09.2009 22:04

wit A+E rozgryzać kapsułki.
Ale wizyta u laryngologa konieczna.
artfilka
 
Posty: 512
Dołączył(a): Pt, 06.03.2009 23:48

Re: zapalenie strun głosowych

Postprzez a2rh Wt, 29.09.2009 20:36

artfilka napisał(a):wit A+E rozgryzać kapsułki.
Ale wizyta u laryngologa konieczna.


Wit A+E jak najbardziej a laryngolog foniatra to jeszcze lepsza opcja , po wyleczeniu koniecznie logopeda i ćwiczenia emisyjne bo inaczej prosta droga do bezgłosu i guzków na strunach
a2rh
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 29.09.2009 10:19

Re: zapalenie strun głosowych

Postprzez czarnuli Śr, 11.11.2015 10:01

Dziękuję za wszystkie sensowne odpowiedzi. Uwielbiam to forum.
czarnuli
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt, 10.11.2015 18:27

Re: zapalenie strun głosowych

Postprzez welfareheals Wt, 12.10.2021 21:59

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: zapalenie strun głosowych

Postprzez welfareheals N, 21.11.2021 22:52

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39




Powrót do Pomóż mi