praca z "teściową"

Czasami nie masz zielonego pojecia jak coś zrobić, jak coś działa. Tutaj znający się radzą co i jak.

Re: praca z "teściową"

Postprzez Nostalgija Śr, 09.09.2009 17:34

Oj tam, dramatyzujesz
Nostalgija
 
Posty: 3765
Dołączył(a): Wt, 27.03.2007 22:20
Lokalizacja: z otchłani źrenic

Re: praca z "teściową"

Postprzez kibic Cz, 10.09.2009 12:58

to sie nazywa monodramat :wink:
Avatar użytkownika
kibic
 
Posty: 14495
Dołączył(a): Śr, 16.03.2005 16:28

Re: praca z "teściową"

Postprzez o Pt, 11.09.2009 07:43

znaczy się ja dramatyzuję? chciałabym się z Tobą zamienić na miejsca i zobaczyć czy będzie Cię ta sytuacja bawić..... ;)
najważniejsze, że za pare godzin mnie juz tu nie będzie :)))))))))))

teściowa dziś umalowała se usta na amarantowo.... wygląda jak postać z taniej kreskówki....
Avatar użytkownika
o
 
Posty: 2373
Dołączył(a): N, 24.04.2005 15:00

Re: praca z "teściową"

Postprzez kibic Pt, 11.09.2009 09:58

na pewno o nie dramatyzujesz ani nie monodramatyzujesz - wierze ze moze byc takie zachowanie "tesciowej" i jej synusia wk... ace - wytrwalosci zycze!
Avatar użytkownika
kibic
 
Posty: 14495
Dołączył(a): Śr, 16.03.2005 16:28

Re: praca z "teściową"

Postprzez Nostalgija Pn, 14.09.2009 12:57

to z dramatyzowaniem było do kibica. Ja Ci o serdecznie współczuję
Nostalgija
 
Posty: 3765
Dołączył(a): Wt, 27.03.2007 22:20
Lokalizacja: z otchłani źrenic

Re: praca z "teściową"

Postprzez amc So, 14.08.2010 09:32

Andriej Lepper napisał(a):Skoro dajesz siem ściągać to czemuj miau miau tera robisz?
Chiba siłom Cie nie ściągajom ani groźbom ani przemocom ani szantażem
ani podstępem, że KJ tam spotkasz i spędzisz z Niom całego łykenda
- tylko Ty i tylko Ona. I nawet magnolia o tym nie bedzie wiedzieć.


doskonałe ugłośnienie myśli.
umarłam ze śmiechu. :mrgreen:
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: praca z "teściową"

Postprzez darczys Pn, 30.03.2015 13:30

Pracujesz z własną teściową??
darczys
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pn, 30.03.2015 07:25

Re: praca z "teściową"

Postprzez nostas N, 23.08.2015 14:10

Wow...ale czy to jest pewne???
nostas
 
Posty: 3
Dołączył(a): So, 22.08.2015 18:40

Re: praca z "teściową"

Postprzez Tonia22 N, 10.09.2017 18:14

W życiu nie chciała bym pracować z własną teściową :P Już dawno wybrałam niezależność i podjęłam pracę dystrybutora urządzeń medycznych - http://medikapoland.com/dystrybucja/ . To renomowana marka, która dobrze się sprzedaje i łatwo jest wyrobić sobie pozycje na rynku :)
Tonia22
 
Posty: 4
Dołączył(a): So, 09.09.2017 20:36

Re: praca z "teściową"

Postprzez welfareheals Wt, 12.10.2021 21:40

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: praca z "teściową"

Postprzez welfareheals N, 21.11.2021 22:33

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Re: praca z "teściową"

Postprzez welfareheals N, 03.03.2024 09:52

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Poprzednia strona

Powrót do Pomóż mi



cron