Jak skutecznie zwalczać tarczniki???

Czasami nie masz zielonego pojecia jak coś zrobić, jak coś działa. Tutaj znający się radzą co i jak.

Jak skutecznie zwalczać tarczniki???

Postprzez amc N, 31.01.2010 11:50

Czy ktoś ma jakiś sposób?
Chodzi o fikusa. :(
zaczął mi od tego zdychać
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak skutecznie zwalczać tarczniki???

Postprzez sonja N, 31.01.2010 12:17

usuwac czyms zmoczonym w wodzie z płynem do naczyn, lub chemicznie preparatami Actelic 50EC, MOSPILAN 20SP,CONFIDOR 200SL do kupienia w sklepach ogrodniczych.
Avatar użytkownika
sonja
 
Posty: 17740
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 23:50
Lokalizacja: z szarości ...

Re: Jak skutecznie zwalczać tarczniki???

Postprzez amc N, 31.01.2010 12:25

A tym Actelic 50EC, MOSPILAN 20SP,CONFIDOR 200SL to się pryska?
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak skutecznie zwalczać tarczniki???

Postprzez sonja N, 31.01.2010 12:36

tak, rozpuszczasz w wodzie odpowiednia dawke i spryskujesz rosline. Wszystko napisane w ulotce.
Avatar użytkownika
sonja
 
Posty: 17740
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 23:50
Lokalizacja: z szarości ...

Re: Jak skutecznie zwalczać tarczniki???

Postprzez amc N, 31.01.2010 12:55

Obrazek
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak skutecznie zwalczać tarczniki???

Postprzez sonja N, 31.01.2010 12:58

a gdzie stoi Twoj fikus?
Avatar użytkownika
sonja
 
Posty: 17740
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 23:50
Lokalizacja: z szarości ...

Re: Jak skutecznie zwalczać tarczniki???

Postprzez amc N, 31.01.2010 13:05

No w duzym pokoju, blisko okna
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak skutecznie zwalczać tarczniki???

Postprzez sonja N, 31.01.2010 13:17

a to ok, on działa pozytywnie na samopoczucie i pobudza koncentracje. Choc Dla Ciebie idealne byłoby geranium tzw anginek.

Obrazek
Avatar użytkownika
sonja
 
Posty: 17740
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 23:50
Lokalizacja: z szarości ...

Re: Jak skutecznie zwalczać tarczniki???

Postprzez Nostalgija Śr, 03.02.2010 23:46

anginek jest super. Strasznie fajnie pachnie
Nostalgija
 
Posty: 3765
Dołączył(a): Wt, 27.03.2007 22:20
Lokalizacja: z otchłani źrenic

Re: Jak skutecznie zwalczać tarczniki???

Postprzez amc N, 23.05.2010 20:54

sonja napisał(a):usuwac czyms zmoczonym w wodzie z płynem do naczyn, lub chemicznie preparatami Actelic 50EC, MOSPILAN 20SP,CONFIDOR 200SL do kupienia w sklepach ogrodniczych.


soniu dziekuję. tarczniki "sobie poszły"
vel. zabiło je na śmierć.
mój fikus ma się znów dobrze
zaczął wypuszczać nowe liście :D
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak skutecznie zwalczać tarczniki???

Postprzez Sugar70 Pn, 06.12.2010 04:35

tak, rozpuszczasz w wodzie odpowiednia dawke i spryskujesz rosline. Wszystko napisane w ulotce.
Thanks,,,treatment for depression
Sugar70
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 06.12.2010 04:21

Re: Jak skutecznie zwalczać tarczniki???

Postprzez Clitoris So, 18.12.2010 15:09

zapytajcie Sawczuka.... on wie
Cynik to zawiedziony idealista.
Avatar użytkownika
Clitoris
 
Posty: 173
Dołączył(a): Cz, 21.10.2010 19:01

Re: Jak skutecznie zwalczać tarczniki???

Postprzez kibic N, 19.12.2010 01:12

koniecznie
Avatar użytkownika
kibic
 
Posty: 14495
Dołączył(a): Śr, 16.03.2005 16:28

Re: Jak skutecznie zwalczać tarczniki???

Postprzez celiopa Wt, 18.08.2015 09:58

Tak długo tego szukałam.....No nic, dziękuję Wam serdecznie.
celiopa
 
Posty: 3
Dołączył(a): So, 15.08.2015 17:07

Re: Jak skutecznie zwalczać tarczniki???

Postprzez narczyp Pn, 09.11.2015 10:26

Oooo a myślałam że już nie znajdę odpowiedzi. Jesteście wielcy:):):)
narczyp
 
Posty: 3
Dołączył(a): N, 08.11.2015 17:28

Re: Jak skutecznie zwalczać tarczniki???

Postprzez karoml Pn, 09.11.2015 10:59

Fajnie że są tu osoby które znają się na rzeczy. Pozdrawiam was ciepło!
karoml
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 05.11.2015 18:25

Re: Jak skutecznie zwalczać tarczniki???

Postprzez PiesWojny Pn, 21.06.2021 10:59

Najlepiej iść do lekarza. On powinien skutecznie pomóc. Tak to widzę obecnie!!
_____________________
http://pracemagisterskiewarszawa.pl/pisanie-prac-magisterskich-z-pedagogiki/
Avatar użytkownika
PiesWojny
 
Posty: 93
Dołączył(a): Cz, 10.06.2021 14:37

Re: Jak skutecznie zwalczać tarczniki???

Postprzez welfareheals Wt, 12.10.2021 19:47

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Jak skutecznie zwalczać tarczniki???

Postprzez welfareheals N, 21.11.2021 20:41

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Następna strona

Powrót do Pomóż mi



cron