Które kosmetyki do ciała używacie

Czasami nie masz zielonego pojecia jak coś zrobić, jak coś działa. Tutaj znający się radzą co i jak.

Re: Które kosmetyki do ciała używacie

Postprzez alejwa Wt, 21.07.2020 16:32

Moim ostatnim odkryciem jest ten aloesowy żel do ciała z Eveline :) idealny nie tylko na lato :) fajnie nawilża, daje takie przyjemne uczucie chłodzenia. fajnie się sprawdza na te mocniej przesuszone partie ciała jak łokcie czy pięty. ja używam też regularnie po depilacji ( w końcu nie mam żadnych podrażnień ;p )
alejwa
 
Posty: 16
Dołączył(a): Śr, 24.06.2020 16:25

Re: Które kosmetyki do ciała używacie

Postprzez Kalla Śr, 09.09.2020 09:58

Nie używam zbyt dużo kosmetyków do ciała

--
najlepsza galeria w Rzeszowie
Kalla
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr, 09.09.2020 09:56

Re: Które kosmetyki do ciała używacie

Postprzez sobako Pn, 14.09.2020 09:14

ja używam kosmetyki ziaja, są w normalnej cenie i dobrej jakości. polecam zapoznać się z nowa gazetka Rossmann może znajdziesz zniżkę na potrzebne ci kosmetytki
sobako
 
Posty: 41
Dołączył(a): Pt, 12.06.2020 09:12

Re: Które kosmetyki do ciała używacie

Postprzez Imka Cz, 24.09.2020 14:14

Ostatnio przerzuciłam sie na kosmetyki naturalne i moja skóra mi za to bardzo dziekuje bo jest taka przyjemna w dotyku, nieprzesuszona a przerzucilam sie głównie na kosmetyki nacomi które sa produkowane u nas. Składy sa bardzo przyjemne dla oka i ciała ;)
Imka
 
Posty: 12
Dołączył(a): Cz, 24.09.2020 13:53

Re: Które kosmetyki do ciała używacie

Postprzez Imka Pt, 23.10.2020 13:55

ostatnio przekonałam się ponownie do marki eveline cosmetics, która wypuściła na rynek krem egyptian miriculum dość tłusty ale ma same dobre składniki też lubię markę nacomi, maja fajne składy, poczytaj sobie.
Imka
 
Posty: 12
Dołączył(a): Cz, 24.09.2020 13:53

Re: Które kosmetyki do ciała używacie

Postprzez ofena Wt, 17.11.2020 08:59

Ja to owszem, staram się dbać o siebie, ale wcale nie jest powiedziane, że mi to idzie. Moja skóra wiotczeje z roku na rok i nie mam na to pomysłu ;( . Poza zabiegiem nićmi PDO https://www.medeste.pl/zabieg/nici-lift ... czykowate/ , to nie wiem, co robić. Słyszałam, że bardzo dobrze jest się zapisać na taki zabieg do kliniki Medeste Clinic we Wrocławiu. Wiecie coś o tym?
ofena
 
Posty: 51
Dołączył(a): Pn, 18.05.2020 10:20

Re: Które kosmetyki do ciała używacie

Postprzez moon Wt, 24.11.2020 13:31

Ja potrzebuję na już czegoś odmładzającego, bo widze, że z każdym rokiem moja skóra wygląda coraz gorzej. Mój mąż oczywiście mi tego nie powie, ale też to widzi. I tak się zastanawiam, czy warto iść np.: w kremy, czy na przykład warto tutaj, w mClinic wykonać jakieś zabiegi odmładzające. Co mówicie? Korzystałyście z czegoś podobnego w ogóle?
moon
 
Posty: 82
Dołączył(a): N, 13.10.2019 17:43

Re: Które kosmetyki do ciała używacie

Postprzez lena30 So, 28.11.2020 17:43

Mnie zachwycają generalnie kosmetyki azjatyckie i to nie tylko do pielęgnacji ciała, ale również do makijażu https://www.perfumesco.pl/makijaz-azjatycki . Czy wiecie, jakie one są lekkie i jaki świetny makijaż nimi można wykonać? Mam kilka produktów azjatyckich i są o wiele lepsze, jak te całkiem drogie, markowe i to całkiem serio tutaj piszę.
lena30
 
Posty: 101
Dołączył(a): Śr, 27.03.2019 11:44

Re: Które kosmetyki do ciała używacie

Postprzez popielniczkax Pt, 26.02.2021 15:40

Jeżeli chodzi o kosmetyki do twarzy to stawiam na https://www.permanent24.pl/ ponieważ wszystkie są świetnej jakości i bardzo dobrze pielęgnują moją skórę twarzy, bardzo polecam.
popielniczkax
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 16.02.2021 18:11

Re: Które kosmetyki do ciała używacie

Postprzez Unika Cz, 29.04.2021 17:16

Różnych kosmetyków używam i lubię próbować coraz to nowe marki. Teraz akurat wpadła mi w oko taka maseczka led na twarz . Jest ich nawet sporo różnych rodzajów, więc jest w czym wybierać. Naprawdę jestem niezdecydowana na konkretną, bo asortyment sklepu Cravvi jest wyjątkowo bogaty. A jakie Wy byście kupiły?
Unika
 
Posty: 28
Dołączył(a): N, 14.06.2020 10:53

Re: Które kosmetyki do ciała używacie

Postprzez GoldenHaker Pt, 11.06.2021 09:16

Ja najbardziej lubię Coco Channel Te perfumy są wspaniałe w moim przekonaniu!! Kocham takie rzeczy! To jest świentne!!!
___________________
rzetelneprace.pl/prace-dyplomowe/kosmetologia
Avatar użytkownika
GoldenHaker
 
Posty: 112
Dołączył(a): Wt, 08.06.2021 21:56

Re: Które kosmetyki do ciała używacie

Postprzez salomina Cz, 17.06.2021 10:42

Najlepsze kosmetyki do ciała to te nawilzające, naturalne które nie zawierają parabenów. No i wszystko też zależy jaką skóre mamy, nie kazda z nas będzie mogła używać takich samych kosmetyków. Ja mam skórę wrazliwą staram się o nia zadbać, i zastanawiam się czy magnezowy balsam nawilżający https://www.mg12.pl/ będzie idealny na lato, czy ktoś może go używa ? czy podraznia skórę ?
salomina
 
Posty: 38
Dołączył(a): Pt, 21.02.2020 11:20

Re: Które kosmetyki do ciała używacie

Postprzez WarMaster Cz, 17.06.2021 14:59

Ja kocham przede wszystkim Old Spice. To jest mój ulubiony zapach!
__________________________
http://pracemagisterskiewroclaw.pl/praca-magisterska-pedagogika/
Avatar użytkownika
WarMaster
 
Posty: 95
Dołączył(a): Cz, 10.06.2021 08:28

Re: Które kosmetyki do ciała używacie

Postprzez HansPervitin Pt, 25.06.2021 15:15

Ja tam wolę Adidasa! To jest naprawdę wspaniała marka. Ich zapachy są świetne!!!
_______________________
http://pracemagisterskieekonomia.bydgoszcz.pl
Avatar użytkownika
HansPervitin
 
Posty: 72
Dołączył(a): Cz, 17.06.2021 08:16

Re: Które kosmetyki do ciała używacie

Postprzez eliza90 Pt, 01.10.2021 15:41

Perfumy bardzo różne używam :) Poza tym uwielbiam do ciała olejek migdałowy, a z kolei na paznokcie zawsze hybrydy i żele :) Mam pełno tych kosmetyków i dużo zamówiłam własnie z tego sklepu https://allebeauty.pl/pl/c/Stylizacja-p ... elowa/3334, głównie dlatego, że mają do wyboru różne marki.
eliza90
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 30.09.2021 23:09

Re: Które kosmetyki do ciała używacie

Postprzez welfareheals Wt, 12.10.2021 19:33

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Które kosmetyki do ciała używacie

Postprzez lena30 Cz, 21.10.2021 22:33

W sumie to przecież możecie zaglądnąć sobie do marki avon, bo tam też można dostać naprawdę super kosmetyki. Moja koleżanka prowadzi zakład i zajmuje się wizażem, często korzysta z ich produktów. Ostatnio nawet działa, jako avon konsultantka , aby kupować u nich jeszcze taniej.
lena30
 
Posty: 101
Dołączył(a): Śr, 27.03.2019 11:44

Re: Które kosmetyki do ciała używacie

Postprzez welfareheals N, 21.11.2021 20:27

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Które kosmetyki do ciała używacie

Postprzez basianatepka Cz, 14.04.2022 09:04

Hej, ja do ciała zawsze stosuję masła :D. Bardzo lubię ich treściwą konsystencję, balsamy są dla mnie za lekkie. Zawsze się obkupuje na https://sanbello.pl/uroda-i-pielegnacja/cialo/masla-i-maski-do-ciala. Najbardziej lubię te o owocowych zapachach.
basianatepka
 
Posty: 30
Dołączył(a): Śr, 22.09.2021 11:58

Re: Które kosmetyki do ciała używacie

Postprzez basianatepka Wt, 10.05.2022 09:31

Jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji do ciała to ja od siebie dodam jak ważne jest odżywanie i nawilżanie naszych dłoni. Miałam swego czasu spory problem z przesuszaniem, ale dobry krem załatwił sprawę (spory asortyment mają np. na https://sanbello.pl/uroda-i-pielegnacja/stopy-i-dlonie/kremy-do-rak). Szczególnie polecam gęste, odżywcze kremy - w moim przypdaku najlepiej się sprawdziły.
basianatepka
 
Posty: 30
Dołączył(a): Śr, 22.09.2021 11:58

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomóż mi