Na dobry początek roku

Czasami nie masz zielonego pojecia jak coś zrobić, jak coś działa. Tutaj znający się radzą co i jak.

Na dobry początek roku

Postprzez Robert17 Pt, 25.01.2013 12:26

Zapraszam do odwiedzin mojego bloga Krzyżówki Angielskie i Niemieckie.
[url]krzyzangniem.blogspot.com[/url]
Możesz tu powtórzyć, bądź nauczyć się najważniejszych słówek, pogrupowanych w niemal 200 tematach, oraz utrwalić je w pamięci, rozwiązując krzyżówki tematyczne.
Przekonaj się, że to ciekawsze od wkuwania ich ze słowni(cz)ka.
Blog nie jest jeszcze doskonały, i choć dużo zrobiłem, wiele przede mną.
Spodobało mi się przesłanie pani Krystyny Jandy w którejś z reklam, gdzie mówi:
Wiara i przekonanie do tego, co się robi...
Niby znałem je wcześniej, ale jakoś nie mogłem zapamiętać. Pani Krystyna przypomniała mi je na dobre. Dziękuję.
Strona nie zawiera wirusów, głupot, ani żadnych próśb.
Moderatorom dziękuję za ewentualne pozostawienie wpisu.
W oczekiwaniu na konstruktywne komentarze
serdecznie pozdrawiam
Robert Rzepecki
Robert17
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt, 25.01.2013 12:05

Re: Na dobry początek roku

Postprzez Krystyna Janda N, 29.09.2013 21:28

Posłałam adres synom. Pozdrawiam. Kj
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Re: Na dobry początek roku

Postprzez Robert17 Śr, 02.10.2013 18:09

Serdecznie dziękuję. To dla mnie wielki zaszczyt.
Robert Rzepecki
Robert17
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt, 25.01.2013 12:05

Re: Na dobry początek roku

Postprzez jagras Cz, 24.09.2015 10:28

Bardzo dziękuję za przydatne mi informacje i wskazówki. Pełen podziw...
jagras
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr, 23.09.2015 13:04

Re: Na dobry początek roku

Postprzez welfareheals Wt, 12.10.2021 22:12

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Na dobry początek roku

Postprzez welfareheals N, 21.11.2021 23:05

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Re: Na dobry początek roku

Postprzez welfareheals N, 03.03.2024 11:05

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Powrót do Pomóż mi