Czego kobiety powinny unikać w walce o swoje prawa!

Czasami nie masz zielonego pojecia jak coś zrobić, jak coś działa. Tutaj znający się radzą co i jak.

Czego kobiety powinny unikać w walce o swoje prawa!

Postprzez bzymbzymk Śr, 27.06.2018 18:12

Ta wiadomość jest zarówno podjęciem sensownego rozwiązania i przede wszystkim pragmatycznego, bez ideologizowania rzeczywistości innej niż jest.

Niestety w polsce nie zrobicie nic. Kobieta chcąca mieć prawa o swoim samostanowieniu powinna się z tego kraju jak najszybciej wyprowadzić ale też unikać krajów Zachodnich gdzie z jednej strony macie te prawa a z drugiej jest pełno arabów, którzy wam mogą zrobić delikatnie krzywdę. I tak jak jakaś laska jest Less ( z psychologicznego punktu widzenia wszystkie kobiety są conajmniej Bi - tylko wiele to ukrywa) no to już Szwecja odpada, bo prawdopodobieństwo, że zostaniecie zgwałcone, zamordowane itd jest ogromne. Podobnie Niemcy, Francja. Trochę bezpieczniej to wygląda w Holandii. No ale problemem jest często język. Jeżeli tutaj ma się np. kierownicze stanowisko to taka sama pozycja np.w NL wiąże się już bardzo często z koniecznością posiadania biegłości w tamtejszym języku ( we Francji i Niemczech to na bank), więc nawet super angielski często nie wystarcza....

Przede wszystkim powinniście unikać i trzymać się z dala od środowiska modowego/projektantów i typków z pod loga Gurls Talk ( litera T - to tam krzyż katolicki) i że ta jej organizacja Adwoy Aboah to jedna z wielu odnóg Watykańskiej machiny dziel i rządź. Oczywiście na konferencjach jak ta w Czerwcu usłyszycie to co chciałybyście usłyszeć, ale to ekipa która ma niezwykle silne powiązania z kościołem, która ma za zadanie sprawiać wrażenie, ze jest z wami a tak naprawdę jest przeciwko i zawsze była. Jak nie wierzycie, przeczytajcie mojego bloga, potem sobie zróbcie quick wizz around po instragramie modelek znamienitych i zobaczycie ile katolickiej padliny i powiązań tam jest....

Jeżeli Wam się drogie kobietki wydaje, że wygracie tą batalię z polaczkowatym narodowo-katolickm antisociety a tym bardzie wyegzekwujecie to prawnie. ZAPOMNIJCIE. To nie jest ani socjotechnika z mojej strony ani próba zakotwiczenia w was negatywizmu. To po prostu czysty pragmatyzm.

Po pierwsze!

Klechy na ambonach już o to zadbali, żebyście nie miały możliwości uświadomienia społeczeństwa. Z dobrych źródeł wiem, że większość sukienkowych niedziela w niedziele podaje motłochowi takie argumenty. Że jak się kobietom wyzwolonym nie podoba jak jest w polsce, że nie mogą " mordować dzieci nienarodzonych" to niech się wyprowadzą do Niemiec czy na Zachód gdzie zostaną zgwałcone przez muzułmanów. Z tymi argumentami nie wygracie. Taka odpowiedź dostaniecie od każdego katola i narodowca a sukienkowi wmówili, że to że macie jakiekolwiek prawa i że nikt was nie gwałci to tylko i wyłącznie zasługa kościoła, że jest tutaj katolicyzm a nie islam, bo przecież wiadomo, że jakby nie było tutaj katolicyzmu to by był Islam, bo przecież nie liberalizm na wzór czeskiego.

Po drugie!

Egzekwowanie czegokolwiek w sądach, robienie manifestacji i liczenie,że PiS coś zrobi w waszym interesie. Jeżeli wydaje wam się, że macie jakiekolwiek szanse to przekopiowałem tutaj mój ostatni wpis na blogu. Umieszczam go na innych stronach, więc jest to tekst oryginalny jak u mnie na blogu. Z góry przepraszam, że znajdują się w nim przekleństwa, dlatego też skopiowany test formatuje do kursywy i pogrubienia żeby było jasne o co chodzi. Poniżej macie zachowanie policji i prokuratury na próbę składań zawiadomień o popełnienie przestępstwa tj. zabójstwo i wszczęcie postępowanie w skali niewyobrażalnego przestępstwa jakim jest kontynuacja polaków w programach post Nazistowskich...

Po trzecie!

Jeżeli chcecie jakichkolwiek zmian i próby podjęcia i aktywizowania swoich praw, nie urządzajcie manifestacji, nic wam to nie da i skończy się tak jak marsze np. zwolenników legalizacji marihuany...Pomaszerujecie, pokrzyczycie i na tym się skończy. Stracicie, czas, pieniądze, energię być może zostaniecie zaatakowane albo oskarżone. Jeżeli chcecie to robić a znacie jakieś języki obce otwierajcie kanały na youtube i mówicie o tym w innych językach niż polski, krytykując wszystko co możecie i obwiniając polskę i polaków za co się tylko da i co dostrzegliście. Zrobi się z tego temat nie lokalny ani krajowy ani międzynarodowy i macie większe szanse na rozgłośnienie, poza tym audytorium będą ludzie znacznie bardziej rozwinięci od polaków z czytelnictwem 0.5 książki na rok albo na życie...

Poniżej sytuacja prawna z która ja się zmagam. Chyba największy hardcore jaki może się człowiekowi zdarzyć. Tekst sformatowany do kursywy i pogrubienia z mojego bloga w orginale. Za przekleństwa przepraszam....


Edit 24: Dzisiaj miałem rozmowę z policjantem z kryminalnych. Złożyłem do prokuratury ( jak Rudy:D) donosik o możliwości popełnienia przestępstwa w którym planowano mnie zabić :)) Co napisałem w editcie podając możliwości jakie daje polskie prawo do legalnego dokonywania zabójstw pod płaszczykiem np. wykroczenia drogowego. No i co zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyłem miesiąc temu w uzasadnieniu napisałem okoliczności spowodowania wypadku który mógł zakończyć się skutkiem śmiertelnym i dodałem żeby nie traktować tego jako wykroczenie podając przy tym argumentacje, że ktoś kto to robił wiedział jak nie ponosić z tego tytułu odpowiedzialności prawnej. Jakbym zginął byłoby to potraktowane nie jako zabójstwo z premedytacją, ale jako a) wykroczenie b)wykroczenie z obrażeniami pow. 7 dni c) ewentualnie nieumyślne spowodowanie śmierci - jak kierowca trzeźwy to najwyżej zawiasy by dostał. Dopisałem również , że od dłuższego czasu obawiam się o swoje życie i napisałem, że miejsce zdarzenia w którym doszło zakładałem znacznie wcześniej jak i osoby, które mogły być odpowiedzialne za to.  I tak się stało, że ta i ta osoba i w tym i tym miejscu chciała mi zrobić kuku. Dodatkowo napisałem również, że jestem w stanie prokuratorowi udzielić wyczerpujących informacji wskazując na motyw dla którego chciano to zrobić:))) Hehehe i co się okazało? Pismo od prokuratora generalnego powędrowało do policji jako "wykroczenie":D

Składając jakąkolwiek sprawę do prokuratury zajmuje się nią prokurator generalny! Co gorsze w wyniku decentralizacji mieszkając w regionie A nie można składać spraw w regionach innych niż A np. X,Y,Z. No bo jeżeli np. polaczki stojące za holocaustem mają opanowany szczebel lokalny na najwyższych stanowiskach to przecież wiadomo, że dojdzie do tego, że Lew Rywin będzie sędzią w aferze Rywina:))

Aha jakbyście chcieli znać nazwisko prokuratora generalnego w moim regionie przez którego to ręce przechodzą wszystkie sprawy to facet ma na nazwisko....No zgadnijcie jak :D WOJTYŁA

No to co jadę sobie na komisariat, żeby powiedzieć o motywie dla którego moje życie jest delikatnie mówiąc zagrożone. Oczywiście nie miałem zamiaru opisywać tego co tutaj na blogu czy na bankier.pl gdzie wskazałem potencjalne miejsca spotkań Kim-Trump, gdzie mylnie zidentyfikowane miejsce mojego pierwotnego pochodzenia to Capella ( jest nim El Nath) i że panowie spotkali się w hotelu Capella w Singapurze, że Biały Dom wydawał informacje potwierdzające po czasie miejsca o których mówiłem, że doprowadziłem do tego, że kapitalizacja PKN ORLEN obniżyła się o 13 MLD od momentu kiedy wszedłem przy kursie 100 zł w trakcie M&A z Lotosem, że dzień wcześniej zostawiłem zakodowaną wiadomość, że dojdzie do wybuchu w Karlupach i zginą ludzie, że kurs w jakim czasie zamieszczałem to info ( dzień przed wybuchem 6 trupów) to moja data urodzenia. Kurs 86.24 a moja data urodzenia to 24 Listopad 86, że mam wszelkie możliwe służby tajne na karku, że wykorzystywana jest na mnie broń oparta na promieniowaniu mikrofalowym, że otwiera się wymiary uwalniając pasożyty astralne ( m.in pająki), że przesłałem do wywiadów wschodnich, które nie są w NATO i są ich wrogami info o Kulczyku, który jest strażnikiem wiedzy o Holocauście i finansowym beneficjentem tego ( jest też największym fundatorem Muzeum) i że po wysłaniu tego info, miałem nalot ( nie pierwszy raz ) policji z ich komisariatu a po 2 tygodniach poszło info, że is dead, że 50% polaków to hybrydy, że jedna osoba, która jest hybrydą demoniczną i uczestniczy w sakramentach u Bergolio miała w ich komendzie Staż, że inna osoba do której mam pewność sama nie pracuje w ich komisariacie ale jej rodzice ojciec i matka są policjantami z czego matka pracuje w tej komendzie policji, że prokurator generalny ma tak samo na nazwisko jak polski papież, że jestem MILAB, że mi samoloty wojskowe metr nad domem przelatywały, mam kontakty z kosmitami od, których dostałem prikaz, żeby prowadzić tego bloga i kręcić GPW,  Że jestem One Man i " Son of God" choć propaganda Watykanu utożsamia mnie jako Antychrysta:D, że mam znamię na ręce, że posiadam dostęp do niesłychanej wiedzy i tajemnic, że przewidziałem, że robactwo dostanie 2:1 w dupę z Senegalem, że Testoviron, Że mój blog to nie czysta nienawiść ale przekazywanie ważnych informacji z narażaniem życia i badanie reakcji ( statystyki) opartych o teorię gier Wet za Wet a nie tylko sam antypolonizm, bo jak inaczej, że wiedziałem kiedy Izrael zrobi syf w Palestynie podając datę z dokładnością co do dnia, że w ogóle wszystko co tutaj... No nie... Nie powiedziałem niczego co tutaj napisałem Panu z kryminalnych. Przecież gdybym to zrobił to w najlepszym przypadku zawinięto by mnie jak mumię w kaftan bezpieczeństwa i wezwano odpowiednie służby:D a w najgorszy posądzono, że jestem ruskim agentem i szpionem, wydającym zlecenia do obcych państw na pozbywanie się znamienitych i wpływowych osób, że jestem terrorystą, że manipuluje GPW na masową skalę, że łamie prawo zakazujące mówienia o polskim holocauście i polskich obozach koncentracyjnych i w ogóle, że jestem bandzior, haker i morderca/terrorysta/psychopata....

Oczywiście ja nie dostałem żadnego wezwania od Prokuratury i policji tylko sam musiałem się tam wprosić...No i się zaczyna przychodzi koleś z kryminalnych. Komenda policji generalnie wygląda w środku gorzej niż najgorsza melina. Jebało tam po wejściu stęchlizną i moczem. No i przyszedł koleś z kryminalnych i powiedziałem żebyśmy poszli gdzieś do środka, gdzie mogę o tym pogadać... No i poszliśmy...

Na wejściu jego gadanie, że to wykroczenie a nie próba morderstwa i że oni się tym nie zajmą pod tym kątem czyli innym jak wykroczenie bo jeżeli prokurator generalny ( Wojtyła) tak zadecydował to tak jest...

No to mówię ja. Ok... Ale ja przyjechałem złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, które jest motywem dlaczego ktoś miałby polować na mnie.... Nie, nie, nie, nie... To nie jest przestępstwo tylko wykroczenie...

Na co Ja

Ale ja nie przyjechałem mówić o tym co wysłałem do prokuratury. To co próbowano zrobić co uważałem za przestępstwo było REZULTATEM a ja przyszedłem powiedzieć o motywie...

Nie,nie,nie,nie - NIE MA PAN DOWODÓW:D:D:D:::D i zaczęła się robić kłótnia na maksa. Jak gliniarz z kryminalnej mi --pi-- głupoty i ja mu przerywałem to on mi przerywał żebym ja mu nie przerywał a jak ja zacząłem mówić to on mi zaczął przerywać i ja mu przerywałem, żeby on mi nie przerywał...

W końcu się okazało, że kryminalni nie są od przestępstw.... No to daje facetowi dane osobowe ojca: Ojciec nie ma właściwego imienia w dokumencie tożsamości tj. ktoś ma na imię Władysław i ma np. wpisane do dowodu Władek, Władeczek, Właduś - mój stary tak ma...

Zacząłem więc od  tego, że ja nawet kurcze pióro w dowodzie mam już jasno na białym tożsamość sfałszowaną ( za komuny a jakże inaczej). Na co kryminalny, że to nie jest sfałszowane bo jak zarejestrowano go tak i tak to tak jest... No to mu mówię, że nie, bo jak np. byłem małolatem i nie miałem dowodu i mnie spisywała psiarnia i jak podałem imię ojca np. Władysław to mi się psiarskie przypierdalały, że taka osoba jak J.B urodzona 24.11.1986 ojciec " Władysław" nie istnieje, dopiero jak dodałem,  że to nie Władysław a Władziu,Władeczek,Właduś to system im pokazywał, że istnieje. Dobra motyla noga tam.... przecież ja wiedziałem, że tak będzie...No to się z nim kłócę, że nie można tak komuś imienia dla "jaj" wpisać, że to fałszowanie tożsamości. A on, że NIE, Że jak PAŃŚTWO POLSKIE tak wpisało to to tak JEST.... No dobra motyla noga tam myślę sobie... Ale proszę Pana moja matka ma też sfałszowany dowód bo ma urodziny XX.XX.XXXX a w dowodzie ma wpisane, że urodziła się XX.XX miesiąc później. XXXX --- rozumiem pomyłkę przy jednej osobie, ale fałszowanie tożsamości u obojga rodziców??? Na co Kryminalny. Jeżeli Pana Matka ma wpisane do dowodu, że urodziła się XX.XX.XXXX to urodziła się XX.XX.XXXX hehehehe i motyla noga... gadaj z głupkiem. Na co ja mówię, ale proszę Pana ja przecież wiem kiedy jej życzenia urodzinowe składam... No motyla noga.... kryminalnego to nie przekonało....

Dalej gra ze mną głupa, że jak prokurator (Wojtyła) oznajmił że to wykroczenie to wykroczenie i motyla noga...No i znowu, że ja nie przyjechałem o wykroczeniu gadać tylko złożyć kolejne zawiadomienie o przestępstwie, które jest właśnie centralnym punktem tego. No i motyla noga znowu kłótnia znowu " ja panu nie przerywałem i znowu marnotrawienie czasu) ... 

No to w końcu facet z kryminalnej się zapytał o jakie przestępstwo chodzi. Ja mu mówię, że to bardzo gruba i szeroka sprawa składająca się ma masę przestępstw. Kryminalny no ale o jakie przestępstwo chodzi. 

Ja się go pytam.... Ma Pan na myśli przestępstwo, które jest prawnie zaklasyfikowane jako przestępstwo a nie np. wykroczenie i luka prawna. On do mnie TAAAAAKK...

Hahahaha no to ja mu mówię - EUGENIKA - Kontynuowanie EUGENIKI po II WŚ...

A on do mnie - Coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo?????????????????????????????????

Hahahahahah - Ja --pi--..... Podaje gościowi nazwiska i mówię, że prawo zakazuje aby przestępcy zajmowali jakiekolwiek publiczne funkcje w instytucjach państwowych i że jest odwrotnie, że każdy kto ma decyzyjne stanowisko właśnie do tej sitwy należy..... Facet trochę zdezorientowany i znowu --pi--, że ten wypadek to wykroczenie, wykroczenie, wykroczenie.... W końcu mu mówię. Proszę Pana ale ja informowałem o tym ABW, wywiad wojskowy, prokuraturę wojskową i nic z tym nie zrobili. 

A on do mnie...

No proszę Pana to jak nic z tym nie zrobili to nie widzą podstaw do tego!!!!!! hahahahaha

A ja mówię, że NIEEEEEEE jak im wysyłałem te informacje i podawałem nazwiska, którymi powinni się zająć to oni dostawali cynk a po 2h robiono mi prowokacje, że niby jakieś cyrki urządzam i robiono mi naloty policyjne.....

Na co on.... A może rzeczywiście Pan jakieś cyrki urządzał.....:D:D:D hahahahah

Taaaaaaaaaaa hahaha kurcze pióro i sam przyszedłem się --pi--:D:D::D

Wkurwiony i zdziwiony zadaje pytanie którzy z policjanci???

Z tej właśnie komendy policji w której teraz jestem!!! 

A on znowu

Coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo???????????

Hahahah i znowu --pi--, że jak chce to niech złoże kolejne zawiadomienie o przestępstwie do prokuratory rejonowej gdzie prokuratorem generalnym jest p. Wojtyła - hahahaha i on znowu będzie rozpatrywał czy to się kwalifikuje do wszczęcia postępowania czy nie i że jak uzna, że nie to motyla noga.....

Hahahah no to ja facetowi mówię. Proszę Pana ale ja mam informacje o zabójstwach, kogo zabito, kto to mógł zrobić itd...

A on nagle jakby dostał kulą w łeb!!!

Coooooooooooooooooooooooooooooooooooooo??? Skąd Pan wie, że wie, że wie kto kogo zabił, dlaczego Pan z tym wcześniej nie przyszedł??? Co Pan wie?Co Pan wie? Jakie zabójstwo, kogo kto, kto kogo... Hahahhaha na co ja mówię. Proszę Pana ja nie będę Panu udzielał informacji o zabójstwach, bo jeżeli już to te informacje znajdą się w piśmie do prokuratury, bo przecież nie chcecie się zająć tą sprawą a ja mówiłem, że to wierzchołek góry lodowej...

Jaki wierzchołek, jaki wierzchołek? Jakiej góry, jakiej góry???? hahaha dlaczego Pan nas o tym nie poinformował???

Poinformowałem o tym ABW, wywiad, Prokuraturę wojskową i oni zamiast się tym zainteresować to do ludzi, których oskarżałem oni zadzwonili i im dali cynk a potem wasza policja mi nalot zrobiła :D:D:D

Kryminalny powiedział, że on nie ma czasu, że koniec i cześć i że mam do prokuratury rejonowej gdzie prokuratorem generalnym jest Pan WOJTYŁA te info zgłosić....

No i co... Przychodzę sobie na komendę daję kryminalnemu dokument w którym jest sfałszowana tożsamość, mówię, że mam informacje o morderstwach kto mógł zrobić itd i sobie idę do domku :D

Rozmowa się zakończyła facet odprowadził mnie do drzwi a ja w międzyczasie powiedziałem z 10 x że to jakaś kpina i że zmarnowałem tylko swój czas....:D

No i co??? Co zrobić jak dookoła hybrydy? Co złożę wniosek do Muzeum Żydów, które finansował Kulczyk? Czy może napiszę email do Organizacji Szymona Wiesenthala której siedziba mieści się w hahaaha a jak Los Angeles.. Co zostaje Trybunał w Hadzę? Czy może po prostu se będę pisał na blogu a jak daty się zrealizują i info o blogu pójdzie w świat bo nie będzie innego wyjścia, chyba, że ACTA 2.0 to zablokuje a portale nie będą chciały płacić hajsu za linki do bloga to dalej będą 4 wejścia dziennie XD.....

Oczywiście policjanci pojechali do faceta, który ma firmę z której to laweta mi pod nos wjechała ale co.... Zapytali się czy wiedzą kto wtedy wyjeżdżał... Właściciel powiedział, ze nie wie i motyla noga.... No to w takim razie narazie, miłego dnia XD....

Mamo Madzi czy umyślnie zabiłaś swoje dziecko ----- a gdzie tam... wypadło mi z ręki.... Ok jesteś niewinna....

Adolfie Hitlerze czy wiedziałeś o Holocauście ------ Nein, Nein gdzie tam... Ja tylko akwarele malowałem, bo her Korwin mówił, że jestem naprawdę dobrym akwarelistą. - Ok jesteś niewinny

Marcinie Plichta czy zrobiłeś w motyla noga polski motłoch na 800 baniek przekręcając ich w Amber Gold --- Panie a gdzie tam... Amber Gold to miało być polskie Breton Woods a że kurs złota na giełdach spadł to zbankrutowałem - że ja miałbym oszukać? Nawet bym muchy nie skrzywdził ---- OK - jesteś niewinny, bo mówisz, że nie zrobiłeś więc nie zrobiłeś....

No i chuuuuuuuuj.... Jak Rudy z blok ekipy składa donosik to od razu się tym zajmują. A biednego One Man z Nostradamusa, Son of "God" nikt nie chce przyjąć i mu uwierzyć, że to nie b8, skupienie na siebie uwagi, czy cokolwiek innego, tylko największa z możliwych spraw na świecie.....

https://wordpress.com/post/bzymbzymk.wordpress.com/1232

Zagadka:D

Wiecie ile ode mnie mieszkał ode mnie facet ( arystokrata Niemiecki, członek zakonu Maltańskiego), który organizował zamach na Adolfa Hitlera ( pewno na takiej samej zasadzie jak organizowano zamach na Erdogana:P) ----- Ile km???? 1000- 200000000000???? heehehheeh 6 km kuuurwa:D  6km ode mnie:D

bzymbzymk
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 21.06.2018 01:15

Re: Czego kobiety powinny unikać w walce o swoje prawa!

Postprzez welfareheals Wt, 12.10.2021 21:37

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Czego kobiety powinny unikać w walce o swoje prawa!

Postprzez welfareheals N, 21.11.2021 22:31

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Czego kobiety powinny unikać w walce o swoje prawa!

Postprzez welfareheals Cz, 01.09.2022 01:58

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Czego kobiety powinny unikać w walce o swoje prawa!

Postprzez welfareheals N, 03.03.2024 11:30

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Powrót do Pomóż mi