Wymardzony domek

Czasami nie masz zielonego pojecia jak coś zrobić, jak coś działa. Tutaj znający się radzą co i jak.

Wymardzony domek

Postprzez Andrzejsa Śr, 12.12.2018 23:17

Witam wszystkie forumowiczki i forumowiczów.

Od pewnego czasu zastanawiam się nad zamieszkaniem poza miastem. Jestem z Katowic i z moją astmą coraz trudniej żyć w tym mieście. Ciągle mam problemy z oddychaniem i córa też widzę, że ciągle pokasłuje... Dramat.
Szukam zatem jakiegoś fajnego domku albo osiedla pod tym zasmrodzonym miastem, nie musi być jakoś specjalnie blisko - pracuję zdalnie, córce i tak przyda się zmiana szkoły...
Znalazłem jakąś ofertę w okolicy Mikołowa, ( https://osiedlesielanka.pl/ ) co sądzicie? Może macie swoje pomysły?

Liczę na pomoc!
Andrzejsa
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 07.11.2018 11:02

Re: Wymardzony domek

Postprzez misi4k Śr, 26.06.2019 09:36

mogę Ci polecić zakup działki i montaż domku drewnianego :D będziesz czuła się, jak w bajce! dobre domki stawia firma eko architektura, tutaj http://1szw.pl/domki-letniskowe-pytamy- ... szczegoly/ znajdziesz o nich cenne info ;) polecam !!!
misi4k
 
Posty: 128
Dołączył(a): Śr, 09.11.2016 20:41

Re: Wymardzony domek

Postprzez defil So, 13.07.2019 12:11

takie domki bardzo mi się podobają szczerze mówiąc

___
ofertypolskichbankow.pl
defil
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 13.07.2019 12:06

Re: Wymardzony domek

Postprzez lesnejagody Pn, 04.01.2021 11:03

Ostatnio wybudowałem sobie domek na wsi, ale zastanawiam się jeszcze nad jego ulepszeniem. Teraz często inwestuje się w odnawialne źródła energii, a wydaje mi się, że na wsi jest to szczególnie dobra opcja, bo jest dużo mniej budynków i np. takie panele fotowoltaiczne nie będą zasłaniane przez wysokie budynki, itp. Znalazłem takie panele https://www.hewalex.pl/oferta/panele-fotowoltaiczne/ i zastanawiam się nad wyborem jednej z dwóch podanych tam opcji. Czy jest duża różnica między panelami 370 a 380? Jak myślicie?
lesnejagody
 
Posty: 81
Dołączył(a): Śr, 05.06.2019 13:38

Re: Wymardzony domek

Postprzez ofena Pn, 18.01.2021 15:50

U mnie pomysły na ten jedyny domek bywały różne. Jednak ja wam powiem, że nie jestem w stanie niczego większego zaoferować, bo każdy mi tylko wypłaty ucina. Miałam mieć coś takiego jak stara cegła https://e-ceglanafantazja.pl/ w salonie, a wyjdzie na to, że na razie będzie to tylko malowanie. No, zobaczymy jak będzie potem. Bo jednak chcę mieć wyjątkowy domek.
Ostatnio edytowano Cz, 24.02.2022 13:40 przez ofena, łącznie edytowano 1 raz
ofena
 
Posty: 51
Dołączył(a): Pn, 18.05.2020 10:20


Re: Wymardzony domek

Postprzez welfareheals N, 21.11.2021 21:26

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Re: Wymardzony domek

Postprzez welfareheals N, 03.03.2024 11:57

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Powrót do Pomóż mi