Gdzie kupić jakieś ładne rolety?

Czasami nie masz zielonego pojecia jak coś zrobić, jak coś działa. Tutaj znający się radzą co i jak.

Gdzie kupić jakieś ładne rolety?

Postprzez ankaa3 Pt, 14.12.2018 22:55

Gdzie kupić jakieś ładne rolety? Sąsiedzi zaglądają mi do okien... Zainwestować w noc i dzień czy rzymskie?
ankaa3
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pt, 14.12.2018 22:43

Re: Gdzie kupić jakieś ładne rolety?

Postprzez jatyona Śr, 18.09.2019 14:26

Jak coś wymieniam w domu, to zazwyczaj idę do fachowca. Rolety wymieniałam już lata temu i nie pamiętam, kto je zakładał. Mam dzień-noc i jestem bardzo zadowolona :)
Za to dosłownie kilka tygodni temu skończyłam z remontem łazienek. Mogę polecić płytki z Konina, prezentują się cudownie.
jatyona
 
Posty: 206
Dołączył(a): Cz, 14.02.2019 12:46

Re: Gdzie kupić jakieś ładne rolety?

Postprzez Mertes Cz, 17.10.2019 02:32

W każdym markecie budowlano-remontowym są teraz
Mertes
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 17.10.2019 02:31

Re: Gdzie kupić jakieś ładne rolety?

Postprzez Krystal Cz, 24.10.2019 01:56

Ja kupiłem ładne w Leroy Merlin.
Krystal
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 24.10.2019 01:54

Re: Gdzie kupić jakieś ładne rolety?

Postprzez Imka Cz, 24.09.2020 14:05

Ja na allegro :) duzy wybór ale trzeba dobrze wszytsko pomierzyc zeby nie było rozczarowania i poprosic o próbki mateuirałów
Imka
 
Posty: 12
Dołączył(a): Cz, 24.09.2020 13:53

Re: Gdzie kupić jakieś ładne rolety?

Postprzez ofena Śr, 21.10.2020 12:07

No to na pewno jest trudne pytanie, zwłaszcza jeśli się chce budować taki https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-parkowej-7-c dom . Ja się w nim zakochałam od pierwszego wejrzenia. Teraz, jak się okazuje, każdy może mieć swój mały dworek.I to mnie w nim ujęło. No, a Wam się podoba?
ofena
 
Posty: 51
Dołączył(a): Pn, 18.05.2020 10:20

Re: Gdzie kupić jakieś ładne rolety?

Postprzez Lorra N, 22.11.2020 11:02

Czemu rolety kosztują tak dużo?
Lorra
 
Posty: 4
Dołączył(a): N, 22.11.2020 10:47

Re: Gdzie kupić jakieś ładne rolety?

Postprzez welfareheals Wt, 12.10.2021 20:39

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Gdzie kupić jakieś ładne rolety?

Postprzez welfareheals N, 21.11.2021 21:33

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Gdzie kupić jakieś ładne rolety?

Postprzez witamka Wt, 19.04.2022 09:36

Ja rolety zamawiałam na stronie sklepu internetowego https://sklep.karpol.pl/. Polecam serdecznie! Mają naprawdę szeroką ofertę w bardzo przystępnych cenach. Koniecznie zajrzyj na ich stronę.
witamka
 
Posty: 35
Dołączył(a): Pt, 16.04.2021 15:05

Re: Gdzie kupić jakieś ładne rolety?

Postprzez welfareheals Cz, 01.09.2022 02:29

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Gdzie kupić jakieś ładne rolety?

Postprzez welfareheals N, 03.03.2024 12:01

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Powrót do Pomóż mi