Strona 1 z 1

Ślub

PostNapisane: Śr, 29.07.2020 18:07
przez moon
Witajcie, jestem zdania, że każdy powinien się żenić raz w życiu, a kiedy już się upewniłam, stwierdziłam, że jednak będzie to ślub w plenerze . Nie wyobrażam się dusić się w pięknej sali, mimo wszystko. Problem polega na tym,że faktycznie, zasięg jest mniejszy, bo ludzie jednak nie lubią zimna, albo mrozu, a to wszystko może nas spotkać, jednak co piękny plener, to piękny plener. Takie jest przynajmniej moje zdanie.

Re: Ślub

PostNapisane: N, 02.08.2020 16:46
przez lena30
Super. Pamiętaj teraz, że fotografia ślubna kalisz wieczni wasze wszystkie najpiękniejsze chwile, dlatego zdecydowanie warto byłoby zatrudnić na ten wyjątkowy dzień dobrego fotografa. Z tego co słyszałam CamDar ponoć świetne ujęcia robi.

Re: Ślub

PostNapisane: Pt, 12.02.2021 17:15
przez _WLADEEEK
A gdzie szukaliście sali na Wasze wesele? Teraz przez pandemię to jest trochę utrudnione, ale całe szczęście udało mi się trafić na sale weselne kujawsko-pomorskie https://rafalkowalski.pl/sale-weselne-kujawsko-pomorskie/. Myślę, że jest tam w czym wybierać.

Re: Ślub

PostNapisane: N, 21.02.2021 12:07
przez MartaJ
Bardzo ciekawe propozycje.

Re: Ślub

PostNapisane: N, 21.02.2021 13:52
przez Martyna81
Organizacja tak ważnego wydarzenia jak ślub i wesele z pewnością zabierze nam dużo czasu. Wszystko będzie też zależało od naszego podejścia bo często pary popełniają podstawowe błędy. Jednym z nich jest rozpoczęcie swoich poszukiwań wybiegających zbyt mocno do przodu. W pierwszej kolejności należy ustalić budżet jaki przewidujemy i znaleźć odpowiednie lokum. Im dłużej będziemy z tym zwlekać tym mniejszy będziemy mieć wybór. Działa tutaj prawo popytu gdzie najbardziej renomowane miejsca mają zajęte terminy nawet rok do przodu. Jeśli to załatwimy to wtedy przechodźmy do takich kwestii jak oprawa muzyczna. Weźmy pod uwagę, że wiek gości może się trochę różnić, a każdemu trzeba zapewnić jak najlepszą zabawę. Dlatego nadal najpopularniejszym wyborem są takie usługi jak zespoły weselne Częstochowa grające muzykę na żywo. Nasze poszukiwania ułatwią zdecydowanie porównywarki ofert takie jak - https://www.weselezklasa.pl/oprawa-muzy ... estochowa/ W parę minut znajdziemy wszystkie liczące się zespoły z naszej okolicy, w raz z opiniami :)

Re: Ślub

PostNapisane: Pn, 22.02.2021 11:20
przez daddy
A taki prezenty dla druhny https://zamowprezent.pl/prezenty-dla-druhny-4-pomysly już ogarnęliście? Może to się aż tak nie praktykuje w niektórych kręgach, ale wydaje mi się, że powinno. W końcu bycie druhną to swego rodzaju obowiązek i na pewno nie można tak po prostu tego robić. Dlatego odwdzięczenie się powinno być normą.

Re: Ślub

PostNapisane: Pt, 19.03.2021 18:50
przez grebjan
Śluby w plenerze w pięknym miejscu są niezwykle malownicze. W okolicach Warszawy coraz więcej jest pięknych ogrodów, w których można wziąć wymarzony ślub. Polecam szczególnie Folwark Ruchenka z rozległym zielonym terenem i wielką starą drewnianą stodołą.

Re: Ślub

PostNapisane: Pn, 19.04.2021 09:22
przez ofena
Macie rację ze wszystkim, co tu wymieniacie, jeśli chodzi o organizację wesela, ale ja chciałabym w sumie o coś dopytać. Chodzi o takie https://podarujalkohol.pl alkohole spersonalizowane. Czy uważacie, tak jak ja zresztą, że takie 2 flaszeczki, np.: z naszymi imionami na stole, to będzie fajna dekoracja? Może potem do wypicia? Co powiecie?

Re: Ślub

PostNapisane: Cz, 17.06.2021 08:24
przez HansPervitin
Kocham takie imprezy. To jest po prostu wspaniałe moim zdaniem!! Takie imprezy wręcz uwielbiam!!!
_____________________________________
PisaniePracMagisterskichTorun.pl

Re: Ślub

PostNapisane: Cz, 17.06.2021 15:15
przez Camileo
Ślub w plenerze to fajna sprawa, teraz jest dużo ciekawych propozycji, np. na: https://wspanialewesele.com.pl/kategoria/hotele-zamki-palace widziałam piękne zamki i pałace! Marzy mi się wesele w takim miejscu.

Re: Ślub

PostNapisane: Pt, 25.06.2021 15:38
przez HansPervitin
Mnie ślub przeraża. To jest naprawdę straszne święto moim zdaniem. Tak to niestety już jest!
_______________________________
http://pracemagisterskieekonomia.bydgoszcz.pl/tematy-prac-dyplomowych-z-ekonomii/

Re: Ślub

PostNapisane: Cz, 26.08.2021 10:07
przez Sara212
Organizujecie wesele? Chcecie aby wszystko było tak jak zaplanowaliście? Polecam Wam prezenty dla gości , jest to strona na której znajdziecie wiele przydatnych pomysłów które możecie wykorzystać na swoim weselu. Zapoznajcie się z ich ofertą, jest rozbudowana, ceny są atrakcyjne.

Re: Ślub

PostNapisane: Śr, 15.09.2021 11:35
przez jolawietrz43
Chciałem zorganizować wesele jednak nie wiem jak wybrać dobry hotel. Tutaj znalazłem fajny blog z poradami https://fitfinance.pl/index.php/2021/09/15/hotel-radom-nie-tylko-na-wesele-radom-ale-rowniez-na-kolejne-imprezy-jak-urodziny/ ale może wy macie jakieś sprawdzone sposoby? Często chodzi o pieniądze, jednak u mnie nie jest to problem. Chciałbym aby ten dzień po prostu był wyjątkowy.

Re: Ślub

PostNapisane: So, 18.09.2021 20:04
przez rolke
Pytaliście o oryginalny prezent na rocznicę ślubu podpowiadam, że personalizowane prezenty to odpowiednie rozwiązanie jeśli szukamy prezentu dla rodziców lub dziadków

Re: Ślub

PostNapisane: Wt, 28.09.2021 12:23
przez emmitt.lebsack
Od zawsze marzyłam o ślubie na świeżym powietrzu.

Re: Ślub

PostNapisane: Wt, 12.10.2021 18:23
przez welfareheals