Odszkodowanie dla rowerzysty

Odszkodowanie dla rowerzysty

Postprzez kawa22 Śr, 30.01.2019 14:01

Jechałam ścieżką rowerową i potrąciło mnie auto. Ja jechałam przepisowo, on nagle skręcił. Chcę wiedzieć czy mogę się ubiegać o odszkodowanie i jak to zrobić. Znajoma podsunęła mi pomysł skorzystania z oferty firmy zajmującej się tym zawodowo: https://codex.org.pl/, mają dobre opinie. Co myślicie o takim rozwiązaniu?
kawa22
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt, 04.01.2019 10:00

Re: Odszkodowanie dla rowerzysty

Postprzez jatyona Cz, 14.02.2019 12:53

a masz jakieś ubezpieczenie? chociażby dane osoby która cie potrąciła? była policja, stało ci sie coś?
jatyona
 
Posty: 206
Dołączył(a): Cz, 14.02.2019 12:46

Re: Odszkodowanie dla rowerzysty

Postprzez Diabełek31 Cz, 05.12.2019 11:55

Ja miałam podobną historię, tyle, że to właśnie nieodpowiedzialny rowerzysta wpadł na mnie i uszkodził mi samochód. Oczywiście odjechał w siną dal :/ Swoją drogą szkoda, że nie zrobiłam kursu w https://szkolajazdysubaru.pl/ , bo prawdopodobnie udałoby mi się wyjść z tej opresji sprytnym manewrem, ale z drugiej strony żałuję też, że nie miałam kamery :(
Diabełek31
 
Posty: 175
Dołączył(a): Cz, 17.01.2019 15:28

Re: Odszkodowanie dla rowerzysty

Postprzez Ubranelke Cz, 05.12.2019 14:48

No to na pewno ciężko jest uzyskać.
Ubranelke
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 05.12.2019 14:45

Re: Odszkodowanie dla rowerzysty

Postprzez Tenko Pt, 06.12.2019 23:18

Bez świadków czy nagrania to może być ciężko...

---
plakaty
Tenko
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 06.12.2019 23:18

Re: Odszkodowanie dla rowerzysty

Postprzez Skrzyniarz N, 08.12.2019 14:02

Możesz się ubiegać z OC sprawcy o ile masz niezbędne dane :)
Skrzyniarz
 
Posty: 3
Dołączył(a): N, 08.12.2019 10:12

Re: Odszkodowanie dla rowerzysty

Postprzez Skrzyniarz N, 08.12.2019 14:02

Możesz się ubiegać z OC sprawcy o ile masz niezbędne dane :)
________________
spalacz tłuszczu
Skrzyniarz
 
Posty: 3
Dołączył(a): N, 08.12.2019 10:12

Re: Odszkodowanie dla rowerzysty

Postprzez Skrzyniarz N, 08.12.2019 14:02

Możesz się ubiegać z OC sprawcy o ile masz niezbędne dane :)
________________
spalacz tłuszczu
Skrzyniarz
 
Posty: 3
Dołączył(a): N, 08.12.2019 10:12

Re: Odszkodowanie dla rowerzysty

Postprzez Hoolster Wt, 28.07.2020 09:00

Miałeś/łaś wypadek w ciągu ostatnich trzech lat?
Zajmujemy się kompleksowo odkupem i dopłatami do zaniżonych odszkodowań z OC/AC z całej Polski. Skupujemy szkody do 3 lat wstecz na wszystkie roczniki pojazdów. Przeprowadzamy bezpłatna analizę dokumentacji szkody i proponujemy najwyższą dopłatę za szkodę oraz wypłatę kwoty na konto w 24 godz po podpisaniu umowy. Dodatkowo oferujemy likwidację szkód komunikacyjnych na terenie Bielska-Białej i okolic zapewniając:
- pomoc drogową 24 H
- darmowy parking
- zgłoszenie szkody wraz z prowadzeniem korespondencji z ubezpieczycielem
- auto zastępcze na cały okres likwidacji szkody
- wycenę szkody
- naprawę pojazdu po szkodzie
Zapraszamy do kontaktu!

https://hoolster.pl/doplaty-do-odszkodowan/
Email: odszkodowaniahoolster@gmail.com
Kontakt: 884-313-313
Hoolster
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 28.07.2020 08:56

Re: Odszkodowanie dla rowerzysty

Postprzez olikus Pt, 31.07.2020 13:00

witam

Ostatnio jechałem do pracy rowerem , a że w nocy padał straszny deszcz to wszystkie dziury były zalane wodą. Niestety w pewnym momencie nie miałem jak ominąć kałuży i w nią wjechałem. jak się okazało była tam mega dziura. Przewróciłem się, rower mam zniszczony- koło i szprychy. Do tego mam złamaną rękę i nogę. Czy w takiej sytuacji mogę się upominać o odszkodowanie od miasta?? Zgłosiłem się do kancelarii http://adwokatmecenas.eu/ i adwokat powiedział że pogotowie powinno spisać protokół. A co jak tego nie zrobili?? Czy mam jakieś szanse na odszkodowanie??
olikus
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt, 31.07.2020 12:06


Re: Odszkodowanie dla rowerzysty

Postprzez welfareheals Wt, 02.11.2021 21:11

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Odszkodowanie dla rowerzysty

Postprzez welfareheals Cz, 01.09.2022 11:30

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39



Powrót do Ogólne