Zdrowe jedzenie suplementy

Zdrowe jedzenie suplementy

Postprzez loskon N, 31.01.2016 14:36

Witam,
Mam pytanie czy ktoś z was wie co to jest spirulina? albo chlorella? Zrobiłem badanie na moich studiach medycznych na temat tych dwóch pojęć i większość studentów nie potrafiło określić co to jest i z czym to się je..
Jestem Ciekaw czy użytkownicy tego forum tak na prawdę kiedykolwiek jedli spirulinę albo chlorelle?
Jestem ciekaw czy ktoś zanim przeczyta to wie co to chlorella lub spirulina?
Czy uważacie że to jest zdrowe?
loskon
 
Posty: 12
Dołączył(a): So, 10.01.2015 13:53

Re: Zdrowe jedzenie suplementy

Postprzez Rfechner N, 31.01.2016 19:29

Przeczytalam ale dokladniej zapoznam sie jutro.Nie znalam wogole tych suplementow. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zdrowe jedzenie suplementy

Postprzez morsk Wt, 02.02.2016 12:53

Spirulina jest bardzo dobra ale mogą ją jeść odpowiednie osoby. Zalecał bym po prostu udać się do przychodni pierwszego lekarza i zapytać się czy do swojej diety możesz np jeść spirulinę w tabletkach.
morsk
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 02.02.2016 12:51

Re: Zdrowe jedzenie suplementy

Postprzez obaja Pt, 05.02.2016 13:18

Ja kiedyś kożystalem z suplementów spirulin robi dobre wrażenie jednak muszę przyznać że cena jest duża jeśli chodzi o dokładnaie ich do posiłków a szczególnie dla mnie.
obaja
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt, 05.02.2016 13:15

Re: Zdrowe jedzenie suplementy

Postprzez Patyczka Śr, 22.06.2016 13:25

Ja nie jestem przekonana do tego super foods. Dlatego nie kupuję spiruliny czy innych tego typu wynalazków.
Patyczka
 
Posty: 15
Dołączył(a): Śr, 22.06.2016 13:06

Re: Zdrowe jedzenie suplementy

Postprzez PyterN Pt, 24.06.2016 15:42

Szczerze, to pierwsze słyszę o spirulinie...




______________________
BMI kobieta
PyterN
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz, 18.06.2015 13:08

Re: Zdrowe jedzenie suplementy

Postprzez jowkow Wt, 19.07.2016 20:51

Spirulina kojarzy mi się z jakimś preparatem na cerę, kiedyś chyba używałam kremu ze spiruliną. Ostatnio od słońca wyszły mi przebarwienia i po przeczytaniu kilku forów, kupiłam preparat z kolagenem on właśnie też podobno zawiera spirulinę. http://gladkacera.pl/laboteq-skin-oraz- ... ad-ulotka/
Pozdrawiam :)
jowkow
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt, 19.07.2016 20:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zdrowe jedzenie suplementy

Postprzez misi4k Śr, 09.11.2016 20:52

w moim przypadku na włosy bardzo dobrze sprawdza się suplement z biotyną:
http://twojmedyk.pl/niedobor-witaminy-h/
misi4k
 
Posty: 128
Dołączył(a): Śr, 09.11.2016 20:41

Re: Zdrowe jedzenie suplementy

Postprzez matt Śr, 12.04.2017 19:05

Zauważyłam, że odkąd wzbogaciłam swoje posiłki owocami i bakaliami to nie tylko włosy mam lepsze, ale też skórę i paznokcie mi się wzmocniły. Naturalne witaminy są prze jedyne. Już nie mogę się doczekać na sezon truskawek, czereśni, wiśni….. póki, co zajadam się cytrusami, a w torebce lubię mieć znowu paczuszkę suszonych owoców albo bakali. Takie opakowanie
http://www.helio.pl/produkty/helio-natu ... na-suszona mam w pracy na drugie śniadanie.
Ale tak z ciekawości muszę się dowiedzieć, to jest ta spirulina i jakie ma właściwości. Może warto ją zastosować?
piękna biżuteria https://www.edibazzar.pl/bizuteria
matt
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 24.01.2017 13:33

Re: Zdrowe jedzenie suplementy

Postprzez mariola.ra Pt, 09.06.2017 10:11

Cześć wszystkim. Włosy a właściwie ich wypadanie było moją bolączką od zawsze, suplementy z biotyną jak to powiedziała misi4k niestety nie spisały się wspaniale, ale jednak jakiś zaczątek był, dokupiłam do tego takie o naturalne cudo Forskolina jest to suplemant z pokrzywy indyjskiej i powiem wam, że po miesięcy stosowania widać znaczną poprawę w "jakości" moich włosów więc polecam go wszystkim i wszędzie bo wiem jakie to jest straszne
Ostatnio edytowano Śr, 06.09.2017 11:20 przez mariola.ra, łącznie edytowano 3 razy
http://forskolinoptima.com
mariola.ra
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt, 09.06.2017 09:46

Re: Zdrowe jedzenie suplementy

Postprzez seaa Wt, 08.08.2017 08:08

spróbuj sobie może african mango? z tej stronki https://africanmango180.com
seaa
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt, 08.08.2017 07:59

Re: Zdrowe jedzenie suplementy

Postprzez misi4k Pn, 09.10.2017 14:29

hej,
ja korzystałem ostatnio z witaminoterapii, co roku chorowałem na grypę lub inne przeziębienia. Teraz czuje się świetnie. Zobaczcie nieco więcej odnośnie tej metody https://imc.wroc.pl/witaminoterapia wzbogaca ona organizm w liczne witaminy i dodaje wiele sił witalnych. W moim przypadku się sprawdziła, polecam ;)
misi4k
 
Posty: 128
Dołączył(a): Śr, 09.11.2016 20:41

Re: Zdrowe jedzenie suplementy

Postprzez aneta90 So, 21.10.2017 09:45

Dzieki wszystkim za wklad i poglebianie wiedzy uzytkownikow forum.
aneta90
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt, 16.02.2016 20:34


Re: Zdrowe jedzenie suplementy

Postprzez welfareheals Śr, 03.11.2021 10:35

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39




Powrót do Ogólne