Nowoczesne pranie

Nowoczesne pranie

Postprzez 82tiaxilne Pn, 07.08.2017 14:18

Chciałabym poznać wasze opinie na temat nowoczesnych produktów do prania a konkretnie, o ocenę kapsułek/pereł (czy jak to tam nazywają) do prania. Ostatnio miałam okazję przetestować perły do prania Perlux, do białego i do koloru. Osobiście byłam pozytywnie zaskoczona efektem prania i intensywnym zapachem. :) Używacie takich nowości? Co uważacie na ten temat? Czy jakość takich produktów jest lepsza od zwykłego proszku i czy nie jest bardziej kosztowna? Zachęcam do dyskusji !
Avatar użytkownika
82tiaxilne
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 07.08.2017 14:15

Re: Nowoczesne pranie

Postprzez seaa Wt, 08.08.2017 08:01

też się z chęcią dowiem :)
seaa
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt, 08.08.2017 07:59

Re: Nowoczesne pranie

Postprzez misi4k Wt, 27.03.2018 09:07

ja zdecydowanie wolę zdrowe gotowanie: https://sportportal.pl/garnki-venice-pe ... -klientow/
misi4k
 
Posty: 128
Dołączył(a): Śr, 09.11.2016 20:41

Re: Nowoczesne pranie

Postprzez misi4k Wt, 02.10.2018 10:08

jak już robimy pranie to koniecznie w dobrze oświetlonej łazience: http://chorzowcity.pl/jakie-oswietlenie ... -lazience/
misi4k
 
Posty: 128
Dołączył(a): Śr, 09.11.2016 20:41

Re: Nowoczesne pranie

Postprzez edka Wt, 20.11.2018 22:41

A ja rozglądam się za pralko-suszarką, trochę poczytałam tutaj https://www.euro.com.pl/artykuly/wszyst ... ntow.bhtml w tym temacie; na co zwrócić uwagę, na jakie funkcje, też ceny są różne; ale mając małą łązienkę i małe mieszkanie to uważam, że dobry to będzie zakup.
edka
 
Posty: 25
Dołączył(a): Pt, 26.10.2018 19:56

Re: Nowoczesne pranie

Postprzez rukola Pn, 22.07.2019 14:44

Ja używam płynu do prania
rukola
 
Posty: 10
Dołączył(a): Wt, 02.07.2019 07:19
Lokalizacja: Polańczyk

Re: Nowoczesne pranie

Postprzez Mati_Borno Wt, 23.07.2019 14:36

Ja nie wiem za bardzo co to jest to całe nowoczesne pranie. Dla mnie pranie to pranie, wkłada się do pralki brudne ubrania i to się jakoś wszystko czyści.




__________________________
http://ucandopl.angelfire.com/
Mati_Borno
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 23.07.2019 14:34

Re: Nowoczesne pranie

Postprzez oszka Cz, 16.01.2020 23:00

Jestem zwolenniczką tradycyjnych rozwiązań i jak najbardziej proszków, ewentualnie płynów. I to najlepiej tych które są na rynku od lat. Śledzę za to nowości jeśli mowa o samych urządzeniach. Pralki A+++ coraz taniej można kupić, bardzo dobre parametry do tego mają i cykl prania kosztuje nas naprawdę grosze. Nie opłaca się prać ręcznie w ogóle. Zwłaszcza, że takie pralki mają mnóstwo programów.
oszka
 
Posty: 13
Dołączył(a): Cz, 17.10.2019 15:21

Re: Nowoczesne pranie

Postprzez daga3ka Wt, 21.01.2020 01:43

Fajna nowość, ale nie wiem czy jakość adekwatna do proszków. Wydaje mi się, że najlepiej usuwa plamy jednak proszek. Po perełkach pranie fajnie pachnie przez dłuższy czas ale efekt prania jak dla mnie nie do końca zadawalający.
daga3ka
 
Posty: 6
Dołączył(a): Wt, 21.01.2020 01:17

Re: Nowoczesne pranie

Postprzez KLAU_diusz Wt, 21.01.2020 09:12

Wydaje mi się, że nowoczesne pranie nie polega tylko i wyłącznie na tym jakichś środków używamy, czy to kapsułki czy może proszek, ale również ważne jest to jakiego sprzętu używamy. Moim zdaniem bardzo dobrym wyborem jest pralka półprofesjonalna z https://www.lodo.pl/. Sam się poważnie nad nią zastanawiam :)
KLAU_diusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 20.01.2020 12:50

Re: Nowoczesne pranie

Postprzez drako Wt, 21.01.2020 13:01

Oczywiście jestem otwarta na nowości. Do tej pory używałam tylko płynu do prania,ale chętnie coś zmienię.
drako
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 21.01.2020 12:53
Lokalizacja: Chełm


Re: Nowoczesne pranie

Postprzez welfareheals Śr, 03.11.2021 01:19

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39




Powrót do Ogólne