Fotelik samochodowy

Re: Fotelik samochodowy

Postprzez mimmi Wt, 14.05.2019 11:41

Judyta napisał(a):
KoToWlAz3 napisał(a):Ja zauważyłem, że od jakiegoś czasu coraz popularniejsze są takie specjalne klipsy do pasów zamiast fotelika. Nie wiem dlaczego ludzie to stosują, przecież to nawet nie jest dozwolone przez prawo...



__________________
wiosenne porządki


O jakich klipsach mówisz? Bo jeśli masz na myśli adapter to to nie jest żaden "klips" i jest dozwolony przez prawo. Ma wszystkie atesty i przeszedł testy zderzeniowe.


Albo ktoś nie doczytał albo foteliki mają jakąś konkurencję oprócz SKB. Ktoś używa tego adaptera i może powiedzieć jak to wygląda w praktyce, czy rzeczywiście dziecko wygodnie w nim siedzi i nic go nie gniecie itp?
mimmi
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt, 07.05.2019 12:03
Lokalizacja: Radom

Re: Fotelik samochodowy

Postprzez kotbernka5 Pt, 31.05.2019 10:14

^^Witam, polecam^^
kotbernka5
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt, 31.05.2019 10:13

Re: Fotelik samochodowy

Postprzez tola Cz, 12.09.2019 07:57

Pas regulujesz do wzrostu dziecka i w niczym mu nie przeszkadza, powiedziałabym nawet,że jest to wygodniejsze rozwiązanie od podkładki. Tutaj jest dużo ciekawych artykułów i odpowiedzi na pytania odnośnie tego pasa http://www.ranking-foteliki.pl/artykuly ... t-fotelika Z praktyki mogę jeszcze dodać,że sprawdza się lepiej u starszych dzieci. Wygodniej im się podróżuje niż na podkładce, a maluchy jednak lepiej widzą wszystko jak siedzą w foteliku lub na podkładce.
tola
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz, 12.09.2019 07:45
Lokalizacja: Szczecinek

Re: Fotelik samochodowy

Postprzez annettaa Cz, 19.12.2019 08:23

W tym artykule https://facetpo40.pl/samochody/smart-ki ... -fotelika/ znajdziesz wszystko o tych pasach. Z praktyki mogę powiedzieć,że są funkcjonalne, wygodne i proste w montażu.
annettaa
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr, 19.12.2018 11:09

Re: Fotelik samochodowy

Postprzez em_hubert_em Pt, 20.12.2019 01:13

Ja specjalnie sprawdzałem, czy foteliki mają atest
em_hubert_em
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt, 20.12.2019 00:55

Re: Fotelik samochodowy

Postprzez valia1 Pt, 08.05.2020 13:28

tola napisał(a):Pas regulujesz do wzrostu dziecka i w niczym mu nie przeszkadza, powiedziałabym nawet,że jest to wygodniejsze rozwiązanie od podkładki. Tutaj jest dużo ciekawych artykułów i odpowiedzi na pytania odnośnie tego pasa http://www.ranking-foteliki.pl/artykuly ... t-fotelika Z praktyki mogę jeszcze dodać,że sprawdza się lepiej u starszych dzieci. Wygodniej im się podróżuje niż na podkładce, a maluchy jednak lepiej widzą wszystko jak siedzą w foteliku lub na podkładce.


To prawda moja córka pomimo,że wiekowo mogła korzystać z tego pasa, to jednak była troszkę za niska. Zostawiliśmy pas, podrosła troszkę i teraz go używamy.
valia1
 
Posty: 10
Dołączył(a): Śr, 07.11.2018 11:02

Re: Fotelik samochodowy

Postprzez MlodyS9 Wt, 12.05.2020 21:34

W stu procentach zgadzam się z moim przedmówcą. Widać, że wie co mówi i zna się na rzeczy
---------------------------------------------------------------
rolety, rolety okienne
MlodyS9
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 12.05.2020 21:32

Re: Fotelik samochodowy

Postprzez larka1 Cz, 16.07.2020 10:29

Bo to sprytne i poręczne urządzenie o którego działaniu można przekonać się w praktyce bardzo szybko, ja tutaj na nie wpadłam http://www.fotelik.info.pl/foteliki/adapter-smart-kid-belt-dla-kogo.html poza tym cena jest bardzo zachęcająca.
larka1
 
Posty: 8
Dołączył(a): Śr, 24.04.2019 10:10


Re: Fotelik samochodowy

Postprzez welfareheals Wt, 02.11.2021 21:40

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Fotelik samochodowy

Postprzez welfareheals Cz, 01.09.2022 09:06

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Poprzednia strona

Powrót do Ogólne