Innowacyjne reklamowanie firmy

Innowacyjne reklamowanie firmy

Postprzez milion33 Cz, 13.12.2018 18:35

Witajcie
Staram się znaleźć firmę zajmującą się projektowaniem i tworzeniem systemów wystawienniczych. Potrzebny mi ktoś, kto zareklamuje moją firmę w sposób profesjonalny i innowacyjny. Jak na razie trafiłam na tą: https://www.adsystem.pl/ Możecie jeszcze coś polecić? Z góry dzięki.
milion33
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt, 30.11.2018 13:55

Re: Innowacyjne reklamowanie firmy

Postprzez Strażnica N, 16.12.2018 19:46

milion33 napisał(a):Witajcie
Staram się znaleźć firmę zajmującą się projektowaniem i tworzeniem systemów wystawienniczych. Potrzebny mi ktoś, kto zareklamuje moją firmę w sposób profesjonalny i innowacyjny. Jak na razie trafiłam na tą: https://www.adsystem.pl/ Możecie jeszcze coś polecić? Z góry dzięki.



SPIERDALAJ.
Strażnica
 
Posty: 55
Dołączył(a): Cz, 29.11.2018 06:40

Re: Innowacyjne reklamowanie firmy

Postprzez kondzio Cz, 07.03.2019 16:05

U nas się stawia na nowoczesne formy reklamy. Na przykład takie gadżety reklamowe - http://www.izisport.pl/ klienci doceniają takie upominki a podnosi to też prestiż firmy. Tylko właśnie trzeba iść w takie przydatne rzeczy a nie oblatane już smycze czy dlugopisy
kondzio
 
Posty: 37
Dołączył(a): Śr, 27.02.2019 15:58

Re: Innowacyjne reklamowanie firmy

Postprzez wielbicielka_urody Wt, 12.03.2019 14:55

kondzio napisał(a):U nas się stawia na nowoczesne formy reklamy. Na przykład takie gadżety reklamowe - http://www.izisport.pl/ klienci doceniają takie upominki a podnosi to też prestiż firmy. Tylko właśnie trzeba iść w takie przydatne rzeczy a nie oblatane już smycze czy dlugopisy

gadżety reklamowe są nowoczesną reklamą? a ja kojarze je na rynku od co najmniej kilkunastu lat :)
co do reklamy - warto zastanowić się kim są nasi odbiorcy i dopasować do nich narzędzi i formy reklamy, warto pozbyć się szablonowego myślenia
wielbicielka_urody
 
Posty: 151
Dołączył(a): Pt, 08.03.2019 15:25

Re: Innowacyjne reklamowanie firmy

Postprzez kondzio So, 23.03.2019 21:14

wielbicielka_urody napisał(a):
kondzio napisał(a):U nas się stawia na nowoczesne formy reklamy. Na przykład takie gadżety reklamowe - http://www.izisport.pl/ klienci doceniają takie upominki a podnosi to też prestiż firmy. Tylko właśnie trzeba iść w takie przydatne rzeczy a nie oblatane już smycze czy dlugopisy

gadżety reklamowe są nowoczesną reklamą? a ja kojarze je na rynku od co najmniej kilkunastu lat :)
co do reklamy - warto zastanowić się kim są nasi odbiorcy i dopasować do nich narzędzi i formy reklamy, warto pozbyć się szablonowego myślenia



są nowoczesne bo to nie już stare gadżety typu smycze czy długopisy tylko coś lepszego, przydatniejszego, co nie ląduje w kącie w domu klienta :) i wlasnie o takim dopasowaniu pisałem wcześniej, masz do wyboru różne pokrowce z nadrukami - na opony (dla mechaników) torby sportowe ( wszystkie sportowe firmy) itd itd :) to jest wlasnie dopasowanie
kondzio
 
Posty: 37
Dołączył(a): Śr, 27.02.2019 15:58

Re: Innowacyjne reklamowanie firmy

Postprzez Diabełek31 Wt, 18.06.2019 10:03

Ostatnio uczestniczyłam w imprezie firmowej, w której zostaliśmy obdarowani podgrzewaczem do napojów (kawy, hebraty). Fajna sprawa, zwłaszcza jeżeli wykonuje się pracę biurową przed komputerem. Jeżeli natomiast chodzi o samo reklamowanie przedsiębiorstwa nie mozna zapominać o reklamie zewnętrznej. Ja np. postawiłam na taką reklamę świetlną umiejscowioną w widocznym miejscu w Krakowie
Diabełek31
 
Posty: 175
Dołączył(a): Cz, 17.01.2019 15:28

Re: Innowacyjne reklamowanie firmy

Postprzez gager Cz, 20.06.2019 17:02

ja polecam reklamowanie przez internet :)
gager
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 20.06.2019 16:57

Re: Innowacyjne reklamowanie firmy

Postprzez Diabełek31 Śr, 10.07.2019 11:43

A co powiecie o oklejaniu samochodów? Czy taka forma reklamy się nadal sprawdza?
Diabełek31
 
Posty: 175
Dołączył(a): Cz, 17.01.2019 15:28


Re: Innowacyjne reklamowanie firmy

Postprzez welfareheals Śr, 03.11.2021 05:20

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Innowacyjne reklamowanie firmy

Postprzez welfareheals Cz, 01.09.2022 10:25

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39



Powrót do Ogólne



cron