Fartuch medyczny - gdzie kupić?

Fartuch medyczny - gdzie kupić?

Postprzez WarshipLola Cz, 27.12.2018 14:02

Niedługo otwieram własny gabinet lekarski. Wszystko już mam, sprzęt, wyposażenie. Zapomniałem tylko o jednym - nie mam fartucha ani spodni medycznych. Znacie jakiś sklep w którym mogę to szybko dostać i nie wydam mnóstwa kasy? Wpadł mi w oko ten: https://megamedic.pl/, ktoś z was tam już kupował?
WarshipLola
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr, 26.12.2018 23:12

Re: Fartuch medyczny - gdzie kupić?

Postprzez krysia78 Pn, 08.07.2019 10:07

WarshipLola napisał(a):Niedługo otwieram własny gabinet lekarski. Wszystko już mam, sprzęt, wyposażenie. Zapomniałem tylko o jednym - nie mam fartucha ani spodni medycznych. Znacie jakiś sklep w którym mogę to szybko dostać i nie wydam mnóstwa kasy?

Wpisz w google fartuchy medyczne czy odzież medyczna i porównaj ceny w sklepach.
krysia78
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn, 08.07.2019 09:34

Re: Fartuch medyczny - gdzie kupić?

Postprzez Elnino Pn, 08.07.2019 19:51

Muszę sprawdzić tą ofertę.

______________________
Noclegi Poznań
Elnino
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 07.07.2019 21:50

Re: Fartuch medyczny - gdzie kupić?

Postprzez annettaa Wt, 09.07.2019 07:50

Myślałam,że tego typu rzeczy, to przedstawiciele medyczni dostarczają :)
annettaa
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr, 19.12.2018 11:09

Re: Fartuch medyczny - gdzie kupić?

Postprzez Grutkowski Wt, 09.07.2019 08:49

Wydaje mi się, że są w internecie takie specjalistyczne sklepy, które specjalizują się własnie w sprzedaży medycznych ubrań, w tym takich fartuszków. Myślę, że warto tam zajrzeć.



________________________________
https://www.taniomania.pl/t/walizka-55x40x20
Grutkowski
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 09.07.2019 08:46


Re: Fartuch medyczny - gdzie kupić?

Postprzez welfareheals Śr, 03.11.2021 05:21

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Fartuch medyczny - gdzie kupić?

Postprzez welfareheals Cz, 01.09.2022 10:43

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39



Powrót do Ogólne



cron