Prezent walentynkowy

Prezent walentynkowy

Postprzez Ysana Pn, 11.02.2019 15:34

Święto zakochanych (i wariatów, nie zapominajmy o wariatach - oba stany mają ze sobą wiele wspólnego :mrgreen: ) już za parę dni, a jeszcze nic nie wymyśliłem dla swojej ukochanej :oops:
Macie jakieś pomysły? Myślałem o biżuterii z https://yvon.pl/pl/, myślicie że to będzie dobry pomysł?

WAŻNE - nie chcę się (jeszcze) oświadczać, tylko miło spędzić walentynki z dziewczyną :idea:
Ostatnio edytowano Pn, 18.02.2019 13:05 przez Ysana, łącznie edytowano 1 raz
Ysana
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 12.01.2019 21:18

Re: Prezent walentynkowy

Postprzez Diabełek31 Wt, 12.02.2019 12:03

Myślę, że to dość popularny ale fajny pomysł:) Biżuteria zawsze się podoba i w każdej ilości:P W tym roku Apart ma ładną kolekcję walentynkową: https://www.apart.pl/bizuteria:) No i wybór jest duży, nie tylko pierścionków zaręczynowych;)
Diabełek31
 
Posty: 175
Dołączył(a): Cz, 17.01.2019 15:28

Re: Prezent walentynkowy

Postprzez misi4k Pt, 08.11.2019 10:23

moja Kaśka to prawdziwa lalunia ;P kocha się stroić, malować i upina przeróżne fryzury, na walentynki podarowałem jej voucher na zabieg keratynowy Amazon Keratin i kilka kosmetyków polecanych po terapii - szampon, krem i maskę. Zabieg wygładza włosy i skutecznie je prostuje. Zabrałem ją również do restauracji z kuchnią włoską- było świetnie :) ciekawe jak wyjdzie w tym przyszłym roku
misi4k
 
Posty: 128
Dołączył(a): Śr, 09.11.2016 20:41

Re: Prezent walentynkowy

Postprzez Diabełek31 Śr, 12.02.2020 11:32

A myślicie, że to dobry pomysł z okazji walentynek wziąć chłopaka na pizzę w Warszawie?
Diabełek31
 
Posty: 175
Dołączył(a): Cz, 17.01.2019 15:28

Re: Prezent walentynkowy

Postprzez welfareheals Pt, 24.09.2021 05:51

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Prezent walentynkowy

Postprzez welfareheals Śr, 03.11.2021 00:46

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Prezent walentynkowy

Postprzez welfareheals Cz, 01.09.2022 11:44

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39



Powrót do Ogólne



cron