Jakie macie ulubione sklepy?

Jakie macie ulubione sklepy?

Postprzez rumme Pt, 13.09.2019 08:22

Jakie są Wasze ulubione sklepy?

W których najczęściej kupujecie i jakie lubicie?
Avatar użytkownika
rumme
 
Posty: 254
Dołączył(a): Wt, 09.01.2018 12:40

Re: Jakie macie ulubione sklepy?

Postprzez Tamina Pt, 13.09.2019 10:53

Ja ostatnio jakoś po sklepach wogóle nie chodzę... wolę sobie w domu spokojnie przy komputerze usiąść i przez Internet zrobić zakupy happy

Sklepy w sieci mają ostatnio dużo lepsze oferty niż te normalne i nie trzeba się przez tłumy w galeriach przeciskać.
Poza tym jestem mamą i nie znoszę kupowania w sklepach stacjonarnych z dziećmi. Podejrzewam,ze one również tego nie lubią bo ciągle na zakupach jęczą. Ostatnio kupowałam dla nich buty tutaj:
https://e-butydladzieci.pl/producent/bartek

Któryś już raz z kolei. W sklepie jest duży wybór porządnego firmowego obuwia.
Tamina
 
Posty: 145
Dołączył(a): Śr, 28.08.2019 09:02

Re: Jakie macie ulubione sklepy?

Postprzez KrystianOOOO Pt, 13.09.2019 18:00

Ja to chyba lubię każdy w internecie :)
KrystianOOOO
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt, 13.09.2019 17:57

Re: Jakie macie ulubione sklepy?

Postprzez Diabełek31 Śr, 25.09.2019 14:56

A ja ostatnio odkryłam taki fantastyczny sklep ze spódnicami dla dziewczynek. Na pewno zamówię tam coś dla córki.
Diabełek31
 
Posty: 175
Dołączył(a): Cz, 17.01.2019 15:28

Re: Jakie macie ulubione sklepy?

Postprzez Krejz Cz, 26.09.2019 13:02

Nie mam jednego ulubionego, kupuję tam, gdzie mi się coś spodoba.
Krejz
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 26.09.2019 13:00

Re: Jakie macie ulubione sklepy?

Postprzez Trycha Pt, 27.09.2019 15:46

Lewiatan? :D Nie mam ulubionych sklepów
Trycha
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt, 27.09.2019 15:42

Re: Jakie macie ulubione sklepy?

Postprzez jatyona Wt, 29.10.2019 11:16

Nie wiem, czy można to nazwać ulubionym sklepem, ale często odwiedzam firmę czyszczącą samochody w Nowym Wiśniczu. Sama nie mam czasu myć autka, a oni nie dość, że z zewnątrz zrobią na błysk, to jeszcze w środku będzie jak nowe.
jatyona
 
Posty: 206
Dołączył(a): Cz, 14.02.2019 12:46

Re: Jakie macie ulubione sklepy?

Postprzez Bednarek Pt, 28.02.2020 03:08

Ja, jeśli miałbym wskazać taki naprawdę ulubiony, to byłby to chyba Neonet, gdzie naprawdę często kupuję, mają super promocje i można znaleźć ciekawy sprzęt u nich. Mój ostatni zakup to taki https://www.neonet.pl/soundbary/tcl-2-0-ts7000.html soundbar do telewizora, naprawdę odmienia jakość dźwięku nieporównywalnie do innych zestawów audio
Bednarek
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 28.02.2020 03:00

Re: Jakie macie ulubione sklepy?

Postprzez eryk71wwa Śr, 04.03.2020 21:12

Moim ulubionym sklepem stał się od niedawna sklep z odżywkami, po tym jak zainteresowałem się po przeczytaniu https://slimeria.pl/jak-wplywaja-na-mie ... -bialkowe/ tematem siłowni i suplementacji. Dodatkowo zaprzyjaźniłem się z właścicielem sklepu, więc mam z kim rozmawiać na ten temat.
eryk71wwa
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 04.03.2020 20:46

Re: Jakie macie ulubione sklepy?

Postprzez Jander N, 08.03.2020 17:11

Jakoś nie mam żadnych ulubionych
Jander
 
Posty: 4
Dołączył(a): N, 08.03.2020 17:09

Re: Jakie macie ulubione sklepy?

Postprzez Fearun Pt, 13.03.2020 00:46

Nie mam ulubionych, serio
Fearun
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt, 13.03.2020 00:35

Re: Jakie macie ulubione sklepy?

Postprzez baczekk Pt, 13.03.2020 09:50

Ulubionego sklepu to ja nie ma, gdyż staram się nie przyzwyczajać do jednego sklepu. Poza tym robię tam zakupy gdzie jest jakaś promocja bądź mają coś co ja potrzebuję. I tak na przykład kilka dni temu zamówiłam tutaj https://www.taniomania.pl/t/koszulka-pink-floyd kilka bardzo fajnych jakościowo i gatunkowo koszulek. Bardzo ciekawy sklep z którego będę zamawiała częściej
baczekk
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pt, 28.02.2020 12:13

Re: Jakie macie ulubione sklepy?

Postprzez LEPOLAWSKI Śr, 18.03.2020 09:22

Ja w sumie nie mam jako tako ulubionych sklepów. Ostatnio dość dużo robię zakupów przez internet. Oczywiście chodzi mi tutaj o wszelkiego rodzaju zakupy, w tym te spożywcze :)

______________________________
Ostatnio edytowano Wt, 04.08.2020 12:57 przez LEPOLAWSKI, łącznie edytowano 1 raz
brak podpisu
LEPOLAWSKI
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 18.03.2020 09:20

Re: Jakie macie ulubione sklepy?

Postprzez olieg25 N, 22.03.2020 23:29

W jednym z moich ulubionych sklepów internetowych wprowadzono możliwość płatności bitcoinem, a ja nawet nie do końca wiedziałem, na czym taka płatność polega. Poszukałem strony, z której zdobędę informacje i trafiłem na https://kryptowaluty.expert/bitcoin/ dzięki czemu już wiem z czym się to je.
olieg25
 
Posty: 4
Dołączył(a): N, 22.03.2020 23:24

Re: Jakie macie ulubione sklepy?

Postprzez Felippe09 Pn, 23.03.2020 22:28

Moim ulubionym sklepem zdecydowanie jest Van Graaf. Wszystkie ciuszki, których potrzebują są właśnie tam!
-----------------------------------------------------
pierścionki z diamentem
Felippe09
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 23.03.2020 22:27

Re: Jakie macie ulubione sklepy?

Postprzez lumenaaa Wt, 24.03.2020 17:39

Ja lubię ten sklep: https://www.etam.pl/majtki-rodzaje-biodrowki Nie mam za bardzo czasu wychodzić z domu i chodzić po sklepach, zdecydowanie preferuję zakupy online. W ten sposób jest szybciej, wygodniej i można też liczyć na lepsze ceny.
lumenaaa
 
Posty: 6
Dołączył(a): N, 17.02.2019 21:03

Re: Jakie macie ulubione sklepy?

Postprzez salomina Pt, 10.04.2020 07:09

Ja mam wiele ulubionych sklepów ale odzieżowych, z butami, kosmetykami, torebkami itd. duzo by wymieniać te sklepy. Lubię sprawdzać co jest modne w tym sezonie, często trafiam na ciekawe wpisy jak ten https://kraina-stylu.pl/moda-trendy-wiosna-lato dzięki któremu wiem co się nosi. A wiadomo nie każdemu wszystko pasuje.
salomina
 
Posty: 38
Dołączył(a): Pt, 21.02.2020 11:20

Re: Jakie macie ulubione sklepy?

Postprzez ResoK9 Pn, 13.04.2020 12:24

Moim ulubionym sklepem jest JYSK. Tam jest naprawdę wszystko! Parę lat temu znalazłem tam prześwietne łóżko dla mojego malutkiego Adasia
---------------------------------------------------------
stalowe centrum serwisowe
ResoK9
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 13.04.2020 12:23


Re: Jakie macie ulubione sklepy?

Postprzez welfareheals Wt, 02.11.2021 23:34

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Następna strona

Powrót do Ogólne