Założenie w Krakowie licowek

Założenie w Krakowie licowek

Postprzez rumme Śr, 24.06.2020 07:44

Zamierzam w najbliższym czasie założyc sobie licówki na zęby. Od dawna już planowałam. Co byscie doradzili? Szukam profesjonalnego gabinetu.
Avatar użytkownika
rumme
 
Posty: 254
Dołączył(a): Wt, 09.01.2018 12:40

Re: Założenie w Krakowie licowek

Postprzez Tamina Śr, 24.06.2020 08:58

Dla mnie porcelana i kompozyt,nie ma porownania,w trwalosci, estetyce,tylko niestety spora roznica w cenie,sama od kilku lat mam licowki porcelanowe i jestem bardzo zadwolona ,zniwelowalam nimi wady w wygladzie moich naturalnych zebow, srednio licowki porcelanowe powinno sie wymieniac co 15 lat,ale nie wiem jak to sie ma do rzeczywistosci. Prawda jest rowniez,ze nie zmieniaja koloru nie ciemnieja,tak jest tez u mnie,za licowke placilam 1200 zl,lekarza szukalam dwa lata,chcialam przed wiedziec o nich wszystko i o mozliwych dla mnie rozwiazaniach.Bylam na kilku konsultacjach. Wazne by licowki byly bardzo dobrze zrobione pod wzgledem techniczym,by nie bylo mikroszczelin,bo to powoduje latwe dotarcie bakterii i pekniecia. Sa rowniez dostepne licowki, pod ktore w ogole nie trzeba szlifowac zebow, ale moj lekarz do konca,nie jest ich fanem.

W Krakowie stomatologie estetyczną polecam tutaj https://studiose.med.pl/implanty/ Specjalizuja się w zakładaniu licówek jak równięż implantów.
Tamina
 
Posty: 146
Dołączył(a): Śr, 28.08.2019 09:02

Re: Założenie w Krakowie licowek

Postprzez welfareheals Pt, 24.09.2021 03:16

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Założenie w Krakowie licowek

Postprzez welfareheals Wt, 02.11.2021 22:09

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39




Powrót do Ogólne