Co pomoglo Wam w odchudzeniu się

Co pomoglo Wam w odchudzeniu się

Postprzez Tamina Cz, 28.01.2021 07:38

Jak w temacie.

Co pomogło Wam w odchudzeniu się?

Doradzicie jakieś dobre zabiegi albo dzialania?
Tamina
 
Posty: 148
Dołączył(a): Śr, 28.08.2019 09:02

Re: Co pomoglo Wam w odchudzeniu się

Postprzez rumme Cz, 28.01.2021 08:16

Bańka chińska fantastyczne zwalcza callulit, ale trzeba być konsekwentnym i robić regularnie. Na początku koszmarnie boli (nastaw się na to...), ale potem się przyzwyczajasz....

Jesli masz większe fundusze, weź pod uwage endermologię:
https://abcmedycynaestetyczna.pl/skutec ... tetycznej/

Na stronie jest opisane jej dzialanie, zabieg bardzo dobrze działa na usuwanie cellulitu. Zdecydowałam się i jestem zadowolona :)
Avatar użytkownika
rumme
 
Posty: 254
Dołączył(a): Wt, 09.01.2018 12:40

Re: Co pomoglo Wam w odchudzeniu się

Postprzez SZOPENTOWSKI Pt, 29.01.2021 10:57

Mnie w odchudzaniu pomogła przede wszystkim dieta, ale trzeba też pamiętać o odpowiedniej aktywności fizycznej.

___
sukienki
SZOPENTOWSKI
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 29.01.2021 10:55

Re: Co pomoglo Wam w odchudzeniu się

Postprzez Ninkas N, 31.01.2021 11:21

Mi pomogła dieta białkowa
Ninkas
 
Posty: 4
Dołączył(a): N, 31.01.2021 11:07

Re: Co pomoglo Wam w odchudzeniu się

Postprzez lesnejagody Śr, 03.02.2021 09:06

U mnie sprawdziły się ćwiczenia. Problemem było u mnie to, że nie miałam wystarczającej energii do ćwiczeń. Długo szukałam jakiegoś rozwiązania, które by mi trochę pomogło. W końcu po rozmowie z przyjaciółką dowiedziałam się o suplementach diety od http://bodymax.pl/ tej marki. Okazało się, że mają produkt, którego dokładnie potrzebowałam. Wreszcie miałam odpowiednią energię, by móc ćwiczyć i zadbać o siebie i swoje zdrowie, a przy okazji zrzucić parę zbędnych kilogramów. Jeżeli, by się tak złożyło, że nie mieliście okazji słyszeć o takim rozwiązaniu, to polecam odwiedzić powyższą stronę w internecie i trochę poczytać. Osobiście dowiedziałam się, co zawiera stosowany przeze mnie produkt. Jesteście ciekawi? Tak na szybko wam powiem, że w składzie znalazły się m.in. ekstrakt z korzenia żeń-szenia, biała herbata oraz różne witaminy i minerały. W razie czego wszystkie potrzebne informacje z łatwością odnajdziecie na ich stronie. Wystarczy po prostu wejść i poczytać więcej we własnym zakresie. Pozdrawiam!
lesnejagody
 
Posty: 81
Dołączył(a): Śr, 05.06.2019 13:38

Re: Co pomoglo Wam w odchudzeniu się

Postprzez Tobav98 Śr, 03.02.2021 14:58

Suplementy witaminowe


-----------------------
stroje bramkarskie
Tobav98
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr, 28.08.2019 11:14

Re: Co pomoglo Wam w odchudzeniu się

Postprzez GULPATONSKI Wt, 09.02.2021 13:41

Mnie pomogła bardzo prosta rzecz o której ludzie raczej zapominają, a mianowicie spacery. To spokojna aktywność, a nie że każdy idzie na siłownię czy bieganie i po tygodniu już jest zmęczony.

___
https://automatyankaro.pl/automaty-vendingowe/
GULPATONSKI
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 09.02.2021 13:40


Re: Co pomoglo Wam w odchudzeniu się

Postprzez welfareheals Wt, 02.11.2021 16:22

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39




Powrót do Ogólne



cron