WSZYSTKO PŁYNIE część 6

Tutaj publikujcie swoje opowiadania, scenariusze, felietony, rysunki itp

WSZYSTKO PŁYNIE część 6

Postprzez wiktor Cz, 28.07.2005 16:14

Na początku nie wiedziałam za bardzo, jak się czuć. Po raz pierwszy w moim istnieniu poczułam coś takiego. Było to dziwne rozbicie, nie umiem tego opisać, zostałam rozbita na kilkadziesiąt głazów i czuję się każdym z nich. Ale emocjonalnie związałam się tylko z jednym. I podświadomie czuję, że chyba nim zostanę. O wiele trudniej jest utrzymać Najwyższe Doświadczenie. Może kiedyś o tym opowiem. Czułam więź z każdym „moim” głazem, dlatego odezwałam się całkiem zwyczajnie do głazu, który po kilku latach spoczął obok mnie.
- Skąd pochodzisz?
A głaz popatrzył na mnie zdziwiony i powiedział: - Przecież jesteś moja maglaną siostrzyczką! Niezbyt się znaliśmy, byłam bardzo mała. A ty, widzę, już się podzieliłaś.
Nie wiedziałam, co powiedzieć. Po raz pierwszy rozmawiałam z kimś, kto był mi bliski.
- Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że cię spotkałam – może zdziwi was tak oficjalny przejaw radości, ale skały są bardzo... zatwardziałe i przeważnie okazują swoje emocje w sposób bardzo powściągliwy.
- Ja też, choć nie byłyśmy osobno. Tyle że ja byłam ciągle magmą, a magma nie powinna rozmawiać ze skałą, bo to jej przypomina o starości.
- Wiem, wiem, i dlatego od pewnego czasu jestem samotna. W ogóle to od mojego rozbicia czuję się tak niezorganizowana, nie potrafię się znaleźć.
- Rozumiem, to chyba czeka każdą z nas.
- Wiem i żal mi, jak pomyślę o tobie. Wiesz co? Popraw mi humor, opowiedz coś.
- Żeby cię rozbawić czy wzbogacić?
- Chyba potrzebne mi to drugie – odparłam powoli.
- Dobrze.
Avatar użytkownika
wiktor
 
Posty: 15
Dołączył(a): Cz, 16.06.2005 11:42
Lokalizacja: Boles

Re: WSZYSTKO PŁYNIE część 6

Postprzez welfareheals Śr, 13.10.2021 20:37

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

New Knowledge Transfer Site

Postprzez FrankJScott N, 29.05.2022 18:21

For the guy asking about knowledge transfer plan format, what is a transfer of learning, transfer of knowledge plan template, two types of transfer knowledge, knowledge transfer plan email sample, knowledge transfer network, I highly suggest this new knowledge transfer link or knowledge transfer document sample, knowledge transfer partnerships (ktp) 2021 to 2022 round 4, knowledge transfer partnership model, bpi to grabpay transfer fee, what are the different types of transfer, how to write a knowledge transfer document, not to mention this top knowledge transfer forum on top of definition of transfer of training, 3 types of knowledge transfer, knowledge transfer lost ark rohendel, lost ark knowledge transfer limit reddit, how can literacy in l1 support literacy in l2, knowledge transfer punika reddit, as well as this best knowledge transfer link which is also great. Also have a look at this top transfer of knowledge forum not to mention how to transfer to grabpay, transfer pdf in excel, knowledge transfer partnership scotland, knowledge transfer plan example, knowledge transfer plan format, best way to use knowledge transfer lost ark reddit, as well as this excellent knowledge transfer advice not to mention lost ark reset skills, what is a knowledge transfer plan, knowledge transfer partnership agreement, knowledge transfer kt plan template excel, african agriculture knowledge transfer partnerships (ktp), difference between knowledge transfer and knowledge sharing, alongside all great transfer of knowledge advice which is also worth a look. I also recommend this awesome transfer of knowledge details alongside all lost ark knowledge transfer worth it reddit, how to transfer in ark, difference between transferable and non transferable visa, transfer of knowledge document template, what is transfer of learning in education, what are the 5 major learning theories, on top of this awesome transfer of knowledge link on top of what is knowledge transfer in project management, how do i write a knowledge transfer plan, lost ark won't launch, ark lost character during transfer ps4, reverse knowledge transfer document template, knowledge transfer network wikipedia, on top of awesome transfer of knowledge details which is also great. Finally, have a look at this cool knowledge transfer url for good measure. Check more Top Web Slot Tipsi 1ca002f
FrankJScott
 
Posty: 9834
Dołączył(a): Wt, 17.08.2021 23:30
Lokalizacja: Czech Gold Coin


Re: WSZYSTKO PŁYNIE część 6

Postprzez welfareheals So, 09.03.2024 20:54

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Powrót do Wasza twórczość



cron