Słodkich snów

Tutaj publikujcie swoje opowiadania, scenariusze, felietony, rysunki itp

Słodkich snów

Postprzez H. Caulfieid Wt, 23.05.2006 06:52

słodkich snów
(tekst piosenki)

blade światła na ulicach zapalają się/nie mogę zasnąć przewracam się/choć jesteś obok mnie już nie ma cię/w spokojnym śnie dziecka unosisz się/zamykam cię w dłoni by wiedzieć że/świata zło nigdy mi nie ukradnie cię/i z chłodnej pościeli wymykam się/bo to co jutro to utracony sen/gwiazdy na niebie są tak nietrwałe/gdy milknie twój oddech się wypalają/jestem daleko stąd lecz już wiem/zbyt kocham cię by zatrzymać się/bo dobrze wiem że gdy obudzisz się/pomyślisz to był tylko piękny sen/bo gdy na bok drugi przewrócisz się/nie będziesz mogła sobie przypomnieć mnie/tamtej nocy gdy powiedziałaś mi że/między nocą a dniem zawsze odnajdziesz mnie./odłamek lustra królowej wpadł w oczy twe/bo choć pamiętasz już nie poznasz mnie/gwiazdy na niebie są zbyt blade/by nie zgasnąć nim obudzisz się nad ranem/gdy otworzysz swe oczy zrozumiesz że/czujesz mój zapach lecz już nie ma mnie
H. Caulfieid
 
Posty: 24
Dołączył(a): Wt, 23.05.2006 05:19
Lokalizacja: WARSAW CITY!!!

Postprzez kreska Cz, 08.06.2006 19:17

Wszystkie posty które tu napisałeś skrzętnie przeczytałam - mają fajny rytm i generalnie wszystkie traktowałam jak teksty piosenek

(najbliższe skojarzenie z wierszami które ma się ochotę zaśpiewać - oczywiście Gałczyński)

Wiersze podobają mi się, mimo, że niekiedy strasznie smutne są...

pozdrawiam i powodzenia w pisaniu
kreska
 
Posty: 1813
Dołączył(a): Śr, 04.01.2006 16:36


Re: Słodkich snów

Postprzez welfareheals Pt, 02.09.2022 20:33

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39



Powrót do Wasza twórczość



cron