Problematyka Problemów

Tutaj publikujcie swoje opowiadania, scenariusze, felietony, rysunki itp

Problematyka Problemów

Postprzez AldonQa Cz, 24.08.2006 17:50

Mój Artykół zaczynam troche nie typowo (:jak widać:) bo powiem prosto z mostu Qurcze każdy ma problemy ale co to kogo obchodzi? Szczerze nie interesuje mnie to że komuś zdechł kot albo ,że dziecko ucieka z domu bo na wszystko mozna znaleść odpowidzi i nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło np. Kot zdechł to bende mniej wydawała i sobie zaoszczendze Dziecko Ucieka? to nie otwurz mu dzwi przestań sie odzywasz wtedy ono zobaczy , ze coś jest nie tak i przyjdzie przeprośić. Każy ma problemy każdy ale czemu sie nie pomyśleć racjonalnie i nie rozwiązać tego samemu? Jak ktoś naprawde nie umie rozwiązać problemu to sie dzwoni do przyjaciół albo rodziny a jak ktoś nie ma to idzie sie na kawiarenke na chat i sie szuka bratniej duszy...przepraszam za uniesienie ale taka prawda czy jakby każdy płakał ze sie serial brazylijski skończył to nie daj boże drugą arke noego trzeba by było budować. Jak Cię mąż/żona zdradził/a to weś sie w garść bo na ziemi dzieci które nigdy nie poznały miłości umierają , że tak powiem nowoczesną polszczyzną OGARNIJ SIE!!

prosze przemyśleć sobie te słowa...
dziekuje i pozdrawiam
zawsze wam Aldona
Avatar użytkownika
AldonQa
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 24.08.2006 16:54
Lokalizacja: Stolica Polski(warszawa)

Postprzez rayen Pt, 25.08.2006 12:26

Sam tytuł zawiera w sobie jakiś rodzaj sprzeczności i a'logiczności,gdyż to jest czysta tautologia.
Mozna znaczenie tego słowa sprawdzic chociazby wyszukujac w Google'ach te frazy.
Artykół,znaleśc etc.Strzelasz masywne byki.Ale mniejsza o to.
To własnie jeden z takich przykładów przelewania pustego w próżnie.
Bu!
rayen
 
Posty: 996
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:35

Postprzez sonia Pt, 25.08.2006 12:42

.........jesli juz to w prózne:)....rayen zadziwiasz mnie ......znasz sie na wszystkim...! (?).......a moze juz powinnam leciec myc te okna:)
Avatar użytkownika
sonia
 
Posty: 11288
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 23:04
Lokalizacja: z szarosci......

Postprzez rayen Pt, 25.08.2006 12:52

Oh Soniaczu a ja muszę wyprasować jedną dużą rzecz
A "próżnie" to literówka ["i" zbędne]
Już czytałam list Autorki tego postu do KJ i tak się uśmiecham całkiem niecnie.
rayen
 
Posty: 996
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:35

Postprzez wilk Pn, 28.08.2006 17:56

heh... stolica Polski <oklaski>. bardzo przejęłam się artukÓłem, który zaczął się rzeczywiście dość nietypowo...

"przepraszam za uniesienie ale taka prawda czy jakby każdy płakał ze sie serial brazylijski skończył to nie daj boże drugą arke noego trzeba by było budować"- to według Ciebie koniec brazylijskiego serialu = ucieczce dziecka z domu? :/

o dżizas.
wilk
 
Posty: 4
Dołączył(a): So, 26.08.2006 11:39
Lokalizacja: niebieski fotel--> nowy styl podobno.

Re: Problematyka Problemów

Postprzez welfareheals Śr, 13.10.2021 17:27

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39




Powrót do Wasza twórczość



cron