“ Bylam kobieta “

Tutaj publikujcie swoje opowiadania, scenariusze, felietony, rysunki itp

“ Bylam kobieta “

Postprzez zagiel44 N, 08.07.2018 16:24

“ Bylam kobieta “

Jeszcze raz podniesiesz na mnie glos I dzwonie P.O. Twoja matke ... To ja pierwsza I moze ostatnia udezylam piescia w stol.Nie oszukalo mnie zycie. Kocham moj Paryz. Bylam kobieta dla mezczyzny on patrzyl na swoj drogocenny zegarek, a nie w moje oczy. Mielismy piekny, duzy ogrod I dwoje dzieci syna I nie syna poniewaz jest gejem. Dzisiaj marze aby oboje szczesliwie lub nie szczesliwie probowali ulozyc swoje zycie. Oddycham wolnoscia lecz brzydze sie zboczeniem. P.O. wielu latach otrzymalam ciekawy list od mojej przyjaciolki, ktora wstapila do zakonu. Pisze I pisze jasna cholera, ze zyje z Bogiem w niebie I bez mazczyzny na ziemi. Hmm ... czytam ten list to wazne poniewaz jest matka chrzesna mojego syna geja. Oni pasuja zasadniczo do siebie. Pyta mnie czy mam czas ? Moje malzenstwo sie rozpadlo, a czy wierze ? Pisze do niej list, dlugo poniewaz Ona nie uzywa Internet. Siedze w parku pod drzewem czeresni I mysle, ze to wszystko wartosciowe I czule w zyciu poprostu nie ma sensu.

Serdecznie pozdrawiam I dziekuje za uwage wszystkim.
zagiel44
 
Posty: 55
Dołączył(a): Pn, 02.11.2015 15:56

Re: “ Bylam kobieta “

Postprzez Terenia N, 08.07.2018 16:43

Boże, jakie to piękne. Aż się popłakałam, bo mam córkę, ale to nie córka tylko lesbijka.
Terenia
 
Posty: 10
Dołączył(a): Śr, 23.11.2011 02:10

Re: “ Bylam kobieta “

Postprzez Tomek Wt, 07.08.2018 19:33

Nasze dzieci maja za zadanie spełniać nasze marzenia - nasze, Rodziców.
Przecież po to je wychowaliśmy w miłości.
I u Komunii Świętej były.

Jeśli jest inaczej, to znaczy, ze szatan je opętał.

Jeśli Twoje Dziecko ma na czarno pomalowane paznokcie, to wiedz, ze coś się dzieje.
Jeśli Ono chce spełniać swoje marzenia, a nie Wasze, rodzicielskie, to wiedz - coś niedobrego się dzieje.

Jeśli Twoje Dziecko szuka własnej drogi, a nie tej, którą mu poleciłaś/ poleciłeś, to wiedz, coś siė dzieje.
Jeśli Twoje Dziecko mówi, ze inaczej myśli od przyjętych standardów, to znaczy ze to jest tylko fanaberia i nie należy się tym przejmować. Bo to minie.

Należy dać na Mszę 1000 dolarów i ksiądz egzorcysta wszystko naprostuje.
A jak co miesiąc będzie wpływ tej samej kwoty, to zapewni szczęśliwe życie wszystkim, całej rodzinie.

Oczywiście oprócz sąsiadów, bo to złodzieje i głosują nie na tę partię co trzeba.
"Pokaż mi swoją kieszonkę, świerszczyku mój, a powiem ci kim jesteś" - Edmund Niziurski
Avatar użytkownika
Tomek
 
Posty: 3600
Dołączył(a): Wt, 17.07.2007 22:08

Re: “ Bylam kobieta “

Postprzez zagiel44 So, 20.10.2018 23:34

Szanowny Panie Tomku podejrzewam, ze Pan musi zazywac silne narkotyki. Dziekuje za komenatrz.
zagiel44
 
Posty: 55
Dołączył(a): Pn, 02.11.2015 15:56

Re: “ Bylam kobieta “

Postprzez Tomek Pn, 05.08.2019 20:46

Szanowna Pani Żagiel44,
biorę bardzo silny narkotyk o nazwie Życie.
Pozdrawiam
Tomek
"Pokaż mi swoją kieszonkę, świerszczyku mój, a powiem ci kim jesteś" - Edmund Niziurski
Avatar użytkownika
Tomek
 
Posty: 3600
Dołączył(a): Wt, 17.07.2007 22:08





Powrót do Wasza twórczość