“ Samotnosc nigdy nie dazy do kobiety “.

Tutaj publikujcie swoje opowiadania, scenariusze, felietony, rysunki itp

“ Samotnosc nigdy nie dazy do kobiety “.

Postprzez zagiel44 So, 20.10.2018 15:45

“ Samotnosc nigdy nie dazy do kobiety “

Pamietamy kawalek z Perfeku kapeli “ Pepe wroc “ ? “ ... Pajak rozpiol siec na tej desce gdzie Krol zasiada sam ... “ Budowal moj maz dla mnie dom z kart, a zawsze mial cala talie od Asa do 2. Myslalam sobie on potrafi czynic cuda. Pewnego dnia odwiedzila nas Policja, ze nasz syn jest we wiezieniu za morderstwo, ktorego dokonal I nalezy sie albo do niego przyznac albo nie. Nogi mi sie ugiely, musialam usiasc ale moj maz wyszedl na chwile z pokoju gdzie byla Policja I ja. Tak oczywiscie jestesmy jego todzicami, mial sie zenic, nazeczona byla w ciazy, to wspaniala kobieta, ukonczyla studia na filologii angielskiej. My pol pokoju juz mamy ciuszkow dla wnuka, bo bedzie wnuk. Pojechalismy z Policja do tego wiezienia gdzie nasz jedyny syn oszalal chyba I moze potrzebuje lekarza psychiatry, a nie wiezienia. Mielismy odwiedziny razem, pozwolono nam bez asysty na 15min twarza w twarz z naszym synem. On sie tylko glosno smial ... Moj maz wyjal pistolet z tlumikiem i najpierw strzelil naszemu synowi w leb, a pozniej sobie. Ja bylam opryskana we krwi. Moj syn byl bardzo wybitnie uzdolniony muzycznie, podziwiany, nagradzany jako nastepca Mocarta. On mial problem z rzeczywistoscia. Pozwolilismy mu sie od nas wyprowadzic aby ulozyl sobie zycie. Trzymalismy kciuki. On zabil swoja narzeczona, ktora byla w ciazy. Mnie odwieziono do Szpitala Psychiatrycznego na sygnale po tej wizycie w wiezieniu. Dzisiaj zyje dalej poniewaz, samotnosc nigdy nie dazy do kobiety.
zagiel44
 
Posty: 55
Dołączył(a): Pn, 02.11.2015 15:56

Re: “ Samotnosc nigdy nie dazy do kobiety “.

Postprzez Terenia N, 21.10.2018 13:11

Niech Panine życie sie ułoży jakos. Może ten Mocart albo Szuman też do słuchania na nerwy? Chociaż ja wole coś lżejszego a la Koen i Rodowiczka.
Terenia
 
Posty: 10
Dołączył(a): Śr, 23.11.2011 02:10

Re: “ Samotnosc nigdy nie dazy do kobiety “.

Postprzez zagiel44 So, 03.11.2018 18:54

Terenia napisał(a):Niech Panine życie sie ułoży jakos. Może ten Mocart albo Szuman też do słuchania na nerwy? Chociaż ja wole coś lżejszego a la Koen i Rodowiczka.

P.s

Najmocniej przepraszam Pania za zly odbior, uwazam jednakze, ze jaka by nie byla tworczosc jest uznana poniekad w fantazje I realizm. Dystans odnosi sie zawsze do realia zycia. Ja I moje zycie sie toczy w szczesciu poniewaz nie narzekam na pogode. Optymizm I swiadomomosc, poglad oraz rzeczywistosc przelewam na kartki papieu gdzie osiagam sukces wobec krytyki. Thank you.
zagiel44
 
Posty: 55
Dołączył(a): Pn, 02.11.2015 15:56

Re: “ Samotnosc nigdy nie dazy do kobiety “.

Postprzez welfareheals Śr, 13.10.2021 00:29

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: “ Samotnosc nigdy nie dazy do kobiety “.

Postprzez welfareheals So, 03.09.2022 14:23

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: “ Samotnosc nigdy nie dazy do kobiety “.

Postprzez welfareheals N, 10.03.2024 16:07

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Powrót do Wasza twórczość