Moje CV

Tutaj publikujcie swoje opowiadania, scenariusze, felietony, rysunki itp

Moje CV

Postprzez Smokun Pn, 14.01.2019 21:44

nie jestem nikim ważnym
i dobrze jest jak jest
skarbnica wiedzy jeszcze nie jestem
ale wiem jak poznawać siebie
wystarczy trwać w tym co tu i teraz jak najdłużej
ktoś czasem powie
że to co piszę ma sens
i dobre i tyle nie jestem zachłanny
już nie

a ponadto mam godziny czuwań i jest mi lżej
miewam minuty ukojeń
i bywają sekundy strzeliste doznań niebosiężnych
po których opadam niczym liść
czekam na wiatr na Twoje dłonie otwarte
i nie mam żalu
że przylepiony do podeszwy zostawiam swój ślad
w błocie zajętych dni
to mój mały wkład w Wasze przebudzenie
i to by było na tyle

TO MOJE SZCZERE CV
Smokun

Membantu Genset Jakarta Link

Postprzez FrankJScott N, 29.08.2021 22:02

In reply to the people asking about perbaikan genset di dekat saya, berapa ukuran generator yang Anda butuhkan untuk memberi daya pada rumah?, generator listrik cummins uk, I highly suggest this hebat genset mitsubishi situs or generator listrik portabel terbaik untuk rumah, cara menghidupkan rumah dengan genset, genset mana yang bagus untuk rumah?, apakah generator surya benar-benar berfungsi?, generator bertenaga surya terbaik untuk digunakan di rumah, not to mention this membantu genset mitsubishi situs on top of generator listrik terbaik untuk rumah filipina, apa generator propana terbaik untuk digunakan di rumah?, generator tenaga diesel untuk digunakan di rumah, berapa biaya sewa genset untuk sehari, panel surya vs generator untuk berkemah, alongside all this luar biasa genset open url which is also great. Also have a look at this membantu genset doosan halaman as well as ulasan generator listrik, berapa biaya pembangkit listrik?, cara menghidupkan rumah dari genset, generator listrik terbaik untuk rumah, generator tenaga surya terbaik untuk rumah, alongside all this baru genset kubota halaman for good measure. See more Peringkat Tertinggi Sewa Genset Forum 58d3351
FrankJScott

Powrót do Wasza twórczość