Przyjęcia młodzieżowe

Smacznie

Przyjęcia młodzieżowe

Postprzez jm Cz, 08.12.2005 01:03

Nie mogę spać i przglądam pewną książkę -tytułu nie zdradzę. może ktoś z Was zgadnie co to za cudo? Dziś 1 część:(Przepisne toczka w toczkę z oryginału:)

PRZYJęCIA MŁODZIEżOWE:

Przyjęcia młodzieżowe, które Was najbardziej interesują, są jak sądzę, ‘popołudniowe herbatki’. Mogą one być organizowane zarówno z okazji urodzin, imienin, zdanych egzaminów, WYGRANYCH KONKURSóW itp., jak i okazji ‘kalendarzowych’, np. ‘andrzejek’, karnawału, świąt itp. Przyjęcia te, nazywane ‘spotkaniami młodzieżowymi’(a przez Was chętnie ‘prywatkami’), mogą różnie wyglądać zależnie od warunków lokalowych i rodzinnych; nie wszędzie mogą odbywać się z tańcami. Wobec tego, że nie w każdym domu mogą być tańce (zwłaszcza głośne), czy należy z tych spotkań zrezygnować?-sądzę że nie. Wasi rodzice z pewnością wyrażą zgodę na takie spotkanie, jeśli będą wiedzieli, do kogo jesteście zaprroszeni i kogo zapraszacie do swego domu. Mam na myśli zapraszanie zarówno przez dziewczęta, jak i przez chłopców na zasadzie rewanżu. Nie muszą to być przyjęcia wystawne, dlatego nie należy się tutaj licytować, ważna jest bowiem inwencja gospodarzy przy przygotowaniu takiego przyjęcia oraz ogólna atmosfera PSYCHICZNA. Cdn
Avatar użytkownika
jm
 
Posty: 175
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 19:35
Lokalizacja: Poznan

Postprzez Rafal Szczepaniak Cz, 08.12.2005 10:51

Cześć.

Myślę, że tą książką jest kultowa pozycja pod tytułem "Nastolatki gotują" Sabiny Witkowskiej.
Avatar użytkownika
Rafal Szczepaniak
 
Posty: 13
Dołączył(a): Cz, 08.12.2005 10:06
Lokalizacja: Warszawa / Pozna

Postprzez jm Cz, 08.12.2005 22:21

no!cholera! takie łatwe?poszperam w mojej bblioteczce coś innego:)
Avatar użytkownika
jm
 
Posty: 175
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 19:35
Lokalizacja: Poznan





Powrót do Przepisy kulinarne



cron