dieta

Smacznie

dieta

Postprzez epolinska Pn, 16.02.2009 13:16

Swojego czasu, to jest kilka lat temu Pani Krystyna zamieściła w swoim dzienniku super dietę, dzięki której w ciagu 14 dni można zgubić nawet 7-14 kg. Może ktoś z Was posiada w swoich archiwach te dietę, pomóżcie.
epolinska
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 16.02.2009 10:36

Re: dieta

Postprzez JagodaP Pn, 16.02.2009 21:58

Nie polecam Ci żadnych super szybkich diet-cud ! Już to wszystko przerabiałam. Nie ma chyba diety,
której nie wypróbowałam na sobie. Zawsze chciałam szybko i dużo schudnąć. Byłam bardzo niecierpliwa.
No i owszem, chudłam 8-10 kg w ciągu 2-ch tygodni ale po 2-ch , 3-ch miesiacach odzyskiwałam utracone kilogramy plus 2 kg więcej. Cholerny efekt jo-jo to zmora wszystkich szybkich diet. Po skończonej diecie
twój organizm ma zakodowane, że dostawał mało więc chwyta każdą kalorię, która pojawia się i
ją magazynuje.Wcale nie musisz jeść dużo żeby wszystko z nawiązką odrobić.
Tak nie mozna sie odchudzać. Trzeba to robic powoli. Nie wiem ile masz lat i jak dużą nadwagę ale
z własnego doświadczenia mówię Ci, że nie tędy droga !! Jak to zrozumiałam to zaczęłam odchudzać się
prawidłowo i z sukcesem, czego i Tobie życzę.

Pozdrawiam i życzę więcej cierpliwości , no i powodzenia w traceniu nadwagi jezeli rzeczywiście ją masz
i jest wskazana jej utrata. Odrzuć jednak wszystkie diety-cud bo one tylko rozwalają prawidłowy
metabolizm i bardzo spowalniają przemianę materii.
Avatar użytkownika
JagodaP
 
Posty: 498
Dołączył(a): N, 26.08.2007 17:13
Lokalizacja: Olsztyn

Re: dieta

Postprzez Ishtar Pn, 16.02.2009 22:18

Zgadzam się z przedmówczynią :!: Nie istnieje dieta cud... niestety... ale mądre kontrolowanie tego co zjadamy i zwiększony wysiłek fizyczny (no niestety, bez tego przy odchudzaniu się nie obejdziesz!) przyniosą sukces - i to prędzej niż się może wydawać.
Osobiście też walczę z kilogramami - siedząca praca biurowa 8 h dziennie mi w tym nie pomaga - ale wytrwale codziennie po pracy (nie ważne jak zmęczona) ćwiczę na stepperze... ku utrapieniu Mężunia bo ustrojstwo piszczy nieziemsko !!!
Najważniejsze to się nie poddawać i nie tracić wiary - w siebie przede wszystkim!
3mam kciuki i życzę wytrwałości - bo pewnie jak i ja masz 'słabą silną wolę' :wink:
Avatar użytkownika
Ishtar
 
Posty: 14
Dołączył(a): Wt, 02.10.2007 15:05
Lokalizacja: Eire



Re: dieta

Postprzez welfareheals Pn, 11.03.2024 00:08

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Powrót do Przepisy kulinarne



cron