FILM "WHY"

Tutaj publikujcie swoje opowiadania, scenariusze, felietony, rysunki itp

FILM "WHY"

Postprzez KAMIL Wt, 29.03.2005 02:07

W ramach ćwiczeń mieliśmy zrobić film ze zdjęć. No to zrobiłem. Jest 03.07 - za 5 godzin Anioł. Film ściągniecie klikając w poniższy link, otworzy Wam się strona i automatycznie wyskoczy okienko do zapisania filmu. Musicie moment poczekać bo to troche trwa (ok 30 sekund), jak się nie otworzy to klikacie tma gdzie downoload. Nawet jak nie chcecie ogladac mojego filmiku to wejdzie bo tak właśnie zamieszcze Aniołka :) Aha, stronka działa tylko 7 dni.

http://s21.yousendit.com/d.aspx?id=3TB4 ... CSNLYHBGHL
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Postprzez Anna MM Wt, 29.03.2005 08:32

Dziękuję.
Anna MM
 
Posty: 1808
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 20:53
Lokalizacja: ....

Postprzez czaczkes Wt, 29.03.2005 14:46

Kamil napisz mi, jak głąbowi, jak ściągnąć ten wywiad, bo ja wchodze na tą stronę i nie pokazuje mi się tam żadne okienko, żeby można było coś zapisać.
Avatar użytkownika
czaczkes
 
Posty: 837
Dołączył(a): N, 27.02.2005 19:50
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Anna MM Wt, 29.03.2005 17:02

Film.
Anna MM
 
Posty: 1808
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 20:53
Lokalizacja: ....

Postprzez KAMIL Wt, 29.03.2005 18:44

Aniu z Tarnowa. To co jest tu do ściągnięcia to taki mój mały filmik - praca. Wywiad z Krystyną Jandą zamieszcze jak obrobie video i wrzucę na forum. Będzie troche większe dlatego najpóźniej w piątek będzie już dostępne.
Pozdrawiam
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Postprzez uparta Wt, 29.03.2005 19:14

KAMIL-u, bardzo fajny filmik. daje do myslenia. i świetnie dobrana muzyka- to tak moim zdaniem. pozdrawiam. :)
uparta
 
Posty: 36
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 14:48

Postprzez Anna MM Wt, 29.03.2005 19:39

O tak - szat prast. Kliknij i zobaczysz.

Kliknij w adres. Potem w nr 1 "click here - 30 seconds" i potem znowu "click here" - niebieskie.
Anna MM
 
Posty: 1808
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 20:53
Lokalizacja: ....

Postprzez KAMIL Wt, 29.03.2005 19:54

Piotrze, jak Ci się nie uda to podaj mi mail i prześlę, ale tak ja mówi Ania powinno być ok
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Postprzez Bromba Cz, 31.03.2005 09:25

Obejrzałam. Myślę...
Wyobrażacie sobie, żeby druga część była też z białymi dziećmi...?
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Postprzez zuzka Cz, 31.03.2005 18:35

Tak, wyobrażam sobie druga część z białymi dziecmi i wtedy nawet nie byłoby to biało-czarne, a też duzo mówiło o świecie.....
zuzka
 
Posty: 19
Dołączył(a): Śr, 16.03.2005 12:32
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez KAMIL Cz, 31.03.2005 18:40

Tak.
Chciałem takze pokazać, że białe dziecko urodzone np. we Francji (z matką nosicielką) może urodzić się zdrowe i żyć zdrowe. "Biała" młodzież z wirusem hiv, dzięki lekom będzie żyła 10-15 lat więcej a niestety w Afryce umieralność jest dużo większa a dzieci rzadko dożywają 2-3 lat.
Pozdrawiam, dzięki za opinie.
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Postprzez dancerka Cz, 31.03.2005 20:28

Kamil. Niezłe dziełko stworzyłeś. Oczywiście jak zwykle byl problem ze ściągnieciem filmu- bo za grosz pojecia nie mialam- nie moja dziedzina:) Ale jakoś sie udalo...

Trudno mi tak oceniać na żywo- bo trzeba jednak pzretrawić. Na 100% masz super dobrany podkład muzyczny - i wiem ze zawsze w tym bedziesz dobry!!

Ale filmik robi wrazenie - poczekam na następne. Pozdrawiam :)
dancerka
 
Posty: 718
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 12:16



New Tips On Choosing #Airdrop

Postprzez FrankJScott Wt, 20.06.2023 19:04

In response to the people asking about safemoon price, evergrow crypto, hi crypto, mexc global exchange, trader joe crypto, 360 crypto, I highly recommend this view website for BAKA tokenomics forum or airdrop iphone 6, airdrop not finding, gerry cotten, meld crypto, carbon credit crypto, web3 0 crypto, and don't forget this advice for BAKA binance smart chain forum on top of crypto exchange, r3 crypto, earn crypto, all cryptocurrency, blockchain info wallet, tesla cryptocurrency, and don't forget this inquiry for #eth url which is as good as reddit blockchain, luna 2 crypto, blockchain account, crypto wallet, celsius token, chainalysis academy, and don't forget he said on #btc details alongside all web3 protocol, reddcoin, ftx tom brady, bone crypto, alpine crypto, nfts crypto, and don't forget this great post to read for #BinanceSmartChain link alongside all terra coin price, new crypto coins, hex coingecko, unity web3, cryptocurrency com, air drop meaning in iphone, alongside all linked here for BAKA value forum which is about tectum crypto, top 10 cryptocurrency, fintech blockchain, arbitrum coin, best crypto exchange usa, airdrop macbook, on top of this discover more for #nfts details and don't forget crypto pr, airdrop from iphone to windows, coinex com, ronaldo binance, snm crypto, erc20 blockchain, as well as this redirected here for BAKA binance smart chain advice not to mention crypto greed and fear index, buy crypto with credit card, top crypto companies, algo crypto, frax crypto, alchemy blockchain, on top of description for #Dogecoin url alongside all airdrop de mac a iphone, phantom crypto, hashbit blockchain, namecoin, shiba inu coin reddit, crypto and blockchain, which is also great. Finally, have a look at this helpful resources about #Dogecoin info with primexbt, luna blockchain, macbook pro not receiving airdrop, cryptotax, inx token price, modular blockchain, for good measure. Check more @ Good Ideas To Considering #Dogecoin 5888131
FrankJScott
 
Posty: 9834
Dołączył(a): Wt, 17.08.2021 23:30
Lokalizacja: Czech Gold Coin

Good Tips To Choosing Sex Doll Toys

Postprzez FrankJScott N, 02.07.2023 22:24

To the people talking about doll repair services, sex robot doll, doll lubricants, doll artistry, I highly suggest this great sex torso url on top of doll skin texture, doll enhancement products, doll storage solutions, doll adult entertainment industry, doll reviews, doll posing, doll bondage gear, tpe doll, look at this useful robot sex doll forum as well as male sex doll, doll vibrators for couples, doll technology, doll storage, doll anal toys for couples, doll skin texture, doll sex games, doll face masks, try this updated sex torso advice for doll ball gags, doll bdsm, doll podcasts, doll corset, doll clitoral stimulators, doll face masks, doll penis pumps, doll fetish wear, not forgeting this awesome robot sex doll details not to mention doll secretary outfit, doll clothing accessories, doll french maid outfit, doll spanking, doll collars, doll skin texture, doll whips, doll sex doll followers, as well this useful sex toys link for doll sex doll collectors, doll exhibition, doll podcasts, mini sex doll, doll threesome fantasy, remote-controlled sex doll, doll lubricants for couples, doll online retailers, See More @ Recommended Advice To Choosing Slot Online Terpercaya 354b326
FrankJScott
 
Posty: 9834
Dołączył(a): Wt, 17.08.2021 23:30
Lokalizacja: Czech Gold Coin

Top Mobility Scooter Tips

Postprzez FrankJScott Wt, 25.07.2023 02:39

To the guy talking about scooter rental near me, motorized wheelchair rental orlando, scooters in downtown orlando, using a scooter at disney world, cheap scooter rental near me, electric mobility scooter rental near me, I highly recommend this mobility scooter info or silver dollar city wheelchair rental, seaworld wheelchair rental orlando, universal studios orlando ecv rental, universal orlando scooter rental price, cheap scooter rental near me, electric scooter rental near me, as well as this mobility scooter advice as well as universal studios scooter rental cost, mobility hire shops near me, scooter rental disney world area, scooter bug orlando fl, universal studios mobility scooter, vogo electric scooter near me, not to mention this mobility scooter link which is as good as disney scooter rental, disability scooter hire near me, disney world electric scooter rental, km scooter rental orlando, rent scooter bike near me, handicap van rental orlando fl, and don't forget mobility scooter blog not to mention zypp rental near me, electric mobility scooter rental near me, scooter electric rental near me, knee scooter rental orlando, apple scooter rental orlando florida, scooter rental seaworld orlando, on top of this mobility scooter info alongside all scooter hire near me, cheap moped rentals near me, electric scooter rental magic kingdom, rent a motor scooter near me, rental medical scooter near me, used mobility scooters orlando, as well as mobility scooter url which is about disney world scooters for handicapped, moped bike rental near me, vespa hire near me, wheelchair repair orlando, scooter for hire near me, e scooter near me rent, alongside all this mobility scooter advice on top of ev scooter rental near me, electric bike scooter rental near me, magic kingdom ecv rental, best scooter rental for universal studios, scooters near me for rent, cost of rent a scooter at universal studios, not to mention this mobility scooter url alongside all rent a medical scooter near me, handicap scooter rental near me, rent me scooters, rent motor scooters near me, walker scooter rental orlando, 3 wheel scooter rental near me, not to mention mobility scooter info alongside all universal orlando wheelchair rental price, power scooters for rent near me, lime scooters in orlando, scooter motorcycle rental near me, bird electric scooter rental near me, electric scooter orlando rental, which is also great. Finally, have a look at this mobility scooter details with disney approved scooter rental companies, ev scooter rental near me, power wheelchair rental orlando, rent scooter universal orlando, animal kingdom wheelchair rental, e scooters near me rent, for good measure. Check more @ Great Business Massage Info 34d2045
FrankJScott
 
Posty: 9834
Dołączył(a): Wt, 17.08.2021 23:30
Lokalizacja: Czech Gold Coin

Cool Google Blog

Postprzez FrankJScott Wt, 01.08.2023 08:35

I suggest you google it :)
FrankJScott
 
Posty: 9834
Dołączył(a): Wt, 17.08.2021 23:30
Lokalizacja: Czech Gold Coin

Useful Interior Design Details

Postprzez FrankJScott Pt, 11.08.2023 02:26

Why don't you Google it! before you post
FrankJScott
 
Posty: 9834
Dołączył(a): Wt, 17.08.2021 23:30
Lokalizacja: Czech Gold Coin

Top Rated Product Info

Postprzez FrankJScott So, 19.08.2023 04:35

Why don't you Google it! before you post
FrankJScott
 
Posty: 9834
Dołączył(a): Wt, 17.08.2021 23:30
Lokalizacja: Czech Gold Coin

Następna strona

Powrót do Wasza twórczość