Serce w logo nie bez powodu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Serce w logo nie bez powodu

Postprzez doominika05 Wt, 08.08.2017 21:46

Pani Krystyno,

Przed momentem wróciłam do hotelu, po obejrzeniu wyjątkowego spektaklu - Matki i Synowie. Wyszłam z teatru niezwykle poruszona, nie tylko dlatego, że pierwszy raz miałam okazję zobaczyć moją ulubioną, podziwianą od dawna aktorkę na scenie, ale również z powodu kontrowersyjnej, ale jakże potrzebnej tematyki spektaklu.
Do Warszawy przyjechałam ze Słupska, zabierając ze sobą dwójkę przyjaciół i zastrzegłam, że nasz wyjazd nie może być pozbawiony wizyty w jednym z Pani teatrów. Mimo że nie śledzą oni Pani twórczości tak uważnie jak ja, to sztuka oczarowała ich równie mocno jak mnie. Wszyscy troje chcielibyśmy podziękować zarówno Pani, jak i pozostałym aktorom za możliwość spędzenia czasu w tak pouczający i wartościowy sposób.
Kolejną rzeczą, która nas urzekła był wyjątkowy klimat panujący w Teatrze Polonia. Zgodnie stwierdziliśmy, że kameralność i bliskość aktora z widzami, jest cechą rzadko spotykaną w innych teatrach. Widać, że włożyła Pani w to miejsce dużo serca (wniosek z tego, że logo Pani teatrów nie jest przypadkowe :) ).
Chcielibyśmy jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować za wspaniale przygotowaną i przedstawioną sztukę.
Już z niecierpliwością planujemy kolejną wizytę :D
Pozdrawiamy i życzymy wytrwałości we wszystkich działaniach (bo to co robi Pani poza ścianami teatru, jest równie cenne i potrzebne, zwłaszcza w tych trudnych dla Polski czasach)

Dominika, Wiktoria i Kacper
doominika05
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 15.08.2016 00:57

Re: Serce w logo nie bez powodu

Postprzez Krystyna Janda Wt, 15.08.2017 18:28

Bardzo Państwu dziękuje. Ciesze się że byli Państwo zadowoleni. Zapraszam jak tylko często można, bo mamy wiele do zaoferowania. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron