Pomysł na prezent dla dziewczyny

Pomysł na prezent dla dziewczyny

Postprzez Trum Śr, 06.02.2019 13:57

Hej, walentynki już niedługo, a ja nie mam prezentu dla swojej dziewczyny :/ pytałem jej mamy i przyjaciółki, obie stwierdziły, że Klaudii przydałby się jakiś naszyjnik czy kolczyki. I tu jest problem, bo ja nigdy nie kupowałem biżuterii. Znalazłem fajny sklep: https://angel-srebro.pl/bizuteria-z-grawerem/zawieszka-z-grawerem, ale nie wiem co dalej. Czy sama zawieszka wystarczy, czy muszę dołączyć łańcuszek albo bransoletkę? Czy kolczyki wystarczą, czy trzeba coś dokupić? Srebrne czy złote? Poradźcie, bo jestem w kropce.
Ostatnio edytowano Wt, 12.02.2019 15:41 przez Trum, łącznie edytowano 1 raz
Trum
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 12.01.2019 13:36

Re: Pomysł na prezent dla dziewczyny

Postprzez Mirena Pt, 08.02.2019 14:53

Biżuteria podoba się kobietom, fakt. Ale jeżeli nie możesz wybrać, to może warto postawić na coś zupełnie innego?
Dziewczyna na pewno ucieszy się z zabiegów SPA albo w gabinecie kosmetycznym typu http://www.dermedik.pl/ albo coś bliżej Waszego miasta. Tylko uważaj, żeby wybierać upiększanie i relaks, a nie odchudzanie :twisted:
Ostatnio edytowano Śr, 13.02.2019 13:59 przez Mirena, łącznie edytowano 1 raz
Mirena
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 12.01.2019 18:05

Re: Pomysł na prezent dla dziewczyny

Postprzez Diabełek31 Pn, 11.02.2019 13:16

Ojjj takie SPA lub masaż to idealny pomysł. Dostałam od chłopaka taki prezent na urodziny i to było coś wspaniałego. Czułam się jak nowa:)
Diabełek31
 
Posty: 175
Dołączył(a): Cz, 17.01.2019 15:28

Re: Pomysł na prezent dla dziewczyny

Postprzez jatyona Cz, 14.02.2019 12:52

mnie chłop zabiera do ulubionej, naturalnej drogerii :D uważam ze to fajne rozwiązanie. Może być też bon do takiego czy innego miejsca/sklepu który lubi i w którym wydaje fortuny :D
jatyona
 
Posty: 206
Dołączył(a): Cz, 14.02.2019 12:46

Re: Pomysł na prezent dla dziewczyny

Postprzez misi4k Wt, 19.02.2019 12:03

hej,
moja dziewczyna niedawno remontowała swoje mieszkanie, dlatego kupiłem jej piękną kanapę o której marzyła i lampy wiszące z http://ledison.pl/12-lampy-sufitowe-wiszace w stylu nowoczesnym. Bardzo się ucieszyła, powoli kończymy remont i będziemy urządzać parapetówkę :D
misi4k
 
Posty: 128
Dołączył(a): Śr, 09.11.2016 20:41

Re: Pomysł na prezent dla dziewczyny

Postprzez Marcise Śr, 20.02.2019 13:53

Biżuteria fajna rzecz, sprawdza się nie tylko na walentynki - Dzień Kobiet już za pasem! Na https://markizasklep.pl/ z pewnością znajdziesz coś w sam raz dla Tej Jedynej <3

Oczywiście z błyskotkami, nawet najładniejszymi prosto od jubilera, nie należy przesadzać. W końcu dziewczyna nie założy na siebie wszystkiego naraz :twisted:
Marcise
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 27.12.2018 16:03

Re: Pomysł na prezent dla dziewczyny

Postprzez welfareheals Pt, 24.09.2021 12:53

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Pomysł na prezent dla dziewczyny

Postprzez welfareheals Śr, 03.11.2021 07:51

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Pomysł na prezent dla dziewczyny

Postprzez welfareheals Cz, 01.09.2022 11:42

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39



Powrót do Ogólne



cron