Fotelik samochodowy

Re: Fotelik samochodowy

Postprzez mimmi Wt, 14.05.2019 11:41

Judyta napisał(a):
KoToWlAz3 napisał(a):Ja zauważyłem, że od jakiegoś czasu coraz popularniejsze są takie specjalne klipsy do pasów zamiast fotelika. Nie wiem dlaczego ludzie to stosują, przecież to nawet nie jest dozwolone przez prawo...

O jakich klipsach mówisz? Bo jeśli masz na myśli adapter to to nie jest żaden "klips" i jest dozwolony przez prawo. Ma wszystkie atesty i przeszedł testy zderzeniowe.

Albo ktoś nie doczytał albo foteliki mają jakąś konkurencję oprócz SKB. Ktoś używa tego adaptera i może powiedzieć jak to wygląda w praktyce, czy rzeczywiście dziecko wygodnie w nim siedzi i nic go nie gniecie itp?
mimmi

Postprzez kotbernka5 Pt, 31.05.2019 10:14

^^Witam, polecam^^
kotbernka5

Postprzez tola Cz, 12.09.2019 07:57

Pas regulujesz do wzrostu dziecka i w niczym mu nie przeszkadza, powiedziałabym nawet,że jest to wygodniejsze rozwiązanie od podkładki. Tutaj jest dużo ciekawych artykułów i odpowiedzi na pytania odnośnie tego pasa http://www.ranking-foteliki.pl/artykuly ... t-fotelika Z praktyki mogę jeszcze dodać,że sprawdza się lepiej u starszych dzieci. Wygodniej im się podróżuje niż na podkładce, a maluchy jednak lepiej widzą wszystko jak siedzą w foteliku lub na podkładce.
tola

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne