Myślpospolita - prośba o nietypowe wsparcie :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Myślpospolita - prośba o nietypowe wsparcie :)

Postprzez Olinexx N, 15.09.2019 12:12

Dzień Dobry Pani Krystyno

Reprezentuję apolityczne stowarzyszenie Myślpospolita. Tworzą je przedsiębiorcy, specjaliści pracujący w dużych i małych firmach - prawnicy, księgowi, informatycy, sprzedawcy, pracownicy naukowi, rodzice, dziadkowie, studenci i wiele innych przedstawicieli grup społecznych i zawodowych. Nie reprezentujemy żadnej konkretnej opcji politycznej, ale wszyscy wierzymy i kochamy system demokratyczny. Dlatego zależy nam na wzmacnianiu idei społeczeństwa obywatelskiego oraz wprowadzeniu do systemu politycznego w Polsce elementów Dobrowolnej Demokracji Bezpośredniej. Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie systemu do elektronicznych głosowań, dzięki któremu wszyscy Obywatele mogliby wypowiadać się w ważnych dla siebie sprawach.

Szczegóły tego, w jaki sposób działamy znajdzie Pani na naszej stronie http://www.myslpospolita.pl

Obecnie staramy się zbudować szersze zainteresowanie wśród Polaków ideą demokracji bezpośredniej oraz działalnością naszego stowarzyszenia. Głównie, z uwagi ograniczone zasoby finansowe (utrzymujemy się jedynie z dobrowolnych datków) oraz czasowe - jest to nasza działalność po godzinach pracy - działamy na naszym fanpagu na Facebooku: https://www.facebook.com/Myslpospolita/ oraz organizując bezpośrednie spotkania.

Bardzo szanujemy i podziwiamy Pani osiągnięcia aktorskie, ale także zaangażowanie w sprawy publiczne. Mamy świadomość, że jest Pani autorytetem dla wielu Polaków. Stąd pomyśleliśmy o możliwości wsparcia naszego niewielkiego na razie zasięgu poprzez polubienie przez Panią naszego fanpaga https://www.facebook.com/Myslpospolita/ oraz udostępnianie postów głosowań nad ważnymi projektami ustaw.

Poprzez regularne postowanie w taki sposób, chcemy zaszczepiać w Polakach ideę udziału w szeroko pojętych demokratycznych wyborach – nie tylko tych parlamentarnych raz na cztery lata – oraz ideę budowania społeczeństwa obywatelskiego. Poniżej przykład ostatnich organizowanych przez nas głosowań:
https://bit.ly/2kihThP

https://bit.ly/2kxZJc5

Będziemy wdzięczni za pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

Z poważaniem

Aleksandra Markowska
Stowarzyszenie Myślpospolita

PS. SERDECZENIE DZIĘKUJĘ! I POZDRAWIAM
Ostatnio edytowano Wt, 29.10.2019 08:53 przez Olinexx, łącznie edytowano 1 raz
Olinexx
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 15.09.2019 11:55

Re: Myślpospolita - prośba o nietypowe wsparcie :)

Postprzez Krystyna Janda Wt, 29.10.2019 07:18

Polubiłam. Życzę powodzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18875
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencjacron