Mieszkanie w bloku

Mieszkanie w bloku

Postprzez Elie Cz, 19.09.2019 12:40

Mieszkacie w blokach w centrum miasta? Mam zamiar przeprowadzić się właśnie do takiej lokalizacji i zastanawiam się, jakie są wady i zalety. Wiem że wszędzie będzie blisko, ale obok powstaje drugi blok i trzeba będzie zainwestować w rolety, żeby sąsiedzi nie zaglądali mi do okien :D jakie jeszcze nasuwają się wam wady? A może więcej jest zalet? :)
Elie
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 19.06.2019 10:09

Re: Mieszkanie w bloku

Postprzez yustyna Pn, 18.11.2019 13:59

Nie lubię centrum dlatego kupiłam mieszkanie na osiedlu Apartamenty Ostródzka, na Białołęce, tam jest więcej przestrzeni, zieleni a dojazd do pracy też nie jest najgorszy
yustyna
 
Posty: 53
Dołączył(a): Pt, 01.03.2019 15:04

Re: Mieszkanie w bloku

Postprzez TomaszK_ Pn, 18.11.2019 16:50

Wydaje mi się, że mieszkania w bloku wracają do łask.
TomaszK_
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 18.11.2019 16:47

Re: Mieszkanie w bloku

Postprzez poola3 Pt, 22.11.2019 10:35

Nie jestem zwolenniczką blokowisk. Wybrałabym mieszkanie gdzieś na uboczu z dala od centrum miasta.
poola3
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn, 25.03.2019 11:22

Re: Mieszkanie w bloku

Postprzez jatyona Pt, 22.11.2019 15:21

Teraz jest boom na małe mieszkania. Znajomi kupili sobie świetną i przestronną kawalerkę, którą wyposażyli w loftowe meble na wymiar. Wydaje się, jakby miało większy metraż niż w rzeczywistości :)
jatyona
 
Posty: 206
Dołączył(a): Cz, 14.02.2019 12:46

Re: Mieszkanie w bloku

Postprzez TadeUnio4 Cz, 02.01.2020 13:42

Zawsze się mówi, że mieszkania w blokach są bardzo małe i nie da się praktycznie wprowadzić tam żadnego większego łóżka. Otóż mi udało się przełamać ten stereotyp i zamówiłem sobie łóżko kontynentalne z https://mks-meble.pl/lozka-do-sypialni-c-8_56.html. Pewnie jak się orientujecie nie jest to małe łóżeczko, a mi udało się to wcisnąć własnie do mieszkania w bloku :)
TadeUnio4
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 01.01.2020 14:37

Re: Mieszkanie w bloku

Postprzez Erri So, 18.04.2020 21:02

Mieszkanie w bloku ma swoje zalety i wady, jak każde rozwiązanie. Takie nowe mieszkanie od dewelopera może być podniesieniem standardu życia, ale też trzeba być ostrożnym, bo są różne kwiatki. Polecam poczytać o tym więcej tutaj https://efinanse.pl/category/nieruchomosci/ - poruszano ten temat nie raz.
Erri
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt, 17.04.2020 23:53

Re: Mieszkanie w bloku

Postprzez SophiaAnderson1994 Pn, 20.04.2020 11:58

dorastałam w bloku. Blok ma swoje plusy. Nie musisz martwić się np. o opał czy drewno do kominka. Nie musisz sprzątać wokół bloku - jak wokół domu. Nie musisz martwić się o odnowienie elewacji, o ocieplenie. Od tego jest spółdzielnia czy wspólnota. Ale jest też dużo minusów - ściany są cienkie i słyszysz wszystko, co dzieje się u sąsiadów (a oni słyszą Cibie). Jak sąsiad ma psa i ten piesek zrobi kupę na schodach, a sąsiad tego nie posprząta - no cóż, problem (śmierdzący!) zostaje. Nie możesz mieć kominka. Zazwyczaj bloki nie stoją samotnie, czyli koło 1 bloku stoi 2 i kolejne - a to oznacza zero widoków. Do tego - nie wiesz, na jakich sąsiadów trafisz. A czasem taki sąsiad potrafi nieźle utrudnić życie. No i jeszcze jedno - opłaty do spółdzielni, wspólnoty nie są małe. Płacisz, z czasem nie wiesz za co i na co... bo zmian, poprawy, efektów - nie widać.

Zosia,
przekładnie kierownicze Poznań
SophiaAnderson1994
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 20.04.2020 11:50

Re: Mieszkanie w bloku

Postprzez mola Wt, 21.04.2020 10:31

moje dziecko startuje na studia do Wrocławia i zastanawiam się czy lepiej kupić jej mieszkanie czy wynająć??jak radzicie??




.....
katalog firmy euroteczki
mola
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt, 21.04.2020 10:29

Re: Mieszkanie w bloku

Postprzez kostkaa Śr, 22.04.2020 08:45

Nie lubię blokowisk, na pewno nie umiałabym się tam odnaleźć.
http://kwas-hialuronowy.warszawa.pl/
kostkaa
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr, 22.04.2020 08:42
Lokalizacja: Tyczyn

Re: Mieszkanie w bloku

Postprzez bibmek3 Pn, 13.07.2020 12:42

Ja swoje mieszkanie urządziłam tak https://venotto.pl/katalog-mebli/realizacje-mebli/realizacja-1/. Co o tym sądzicie?
bibmek3
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn, 13.07.2020 12:39

Re: Mieszkanie w bloku

Postprzez Alanski23 Pt, 24.07.2020 11:03

Moim zdaniem mieszkanie w bloku jest o wiele lepsze niż mieszkanie w domu. Może i ciasne, ale własne, a z domem to tak naprawdę nigdy nie wiadomo...
--------------------------------------------------------
łóżka drewniane
Alanski23
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 24.07.2020 11:02

Re: Mieszkanie w bloku

Postprzez Brodziński Pt, 24.07.2020 14:32

Ja mieszkam w bloku i żyje mi się w nim dobrze :)
_________
sklepy współpracujące z blogerami
Brodziński
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 24.07.2020 14:30

Re: Mieszkanie w bloku

Postprzez welfareheals Pt, 24.09.2021 01:59

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Mieszkanie w bloku

Postprzez welfareheals Wt, 02.11.2021 21:23

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Re: Mieszkanie w bloku

Postprzez welfareheals Wt, 05.03.2024 06:42

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Powrót do Ogólne



cron