Aranżacja Wnętrza

Aranżacja Wnętrza

Postprzez Lili2121 Wt, 23.04.2019 17:52

Witam wszystkich zainteresowanych tematem, co powiecie o aranzacji wnętrz w swoim mieszkaniu, domu ? Polecam Wam strone http://viavision.pl/jak-wlasciwie-zaara ... wskazowki/ ? Znajdziecie na niej bardzo interesujący artykuł odnośnie aranżacji wnętrz , który moim zdaniem jest swietny i moze sie komus przydac.
Lili2121
 
Posty: 8
Dołączył(a): N, 08.07.2018 17:17

Re: Aranżacja Wnętrza

Postprzez kszysztof Śr, 24.04.2019 18:15

Super strona, dzięki za polecenie, ja dotychczas korzystałem jedynie z katalogów i gazet o takiej tematyce
_____
zakłady bukmacherskie
kszysztof
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 24.04.2019 18:09

Re: Aranżacja Wnętrza

Postprzez mimmi Wt, 07.05.2019 12:20

A co jeśli chodzi o wybór mebli, macie jakiś sprawdzony sklep internetowy? Szukam mebli do nowego mieszkania, ale za rozsądne pieniądze.
mimmi
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt, 07.05.2019 12:03
Lokalizacja: Radom

Re: Aranżacja Wnętrza

Postprzez Mateolia N, 09.06.2019 08:52

Ja zamawiałam meble w wiór Płyt w Wyszkowie.Bardzo rzetelna firma, bardzo ładne meble mi zrobili do kuchni pod wymiar. Świetne materiały i kolorystyka. Wszystko zrobili tak jak chciałam.Naprawdę warto tam zamówić.
Mateolia
 
Posty: 17
Dołączył(a): N, 09.06.2019 08:47

Re: Aranżacja Wnętrza

Postprzez Bergit Cz, 13.06.2019 19:37

witam, dziena za pomoc.
Bergit
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 13.06.2019 19:36

Re: Aranżacja Wnętrza

Postprzez kondzio Pt, 14.06.2019 14:40

mimmi napisał(a):A co jeśli chodzi o wybór mebli, macie jakiś sprawdzony sklep internetowy? Szukam mebli do nowego mieszkania, ale za rozsądne pieniądze.


Ja tam zawsze w salonie agata zamawiam meble, bo oni dostarczaja do domu bez problemu i maja super wybor. Moze wybierz sie i zobacz? W koncu teraz maja spore promocje :)
kondzio
 
Posty: 37
Dołączył(a): Śr, 27.02.2019 15:58

Re: Aranżacja Wnętrza

Postprzez jatyona Pn, 17.06.2019 10:54

Ostatnio zakochałam się w szkle. Meble z jego wykorzystaniem wyglądają spektakularnie! Wszystko zaczęło się od tego, że znajomi polecili mi szkło lacobel z Krakowa :)
jatyona
 
Posty: 206
Dołączył(a): Cz, 14.02.2019 12:46

Re: Aranżacja Wnętrza

Postprzez karii Pt, 29.11.2019 14:05

Czy ktoś z was korzystał z biura projektowego Oscar http://www.opinio.com.pl/firma/biuro-pr ... zieba.html? Chciałam zlecić projekt mieszkania komuś sprawdzonemu.
karii
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt, 29.11.2019 13:54
Lokalizacja: Przeworsk

Re: Aranżacja Wnętrza

Postprzez kotek Wt, 03.12.2019 08:51

Lacobel jest niezwykle piękny do każdego rodzaju wnętrz. Poleam.
kotek
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pt, 10.05.2019 12:15

Re: Aranżacja Wnętrza

Postprzez Pacusiowy Wt, 26.05.2020 09:56

Ja ostatnio remontowałam swój dom od A do Z. Niestety nie miałam zbyt wiele oszczędności i poszłam w minimalizm. Wybrałam styl loftowy, industrialny! Jest po prostu fantastyczny. Nie potrzeba zbyt wielu dodatków, a ceny oświetlenia czy dodatków są zaskakująco tanie. Ważne to by wkomponować przynajmniej kilka rzeczy takich jak kanapa, sofa, oświetlenie i kilka mebelków. Nawet dywanów nie trzeba, kilka świeczników i lamp i gotowe! Oświetlenie robi wrażenie https://superdomowo.pl
Kupowane po 50 zł za sztukę! Jak popatrzyłam różnego typu wnętrza glamour to się przeraziłam cenami. Sa piękne, ale nie za taką cenę!
Ostatnio edytowano N, 17.12.2023 16:44 przez Pacusiowy, łącznie edytowano 1 raz
Pacusiowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 26.05.2020 08:37

Re: Aranżacja Wnętrza

Postprzez Pacusiowy Wt, 26.05.2020 09:57

Zobaczcie sobie jeszcze styl skandynawski, też jest fajny i tani do wykonania.
Pacusiowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 26.05.2020 08:37

Re: Aranżacja Wnętrza

Postprzez welfareheals Pt, 24.09.2021 03:42

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Aranżacja Wnętrza

Postprzez welfareheals Wt, 02.11.2021 22:36

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Aranżacja Wnętrza

Postprzez welfareheals Cz, 01.09.2022 13:21

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39



Powrót do Ogólne