Po czym poznać dobrą herbatę?

Po czym poznać dobrą herbatę?

Postprzez disengage Cz, 13.02.2020 13:42

No właśnie, ja w sklepach mam z tym zawsze problem. W necie mam zaufany sklep https://organic24.pl/category/herbata-ekologiczna-bio w którym kupuję, natomiast jak przyjdzie mi kupic herbatę na mieście, to stoję przed dylematem :D czego według was unikać w składzie herbat?
Ostatnio edytowano Pn, 17.02.2020 13:15 przez disengage, łącznie edytowano 1 raz
disengage
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 21.02.2019 11:08

Re: Po czym poznać dobrą herbatę?

Postprzez moon Pt, 14.02.2020 09:41

Może to śmiesznie zabrzmi, ale ja smakuję herbaty po tym, jak... smakują do książek. Tak naprawdę jeśli mogę przy niej czytać np.: takie https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/najlepsze-ksiazki najlepsze pozycje, to zdecydowanie mogę się zgodzić na jej picie. Po prostu jestem smakoszką herbaty, nie kaw i przy książce ma ona znaczenie.
moon
 
Posty: 82
Dołączył(a): N, 13.10.2019 17:43

Re: Po czym poznać dobrą herbatę?

Postprzez AKUSTYWNY So, 15.02.2020 13:54

Wydaje mi się, że każda tutaj odpowiedź będzie dość subiektywna i nie ma co tym się kierować. Ja na przykład lubię jakiś dany rodzaj herbaty, ale moja dziewczyna już tego nie będzie lubiła i jak tutaj się dogadać? Myślę, że głównym czynnikiem jest smak :)


_______________________
buty robocze bez podnoska
AKUSTYWNY
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 15.02.2020 13:50

Re: Po czym poznać dobrą herbatę?

Postprzez Garus So, 29.02.2020 14:14

Garus
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 29.02.2020 11:42

Re: Po czym poznać dobrą herbatę?

Postprzez Fearun Pt, 13.03.2020 00:44

Nie miałem pojecia, że są takie szczegóły
Fearun
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt, 13.03.2020 00:35

Re: Po czym poznać dobrą herbatę?

Postprzez JOSZEWSKI N, 15.03.2020 10:02

Generalnie nie jestem jakimś tam wielkim specjalistą od herbaty, ale jakoś tak po smaku potrafię odróżnić roibosa od oolonga. To bardzo dobre rodzaje herbat :)


____________________________
promocje mebli biurowych
JOSZEWSKI
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 15.03.2020 10:00

Re: Po czym poznać dobrą herbatę?

Postprzez Skrzypczak N, 15.03.2020 22:09

Dobrą herbatę poznasz po cenie :)
___________
łóżka tapicerowane poznań
Skrzypczak
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 15.03.2020 21:43

Re: Po czym poznać dobrą herbatę?

Postprzez Jaroslawek541 Wt, 17.03.2020 17:56

W sumie średnio znam się na herbatach, ale wiem bardzo dobrze po czym poznać dobrą kawę. Przede wszystkim trzeba wybierać takie niespalone ziarna :)


_______________________________
http://ucando.eu5.net/
Jaroslawek541
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 17.03.2020 17:53

Re: Po czym poznać dobrą herbatę?

Postprzez Chyrek Śr, 18.03.2020 14:19

Wydaje mi się, że po aromacie jaki wydaje sam susz
Chyrek
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 18.03.2020 14:16

Re: Po czym poznać dobrą herbatę?

Postprzez krokusik Śr, 06.05.2020 09:46

Na pewno po aromacie i cena też odgrywa tutaj ważną rolę.
krokusik
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 06.05.2020 09:37
Lokalizacja: Mielec

Re: Po czym poznać dobrą herbatę?

Postprzez Tesyoa Pn, 22.02.2021 17:48

Dobra herbata powinna być w stanie sypkim- nie w torebkach. Dobra herbata powinna kosztować kilkanaście złotych, oraz być ekologiczna.
Tesyoa
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pn, 22.02.2021 17:43

Re: Po czym poznać dobrą herbatę?

Postprzez KristoFFFFFFer Pn, 22.02.2021 18:54

W sumie bardziej znam się na kawach niż herbatach.
KristoFFFFFFer
 
Posty: 398
Dołączył(a): Pn, 22.02.2021 18:53

Re: Po czym poznać dobrą herbatę?

Postprzez wigabis Pt, 12.03.2021 14:55

Ja kupuję herbatę sypaną, nie w saszetkach i uważam, że jest najlepsza. Idealna do domu i do pracy. No i nie przebarwia nawet jak masz implanty zębów.
wigabis
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt, 12.03.2021 14:46

Re: Po czym poznać dobrą herbatę?

Postprzez Tomek17pl Wt, 30.03.2021 13:28

Ja korzystam ze strony jumatcha.pl. Dzięki niej naprawdę wkręciłem się w picie matchy i chętnie wam tę herbatę polecam. Przez matchę czuję się znaczniej zdrowszy i bardziej spokojny. Jej naturalny skład dosyć dobrze pobudza, więc herbata jest doskonałym zamiennikiem codziennej kawy.
Tomek17pl
 
Posty: 12
Dołączył(a): Cz, 11.03.2021 09:57

Re: Po czym poznać dobrą herbatę?

Postprzez lesnejagody Wt, 30.03.2021 16:32

Szczerze mówiąc z herbatą trzeba nabrać trochę doświadczenia, ponieważ nie zawsze ta, która wygląda ładnie jest również dobrej jakości. Ja jestem na przykład fanatykiem herbaty o nazwie gunpowder, która szczerze mówiąc wygląda jakby była niskiej jakości - liście są poskręcane, ciemne i tak dalej. Dopiero po zalaniu gorącą wodą się otwierają i pokazują pazur. Zajrzyj po tego typu zioła na stronę https://www.herbaya.pl/produkty/herbaya ... owe-libido polecam.
lesnejagody
 
Posty: 81
Dołączył(a): Śr, 05.06.2019 13:38

Re: Po czym poznać dobrą herbatę?

Postprzez mordzixPL Śr, 31.03.2021 11:31

Trzeba zwrócić uwagę na jej kolor po zaparzeniu
mordzixPL
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 31.03.2021 11:28

Re: Po czym poznać dobrą herbatę?

Postprzez Mazurkiewicz Śr, 31.03.2021 23:14

Mazurkiewicz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 31.03.2021 23:13


Re: Po czym poznać dobrą herbatę?

Postprzez welfareheals Wt, 02.11.2021 15:01

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Następna strona

Powrót do Ogólne



cron