Prezenty dla dzieci

Prezenty dla dzieci

Postprzez rumme Śr, 18.03.2020 10:51

Do dnia dziecka jeszcze trochę zostało. Ale chciałam sie dopytać.

Jakie prezenty dajecie maluchom?

Jak je wybieracie?
Avatar użytkownika
rumme
 
Posty: 253
Dołączył(a): Wt, 09.01.2018 12:40

Re: Prezenty dla dzieci

Postprzez Tamina Śr, 18.03.2020 12:14

Nie ważne sa prezenty materialne ale to czy jesteśmy w stanie przeznaczyć dla dziecka odpowiednią ilość wolnego czasu. Możliwości jest bardzo wiele,my np ostatnio bawiliśmy się w chowanego i to naprawdę bardzo fajna sprawa,polecam wszystkim bo czas szybko mija a dziecko będzie zadowolone:) Podobnie jak ze wspólnym czytaniem czy kolorowaniem.

Ze swojej strony polecam zaplanowanie dnia w sali zabaw:
https://airo.fun/kosmiczna-sala-zabaw Swietna jest sala Airo w Warszawie

Świetne miejsce, ostatnio odwiedziłam z dziećmi i bardzo dobrze się tam bawiłam :)
Tamina
 
Posty: 145
Dołączył(a): Śr, 28.08.2019 09:02

Re: Prezenty dla dzieci

Postprzez Bogdanko Śr, 18.03.2020 15:18

Dzieciom najlepiej dać jakieś zabawki.
Bogdanko
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 18.03.2020 15:17

Re: Prezenty dla dzieci

Postprzez olieg25 N, 22.03.2020 23:32

Moje dzieci mają urodziny dzień po sobie, kupowanie prezentów to duże wyzwanie, żeby żadne nie poczuło się pokrzywdzone
olieg25
 
Posty: 4
Dołączył(a): N, 22.03.2020 23:24

Re: Prezenty dla dzieci

Postprzez Michasia34 Wt, 16.06.2020 14:36

Dla siostrzenicy ( ma 2 roczka) daję kartę podarunkową z https://giftmall.pl/catalog bo nigdy nie wiem co jej kupić i przekładam swoją odpowiedzialność na siostrę, ona lepiej wie niż ja, co jest potrzebne.
Michasia34
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 16.06.2020 14:29

Re: Prezenty dla dzieci

Postprzez akustikk23 Śr, 24.06.2020 22:15

Ja swojemu dziecku zawsze kupuję zestawy Lego. Mi to odpowiada finansowo, a dodatkowo jest to pasja mojego syna
-----------------------------------------------------------
https://www.fox360.net/pl/styl-%C5%BCyc ... adzic.html
akustikk23
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 24.06.2020 22:14

Re: Prezenty dla dzieci

Postprzez kowal883 Cz, 25.06.2020 23:17

Ja dla swojego dziecka kupiłem buty do piłki nożnej, chyba mu się spodobały, ponieważ całe dnie spędza na orliku.
----------------
Zakładanie ogrodów Warszawa
----------------
kowal883
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 25.06.2020 23:15

Re: Prezenty dla dzieci

Postprzez sobako Pn, 06.07.2020 12:09

kupowałam zabawki dla brata w carrefourze. także aplikacja carrefour pozwała zbierać punkty i zaoszczędzać na następnych zakupach.
sobako
 
Posty: 41
Dołączył(a): Pt, 12.06.2020 09:12

Re: Prezenty dla dzieci

Postprzez serdelka Wt, 18.08.2020 15:11

Moje dzieci lubią puzzle i książki i to praktycznie najczęściej im kupuję na jakieś urodziny czy ogólnie też czasem bez okazji. A do tego też z https://godanparty.pl/ jakieś kokardki czy serpentyny żeby fajnie zapakować moje prezenty.
serdelka
 
Posty: 14
Dołączył(a): Pn, 11.03.2019 20:16

Re: Prezenty dla dzieci

Postprzez damianzzet Śr, 19.08.2020 21:50

Kupiłem mojemu synowi ponad tysiąc klocków lego, żeby mógł układać co mu się podoba
damianzzet
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 19.08.2020 21:41


Re: Prezenty dla dzieci

Postprzez welfareheals Wt, 02.11.2021 20:30

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Re: Prezenty dla dzieci

Postprzez welfareheals Wt, 05.03.2024 09:29

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Powrót do Ogólne



cron