Walka z cellulitem

Walka z cellulitem

Postprzez rumme N, 05.07.2020 09:57

schudłam 3lata temu 10kg, jestem zadowolona ze swojego ciała chociaz teraz je rzeźbie itd, jednak moja nieodwloczna zmora jest cellulit... nie mały jak co u 2 dziewczyny ale naprawdę widoczny jak u 100kg kobiety i nie przesadzam,mam go na pupie pod nia i na zewnętrznej stronie ud. Naprawdę nie wiem jak mam sie go pozbyć, jezeli któraś z Was zna skuteczne metody jak go zmniejszyć bo pozbyć sie pewnie nigdy nie pozbęde to bardzo prosze o pomoc
Avatar użytkownika
rumme
 
Posty: 254
Dołączył(a): Wt, 09.01.2018 12:40

Re: Walka z cellulitem

Postprzez Tamina Pn, 06.07.2020 10:28

Dla mnie najlepszą metodą okazała się dieta białkowa+masaż ręczny+picie Aloesu+2l.wody dziennie
Białka są podstawowym czynnikiem budulcowym tkanek-zarówno mięśni jak i skóry.
Od węglowodanów cellulit rośnie.Jestem szczupła 162/50 i też całe życie zmagam się z cellulitem.
Urodziłam dwoje dzieci,dwa razy przytyłam po 20 kg.,po drugim dziecku poziom mojego cellulitu osiągnął
poziom krytyczny,a teraz mam gładką pupkę jak nigdy.
Można jeść nawet dużo ale naprawdę trzeba unikać węglowodanów(nie mówię że wcale,ale ostrożnie i najlepiej te
jak najmniej przetworzone-pełnoziarniste pieczywo,brązowy ryż...)

Z kosmetyków polecam Sinial, kosmetyk moze nie taki tani i trzeba zamawiać przez internet ale daje rzeczywiście dobre rezultaty:
https://www.slowopodlasia.pl/wiadomosci ... ory-dziala

Jest polecany przez wielu trenerów.
Tamina
 
Posty: 145
Dołączył(a): Śr, 28.08.2019 09:02

Re: Walka z cellulitem

Postprzez Klara668 Śr, 15.07.2020 07:28

Cellulit ma strasznie zły PR. Mi on nie przeszkadza. Bo jak sobie myślę ile sił i starań trzeba poświecić na jego eliminacje to już wolę się z nim pogodzić i go zaakceptować.
Klara668
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 15.07.2020 07:22

Re: Walka z cellulitem

Postprzez WORCIESZYWSKI Śr, 15.07.2020 07:55

Oczywiście, że ma zły PR i w sumie nie wiem czemu, bo to jest naturalna rzecz. Moim zdaniem warto spróbować jakichś maści na cellulit.

___
węgiel bydgoszcz
WORCIESZYWSKI
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 15.07.2020 07:53

Re: Walka z cellulitem

Postprzez alejwa Wt, 21.07.2020 16:30

walka ze skórką pomarańczową łatwa nie jest ale nie znaczy to, ze nie można się tego pozbyć :) ćwiczenia, dieta, duża ilośc wody a do tego dobry kosmetyk jak np ten zielony vege booster z serii slim extreme 4 d z Eveline :) szybko się wchłania, jest niedrogi a do tego działa ( przy regularnuym stosowaniu ).

Obrazek
Ostatnio edytowano N, 02.08.2020 16:57 przez alejwa, łącznie edytowano 1 raz
alejwa
 
Posty: 16
Dołączył(a): Śr, 24.06.2020 16:25

Re: Walka z cellulitem

Postprzez ISTRONOWSKI Śr, 22.07.2020 08:32

Na cellulit mówi się skórka pomarańczy? :) Szczerze mówiąc to nie wiem jakie są skuteczne metody walki z tym cellulitem. Może jakieś maści?

___
https://accs.sklep.pl
ISTRONOWSKI
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 22.07.2020 08:28

Re: Walka z cellulitem

Postprzez boraganowski Cz, 23.07.2020 11:50

Z cellulitem najlepiej walczyć specjalnymi ćwiczeniami i maściami :)
boraganowski
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 23.07.2020 11:48

Re: Walka z cellulitem

Postprzez Gianluca Pt, 18.09.2020 11:26

Walka z cellulitem to jedna z tych walk w których walczysz sama z sobą. Walczysz z własnym ciałem oraz własnymi słabościami jak również z brakiem cierpliwości. Na końcu i tak będziesz musiała zaakceptować upływ czasu
Gianluca
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 18.09.2020 11:20

Re: Walka z cellulitem

Postprzez PariseG7 Śr, 23.09.2020 18:44

Zgadzam się, że jest to bardzo trudne, no ale nie oszukujmy się, nie ma nic za darmo!
---------------------------------------------------
smartwatche.pl
PariseG7
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 23.09.2020 18:42


Re: Walka z cellulitem

Postprzez welfareheals Wt, 02.11.2021 19:50

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39




Powrót do Ogólne