Do MAB

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Do MAB

Postprzez anialek N, 23.01.2022 00:26

Witam! Też jestem przeciwko ”szczepionkom” i przymusowi szczepień, dzieleniu ludzi na lepszych i gorszych, segregacji sanitarnej, czego tak bardzo chce pani Janda, ale uważam, że kultura obowiązuje wszystkich panią/pana też, bo po nicku nie rozpoznaję czy pisze to kobieta, czy mężczyzna. Że też się nie znudzi pani/panu ciągłe obrażanie pani Krystyny... Zluzuj człowieku! Pozdrawiam! :D
https://www.youtube.com/watch?v=iruAxPy3DdM&t=66s
Dużo zdrowia życzę i mam nadzieję, że kiedyś mimo nie przyjęcia tego preparatu, będę mogła wejść do Pani teatru, Białą bluzkę widziałam kilka lat temu w Olsztynie! Była Pani wyśmienita!!!!! :D
"Życie jest jak nudna sztuka w teatrze, ale nie warto się spieszyć z wychodzeniem przed nieuniknionym końcem spektaklu" Andrzej Wajda
Avatar użytkownika
anialek
 
Posty: 350
Dołączył(a): Pn, 09.05.2005 09:49
Lokalizacja: Z miasta Feliksa Nowowiejskiego twórcy "Roty"

Re: Do MAB

Postprzez Krystyna Janda N, 20.03.2022 09:23

Każdy może wejść i zawsze mógł. Obowiązywały maseczki j mierzyliśmy temperaturę, to wszystko. Teraz żadne obostrzenia nie obowiązują, tylko osobista odpowiedzialność za innych. Jesteś chory- nie przychodź. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja