Lenistwo do Potęgi X

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Lenistwo do Potęgi X

Postprzez MAB Śr, 20.04.2022 14:02

Jest Pani dobrą aktorką, jednak bardzo leniwą - jeżeli mówimy o zainteresowaniu się powszechną prawdą.

1. mówi Pani o mediach niezależnych - jakich mediach niezależnych? Telewizja i prasa są kontrolowane przez Państwo lub inwestorów przede wsyzstkim amerykańsko/niemieckich. Natomisat Media, tzw. socjalne, przez Google lub Facebook - gdzie w chwili obecnej panuje przerażliwa cenzura.

2. nikogo nieusprawiedliwiając, ale to właśnie Ameryka jest krajem przez który giną na świecie rocznie miliony ludzi.

Regan / Clinton / Bush senior / Bush junior / Obama w latach 1981 do 2009 rozpętali na świecie 27 konfliktów w których j.w. pisałem zgineło miliony ludzi - najczęściej pod przkrywką walki z terroryzmem, a tak naprawdę walki o olej i gospodarczą dominację na świecie.

Tylko w ostatnich 20 latach USA zrzuciło na Syrię, Irak, Afganistan, Jemen, Somalię, Pakistan 337000 bomb. W 2016 r. Obama dopuścił, że w 7 krajach ekspolodowały bomby amerykańskie. A "Council of Foreign Relations" szacuje, że dziennie zrzucono na tzw. "kraje USA nie sprzyjające" na polecenie Obamy 72 bomby - tzn. 3 na godzinę...

USA nie przstapiło - nie uznaje międzynarodowego sądu zbrodni wojennych w DEN HAAG. Dlaczego, poieważ prawie każdy prezydent USA i nie tylko musiał by zostać pociągnięty do odpowiedzialności za ludobujstwo na świecie. W wypadku zaskarżenia jakiegoś Amerykanina przed tym sądem, USA grozi nawet interwencją militarną.

Trump był jedynym prezydentem, który nie zainicjował żadengo zbrojnego konfliktu. Jeżeli realnie spojrzymy na fakty, to Rosja w porównaniu do USA to kraj przykładem pokoju na świecie.

Rząd USA (nie naród, tylko tzw. skorumpowana elita tego kraju) jest zainteresowany tylko jednym punktem, a mianowicie jak osłabić gospodarczo Europę, a m.in. tzw. rząd Polski uczstniczy w tym bagnie. Pomijając te fakty, w chwili obecnej w USA presydent Biden / jego syn / rodzina toną w bagnie i to nie tylko korupcji m.in z Chinami.

Jeżeli mówimy o prawdzie, to dowie się Pani również, że Amerkanie są nadal trzecim pod względem wielkości odbiorcą oleju z Rosji. Polska natomiast zwiększyła pobór oleju z Rosji w chwili obecnej o dwukroć, tzn. na 34,5 tysięcy ton dziennie.

Wg. Gazprom z 29.04.22: Polska otrzymuje nadal gaz z Rosji poprzez Niemcy.

Tu link: https://www.n-tv.de/politik/Polen-kauft ... 96676.html

Ciekawostka z 27.04.22: okazało się, że "prezydent" Selensky posiada z żoną na ukrytych kontach bankowych ponad 850 milionów dolarów amerykańskich....skąd? Okradł naród Ukraiński a teraz okrada Europę, a przede wszyskim Polskę???

Tu link: https://report24.news/niederlaendische- ... en-dollar/

I tu spotyka się hipokrzyja z niewiedzą i ogromną naiwnością ... gratuluję ...
MAB
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt, 06.09.2019 22:58

Powrót do Korespondencja