Książka o Teatrze Kobra

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Książka o Teatrze Kobra

Postprzez RKowalczyk Wt, 02.08.2022 20:44

Szanowna Pani Krystyno,
przypomina się "ten od Bazy TTV i TPR". Baza wciąż się tworzy, chwilowo mam mocną wojnę z dyrektorem archiwum Teatru Polskiego Radia, która zażądała "zaprzestania zrzutki na bazę" twierdząc, że "kradnę ich informacje". Ach, Polska dnia dzisiejszego... Ale nie o tym chciałem pisać.
W oczekiwaniu na skruszenie kopii przez p. Berus-Tomaszewską przystąpiłem do pracy nad książką o Teatrse Kobra, Sensacji i Sfinks. To też znaczący element bazy, tylko, że opisany. Widzę co prawda w moim wykazie 530 spektakli tych cykli (oczywiście jest to znacznie wiecej niż można odnaleźć w internecie, takie rzeczy tylko w Bazie :P) że chyba wystąpiła Pani wyłącznie w "Wielkim kawałku tortu w pułapce na myszy" /bo "o wpół do wieczorem jedenastej latem" nie poszło jako Kobra/ ale chciałbym Panią prosić o rozmowę na w/w temat, być może też pomoc w nawiązaniu kontaktów osób, z którymi mógłbym porozmawiać. Prowadzenie takich rozmów przeze mnie jest utrudnione z uwagi na to, że pracę zarobkową odbywam w Szczecinie i trudno mi się wyrwać do Warszawy. Ostatni raz byłem na pogrzebie p. Emila Karewicza i to samolotem w jedną i w drugą stronę. Nie mogłem jednak pożegnania mojego Mistrza sobie odmówić. Niestety, nie udało mi się chociaż to już w przypadku pogrzebu jednej z moich dwóch Mistrzyń, p. Wiesławy Mazurkiewicz, którą miałem zaszczyt poznać, także panią Wiesię pożegnałem już tylko w myślach i w internecie.
Jeśliby zgodziła się Pani na moją prośbę, dla ułatwienia kontaktu podaje mój adres mailowy
dibeliuspost@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie i gorąco,
Robert Kowalczyk
RKowalczyk
 
Posty: 3
Dołączył(a): N, 22.08.2021 12:13

Re: Książka o Teatrze Kobra

Postprzez Krystyna Janda So, 31.12.2022 08:24

Szanowny Panie, trzeba wysyłać emaile do agentów, oni je odsyłają do swoich aktorów, a jeśli chodzi o aktorów i ludzi pracujących w naszych teatrach wystarczy napisać na adres info@teatrpolonia.pl i poprosić o przesłanie listudo adresata.
Pozdrawiam. Kj
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja