Droga Pani Krystyno!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Droga Pani Krystyno!

Postprzez Ola B. Pt, 04.03.2005 01:33

Pisze do Pani, bo troszke sie o Pania martwie...wiem,ze da sobie Pani rade...niestety taka mała istota jak ja...reczej nie moze Pani pomóc inaczej, niz dobrym słowem...Wierze, ze wszytsko sie jakos ułoży...WIERZE W PANIA i w Pani siły...i jeszcze oddaje Pani moje...bo na szukanie pracy mniej ich potrzeba...(wiecej chyba potrzeba cierpliwości...na czekanie na telefon,ktory z uporem maniaka milczy...) ..no tak, a miała o sobie nie pisac...bo te moje problemy to maluczkie przy Pani!!....prosze nie tracić wiary...ja tez sie mocno o to staram!! Usmiech Pani przesylam:)))
P.S. dla Pani...moj ulubiony obraz Pana Beksińskiego...nie chce pisac o jego śmierci...bo nadal za bardzo to boli...
Pozdrawiam serdecznie!!
Avatar użytkownika
Ola B.
 
Posty: 1816
Dołączył(a): N, 27.02.2005 19:43
Lokalizacja: Kutno

Postprzez Krystyna Janda Pt, 04.03.2005 07:03

Dziekuję za ciepłe słowa. To zwyczajnei u mnei trudny do przebrniecia moment , z powodów oczywistych , to sa rzeczy których nigdy dotad nie robiłam, które mnie nudza, a tamgo z urzędnikami , prawnikami i bankami , to nie ejst mój ulubiony sposób spędzania czasu. Co do Beksińskiego, pozostaje tylko milczenie. Tak wielu ludzi lubi jego malarstwo , tak wiele obrazów zostało....to pocieszenie. Ale absurd tej smierci jest porażający. Dobrego dnia piatkowego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron